امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشاعره با شعر خواننده محبوبت.(همه بیاین لطفا)

داریوش نونو پنیر رو باد.م یک قصه ی ناتمومBig GrinBig GrinBig Grin نه نه
سیاوش قمیشی
میشه پرنده باشی یا که رها نباشی میشه دلت بگیره اسیر غصه باشی .......
فلشخور به خاطره ها پیوست! Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط دیانا2
آگهی
ارمین2fm

سره صبحه توتازه از خواب پامیشی ولی من هنوزبیدارمو توباعث بانیشی که24ساعته به توفکرمیکنم فکراینکه نباشی به کی تکیه کنم......HeartHeartHeartHeart
بزن
زودباش
چه قدر رومخی ااااااااااااااااااااااه
لمسش کن
سپاسو میگم بزن دیگهAngryAngry
دمت جیز بزن دیگه اون لعنتی رو

پاسخ
شاهین نجفی.....
من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم راهم به قبر و سنگ گرانیت میرسه.......
پاسخ
 سپاس شده توسط parmis78
شادمهر عقیلیHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
هر چی سرم شلوغ شد رو قلب من اثر نذاشت بدون تو دنیایه من انگار تماشاگر نداشت
(آهنگ طرفدار)HeartHeartHeart

بعد از تو

هر که عاشقم شد
دلش به حالم سوخت
دستانم را گرفت
و باهم
به دنبال تو گشتیم

پاسخ
 سپاس شده توسط _عقاب بی پروا_ ، دیوید ساسی ، parmis78
الوووووووووووووووووووووووووووووووcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
کاشکی اینجا بود..........

aquarium سپپپپاس
پاسخ
تــــــو که میدونستی من تکیه گاه محـــکمتم _____________________ بگو با من دیگه چرا د آخه نوکرتم؟
من که هر دقیقه م وابسته به دقیقه ی تو بود_____________________ من که حتی لباس تنم به سلیقه ی تو بود...
(آهنگ وقت رفتن از یاس)Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط parmis78 ، D-:
آگهی
(22-07-2013، 11:53)lovein نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادمهر عقیلیHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
هر چی سرم شلوغ شد رو قلب من اثر نذاشت بدون تو دنیایه من انگار تماشاگر نداشت
(آهنگ طرفدار)HeartHeartHeart

بنیامین =تورو من من تورو تورو خدا میدونه که من تورو تورو من من تورو دوست دارمتBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاعره با شعر خواننده محبوبت.(همه بیاین لطفا) 4
پاسخ
 سپاس شده توسط _عقاب بی پروا_ ، jinger
(22-07-2013، 21:35)دیوید ساسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الوووووووووووووووووووووووووووووووcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

(22-07-2013، 21:41)_عقاب بی پروا_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا من واسه lovein رو جواب بدم شما اومدین و جواب دادین عیبی نداره از (و) هم میگم.

واسه استخدام دقت کن به ضابطه ها ..............................باید داشته باشی پنج سال سابقه کار
نمیخوام داد بزنم الکی شلـــوغ بکنم ...............................بگو پنج سالو من از کجا شروع بکنم
(آهنگ درکم ن از یاس)
HeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
(22-07-2013، 21:41)_عقاب بی پروا_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2013، 21:35)دیوید ساسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا من واسه lovein رو جواب بدم شما اومدین و جواب دادین عیبی نداره از (و) هم میگم.

واسه استخدام دقت کن به ضابطه ها ..............................باید داشته باشی پنج سال سابقه کار
نمیخوام داد بزنم الکی شلـــوغ بکنم ...............................بگو پنج سالو من از کجا شروع بکنم
(آهنگ درکم ن از یاس)
HeartHeartHeartHeartHeart

بنیامین=من فقط یه لحظه عاشقت شدم........................دلم اون لحظه نبود دست خودم
لحظه ای که اومدو تموم نشد...............................نیاوردم به روت اخه روم نشدHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاعره با شعر خواننده محبوبت.(همه بیاین لطفا) 4
پاسخ
 سپاس شده توسط _عقاب بی پروا_
بازم میگم ارمین

سره صبحه توتازه ازخواب پا میشی ولی من هنوز بیدارمو تو باعثو بانیشی که24ساعته به تو فکر بکنم فکره اینکه نباشی به کی تکیه کنم ولی توچی موهات خیسه وزیره دوشی یاکه چک میکنی زنگ زده کی.....
بزن
زودباش
چه قدر رومخی ااااااااااااااااااااااه
لمسش کن
سپاسو میگم بزن دیگهAngryAngry
دمت جیز بزن دیگه اون لعنتی رو

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbsup کدوم خواننده رو بیشتر دوست داری ؟اسمشو بگو با اهنگی که خونده !
  دوست داشتی کدوم خواننده رو از نزدیک ببینی{{نظر سنجی}}
Earth یافتن خواننده مورد نظر ؟؟؟
Music اسم خواننده مورد علاقت رو بگو بهترین اهنگی که خونده هم زیرش بنویس
  علاقه امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به یک دختر...
  کدوم خواننده....؟!
  خواننده(((((مورد علاقه ))))))♪♪
Question کدوم خواننده؟ بهتره؟ بیا تو ! بیا ! از اونی که دوست داری طرفداری کن! نظر سنجی+نظر
Music محسن های خواننده
  پرطرفدارترین خواننده ایران کیست ؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان