امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

استفاده از دو نام کاربری !

Question 
سلام .
اگر در یک خانواده دو نفر از اعضای خانواده بخواهند به وسیله یک کامپیوتر از دو نام
کاربری استفاده کنند چی کار باید بکنند ؟؟
 سپاس شده توسط poya ، .ali. ، houman ، ps3000 ، ...Sara SHZ... ، Ali MuSiC ، AFEE BOZORG ، علی اعجمی ، love 2012 ، why lie ، Armina ، istanbul ، p_boy22 ، helena ، *larmes de Feu* ، EMINEM2 ، best~girl ، پارسا دختر کش ، LIGHT ، benyamin ، white angel ، னιSs~டεனσή ، meloD ، Ehsan_shz ، shahzade ، FARID.SHOMPET ، FrOzen あHeArt ، Mehrzad Zzz ، Bahador1 ، همراه اخر ، wwwvvv ، Apathetic ، hoora ، panita ، kame ، انديا ، Mahdi m.g ، AmItiSe ، رزمی کار ، T A R A ، ღالمیراღ ، نانا☀2012 ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، bahare_021 ، B I N A M ، Shawty Girl ، HAMESTER ، eri 5 ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، soelda ، ღdorsaღ ، Amir BF ، skh ، mona49 ، mahtab_i75 ، Mason ، šhεïdα ، سـمانــه♥ ، HeDyE~×~ ، ρяіηcεss~Αιοηε ، Snow-Girl ، امیرحسین79 ، *setare* ، fatemezahra ، {z} ، MissLone ، Anderia.......... ، MAHTA .S ، یشیم 2013 ، ...آریا... ، الیزابت2 ، ~JaSmIn~ ، ^Aytin^ ، mina81 ، yasobhan ، maha37 ، ☼آریا☼ ، هیوا1 ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، "K!nd~G!Яl" ، .14.anita ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، rko66 ، ((♥من و تو♥)) ، Mr.Robot ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، یامور ، FurY ، سامینا ، @پوریا@ ، زیبا دخت ، Mᴏsᴇs ، نازنین* ، nahid♥ ، hanieyh ، میم بده ، ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ ، #marya# ، مارال 2 ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، selena grop ، love you**** ، # αпGεʟ ، First Star ، Vampire2 ، NeginNg ، نفیسn ، ~ERFAN~ ، Sedigh Joon ، ★ASAL-GIRL★ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Medusa ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، ~~SARA:HIVA~~ ، Navisa. ، [χσℓσνєѕтєя] ، Cigarettes.at.daybreak ، Roxanna ، ✓SHINE AGAIN✓ ، Brooklyn Baby ، Modern Thinking ، سمیرا۸۰ ، ✘Nina✘ ، sober ، ( DEYABLO ) ، vampire whs ، کــــــــــⓐرمَن
آگهی
سلام خدمت شما دوست عزیز.
مشکلی ندارد ولی فقط نباید به هم اعتبار بدهند چون تقلب تشخیص داده میشود.

در حالت کلی مشکلی نیست .Smile
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
 سپاس شده توسط poya ، .ali. ، houman ، ps3000 ، ...Sara SHZ... ، serpico ، I.R.IRAN ، AFEE BOZORG ، why lie ، Armina ، 1939 ، p_boy22 ، امیررضا* ، helena ، خانوم گل ، AmItiSe ، Hamidreza jefri HHH ، *larmes de Feu* ، EMINEM2 ، پارسا دختر کش ، benyamin ، Roza.rad93 ، frozen✘girl ، white angel ، Albert wesker ، خورشید755 ، னιSs~டεனσή ، Ehsan_shz ، FARID.SHOMPET ، Aryan 1380 ، پرنوش ، Mehrzad Zzz ، Bahador1 ، همراه اخر ، wwwvvv ، Apathetic ، panita ، انديا ، *2gether4ever* ، ALA ، رزمی کار ، MAHTA .S ، پدرام6 ، Kamila❤ ، nazanin_nr ، HAMESTER ، ღ مهدی ღ ، darkness edge ، ღالمیراღ ، B I N A M ، MINA JOON ، eri 5 ، black devil ، elnaz-s ، skh ، mona49 ، maryana20 ، Mason ، Senator✘Strong ، ρяіηcεss~Αιοηε ، قاتل ، gamander ، Snow-Girl ، امیرحسین79 ، *setare* ، amir aa ، MissLone ، ♥سارا ♥ ، صحرا 2 ، šhεïdα ، parisa16 ، ?ErFaN? ، ***romina*** ، ♥ SAHAR ♥ ، maha37 ، * AMIR* ، هیوا1 ، یاسی@_@ ، яᎧмιиα ، ELISA J0ON ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ((♥من و تو♥)) ، ✘Miss maryam✘ ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، @پوریا@ ، Mᴏsᴇs ، #marya# ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، ρѕуcнσραтн ، arina001 ، Danielali ، Y.a.S.a.M.i.N ، love you**** ، ×~parand~× ، # αпGεʟ ، ✘v!☻lent girl✘ ، Vampire2 ، NeginNg ، سامان عشقm ، amir♥lover ، ~ERFAN~ ، ★ASAL-GIRL★ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Medusa ، Navisa. ، [χσℓσνєѕтєя] ، ~~SARA:HIVA~~ ، Love rain ، Cigarettes.at.daybreak ، Modern Thinking ، MONA-GH ، Dokhtari az JenSe SHISHE ، sober ، صحرا 83 ، vampire whs ، zahrabayat ، _Strawberry_
ممنون saber جان از راهنمایی های خوبتHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
 سپاس شده توسط SABER ، I.R.IRAN ، parya2 ، Armina ، poya ، p_boy22 ، پارسا دختر کش ، Ehsan_shz ، shahzade ، FARID.SHOMPET ، Bahador1 ، Apathetic ، رزمی کار ، Kamila❤ ، ღالمیراღ ، skh ، mona49 ، Senator✘Strong ، Snow-Girl ، *setare* ، MissLone ، šhεïdα ، maha37 ، هیوا1 ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ((♥من و تو♥)) ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mohammad 77 ، hoovdokht ، @پوریا@ ، love you**** ، # αпGεʟ ، Vampire2 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Medusa ، sober ، zahrabayat
خب بعدتوسط مدیران محترم محروم میشوند اونا که کاری به این کاراندارنDodgyDodgyUndecided
استفاده از دو نام کاربری ! 1
 سپاس شده توسط SABER ، poya ، p_boy22 ، همراه اخر ، helena ، Roza.rad93 ، Bahador1 ، رزمی کار ، ღdorsaღ ، skh ، mona49 ، soelda ، *setare* ، MissLone ، Apathetic ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ((♥من و تو♥)) ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mohammad 77 ، parsa "" ، hoovdokht ، @پوریا@ ، love you**** ، Vampire2 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Medusa ، Navisa. ، محمد17 ، sober ، vampire whs ، zahrabayat
چون بیش ترشون یک نفر هستند که چندین نام کاربری دارند و این بر خلاف قوانین است.

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط poya ، Armina ، p_boy22 ، پارسا دختر کش ، Neioosha ، Roza.rad93 ، FARID.SHOMPET ، Bahador1 ، همراه اخر ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، skh ، mona49 ، Mason ، Senator✘Strong ، قاتل ، Snow-Girl ، *setare* ، MissLone ، B I N A M ، ترانه95 ، maha37 ، یاسی@_@ ، ♥bahar♥ ، Apathetic ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ((♥من و تو♥)) ، ✘Miss maryam✘ ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mohammad 77 ، @پوریا@ ، #marya# ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، ρѕуcнσραтн ، arina001 ، Danielali ، love you**** ، Vampire2 ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، Medusa ، Navisa. ، MONA-GH ، sober ، بهاره82 ، zahrabayat ، _Strawberry_
اقا صابر اگه یک نفر 2 اسم متفاوت داشته باشه شما خودتون متوجه می شیدHuh
یا اونایی که می دونن باید بهتون بگنHuh
cof cof
 سپاس شده توسط SABER ، پارسا دختر کش ، Roza.rad93 ، Bahador1 ، Neioosha ، رزمی کار ، Apathetic ، نانا☀2012 ، ღdorsaღ ، skh ، mona49 ، mahtab_i75 ، Snow-Girl ، *setare* ، MissLone ، maha37 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ((♥من و تو♥)) ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mohammad 77 ، @پوریا@ ، ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ ، Vampire2 ، ︻╦̵̵͇̿̿̿̿ محمد تک تیر╤─── ، Medusa ، sober ، zahrabayat
آگهی
هر دو!

سپاس شده توسط AmItiSe ، Roza.rad93 ، Bahador1 ، Neioosha ، رزمی کار ، skh ، Senator✘Strong ، aivdhv5 ، Snow-Girl ، *setare* ، MissLone ، B I N A M ، maha37 ، یاسی@_@ ، Apathetic ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ((♥من و تو♥)) ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mohammad 77 ، @پوریا@ ، Danielali ، Vampire2 ، Medusa ، sober ، zahrabayat ، _Strawberry_
نه من خواهرم عضوشده بودنمیدونست محروم شدیم دوتامونSleepy
استفاده از دو نام کاربری ! 1
 سپاس شده توسط benyamin ، Roza.rad93 ، Bahador1 ، skh ، mona49 ، Snow-Girl ، *setare* ، Neioosha ، MissLone ، Apathetic ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ((♥من و تو♥)) ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، ✘v!☻lent girl✘ ، Vampire2 ، Medusa ، [χσℓσνєѕтєя] ، sober ، zahrabayat ، _Strawberry_
نقل قول: نه من خواهرم عضوشده بودنمیدونست محروم شدیم دوتامون
خوب اطلاع می دادین مشکل نداشت.

سپاس شده توسط پارسا دختر کش ، Roza.rad93 ، Bahador1 ، سوگی ، mona49 ، Snow-Girl ، *setare* ، Neioosha ، MissLone ، .14.anita ، Apathetic ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ((♥من و تو♥)) ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Danielali ، Vampire2 ، Medusa ، sober
ببخشید صابر دخالت میکنم.Blush
برای هر کاربر یه کد داره که فقط شما میتونین ببینیدش و نشانگر اینه که این کاربر همون کاربر مضنونه؟؟
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
 سپاس شده توسط Roza.rad93 ، Bahador1 ، arman jj ، skh ، mona49 ، Snow-Girl ، *setare* ، Neioosha ، maha37 ، JAVAD0200 ، Apathetic ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ((♥من و تو♥)) ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، @پوریا@ ، HediVampire ، Vampire2 ، Medusa ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  درخواست تغییر نام کاربری (اول دی 1400 تا اول دی 1401)
  درخواست تغییر نام کاربری (اول شهریور 1399 تا اول شهریور 1400)
  درخواست تغییر نام کاربری (اول مرداد 96 تا اول مرداد 99)
  ابزار "استایل پروفایل" و آموزش استفاده از آن
  درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 94 تا اول مهر ماه 96)
  درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 93 تا اول مهر ماه 94)
  درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93)
  درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 91 تا اول مهر ماه 92)
Thumbs Down مشکل گذاشتن اواتار کاربری !
Thumbs Up راهنمای استفاده از گزینه های انجمن ! (تصویری)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان