امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قهرمان جهان سمبوسه فروش شد + تصویر

مجتبی مرادی روز سه شنبه در حالی که پشت یک دکه سمبوسه فروشی در میدان بار فروشان دزفول مشغول کار بود, در گفت گو با ایرنا دلیل این اقدام را فقر شدید مالی عنوان کرد.
 قهرمان جهان سمبوسه فروش شد + تصویر 1
وی گفت که برای تامین هزینه های زندگی و نیز اردوهای اعزامی ناگزیر است که کار کند و بدلیل نبود کار مناسب مجبور شده تا دست به سمبوسه فروشی بزند و مخارج زندگی خود را از این طریق تامین کند.

مرادی گفت: حدود ۵ سال است که به طور متوالی برای دزفول مقام جهانی و کشوری می آورم و در سال ۹۰ مقام سوم کشتی آزاد جهان در مجارستان را کسب کردم که در این خصوص از سوی تربیت بدنی تنها ۸ میلیون ریال و شهرداری ۵ میلیون ریال تاکنون به من کمک شده است.

وی افزود: این در حالی است که برای اعزام در هر یک از اردوهای تیم ملی به تهران حداقل دو میلیون ریال باید هزینه کنم.

مرادی گفت: پدر پیری دارم که ۹ سال است به دلیل درد شدید کمر و زانو خانه نشین شده و من و برادر دانشجویم برای تامین مخارج زندگی در میدان بار فروشان دزفول سمبوسه فروشی می کنیم.

وی افزود: به دلیل فقر مالی از ادامه تحصیل باز مانده ام که با تلاش تربیت بدنی دزفول مجددا برای اخذ دیپلم ادامه تحصیل می دهم, لیکن برای راهیابی به دانشگاه با مشکل مالی روبرو هستم.

این کشتی گیر مدال آور دزفولی خاطر نشان کرد که ۱۸ سال از عمرم می گذرد شغل مناسبی برای تامین هزینه های خانواده ام ندارم این در حالی است که یک ورزشکار باید از مکمل های پروتئینی و تقویتی استفاده کند و از وسایل مورد نیاز برای تمرین بهره ببرد, لیکن بدلیل مشکل مالی قادر به تامین آنها نیستم.
وی گفت: در حالی که به هم تیمی های من در سایر استان ها از جمله استان رضوی ۱۲۰ میلیون ریال به همراه یک دستگاه خودروی پراید, یک قطعه زمین و یک واحد آپارتمان داده اند, این در حالی است که به من تنها جمعا ۱۳ میلیون ریال برای کمک تحصیلی و سایر هزینه ها از سوی تربیت بدنی و شهرداری کمک شده است.

کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، j0oj0o ، istanbul ، فرشته ي كوچولو ، Bahador1 ، Black_Man ، Sadaf 2014 ، رها جوووون.لپتاپ ، _mahi_ ، ستایش45
آگهی
خدایی آدم داغون میشه این صحنه ها رو می بینه کاش مجتبی ترکیه ای بود تا می دیدید چه امکاناتی براش فراهم می کردن
پاسخ
 سپاس شده توسط M.K.N ، istanbul ، Bahador1 ، رها جوووون.لپتاپ
واقعن که
پاسخ
مثله کارتونه توربو یه سمبوسه فوروش قهرمان شد من عاشق سمبوسه هستم اونم باسس وای Heart Heart Heart
123::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
(12-09-2019، 9:38)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثله کارتونه توربو یه سمبوسه فوروش قهرمان شد من عاشق سمبوسه هستم اونم باسس وای Heart  Heart  Heart

فک نکنم بحث ما الان علایق شما باشه اینکه سمبوسه دوس داری یانه Confused Confused Confused
بهتره بری همین برنامه کودکاتو نگا کنی Dodgy Dodgy Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط ستایش45 ، Joker..alon
(13-09-2019، 11:32)mahyan13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2019، 9:38)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثله کارتونه توربو یه سمبوسه فوروش قهرمان شد من عاشق سمبوسه هستم اونم باسس وای Heart  Heart  Heart

فک نکنم بحث ما الان علایق شما باشه اینکه سمبوسه دوس داری یانه Confused  Confused  Confused
بهتره بری همین برنامه کودکاتو نگا کنی Dodgy  Dodgy  Dodgy

شما اینقدر لجین باهم؟ بابا اعضای فلشخور باید باهم مهربون باشن.
کارتون هم به سن ربط نداره که من خودم توربو رو نگاه کردم و صدها کارتون و انیمیشن دیگه!!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم مدرک (هرچند اکثرشو یا انلاین دیدم ویا از طریق تلوزیون و سی دی!!)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
آگهی
(13-09-2019، 12:01)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2019، 11:32)mahyan13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک نکنم بحث ما الان علایق شما باشه اینکه سمبوسه دوس داری یانه Confused  Confused  Confused

شما اینقدر لجین باهم؟ بابا اعضای فلشخور باید باهم مهربون باشن.
کارتون هم به سن ربط نداره که من خودم توربو رو نگاه کردم و صدها کارتون و انیمیشن دیگه!!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم مدرک (هرچند اکثرشو یا انلاین دیدم ویا از طریق تلوزیون و سی دی!!)

ربطی به لج کردن نداره
من خودمم انیمیشن میبینم اینم به قول شما مدرکش

ولی خودتونم قبول دارین که اینجاا جای صحبت کردن درباره ی سمبوسه یا توربو نیس اینجا بحث ما یه چیز دیگست اینکه یه قهرمان باید سمبوسه بفروشه نه اینکه این اقا سمبوسه رو با چی دوس داره
پاسخ
اخه Undecided بیچاره Dodgy
پاسخ

بیاد بگم تو باید دهنتو ببندی برو بچه برو به خاله بازی ت برس باربیت نمیره
123::

پاسخ
(13-09-2019، 15:33)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیاد بگم تو باید دهنتو ببندی برو بچه برو به خاله بازی ت برس باربیت نمیره

بهتره فوش ندی چون اینکارا واسه بچه هاست که تو هستی
بچه یکی مثه توا که تو مهم ترین نبحث انجمن درباره ی سمبوسه صحبت میکنه Dodgy  Dodgy
امار سنت هم به گوشم خورده پس بهتره سیس نیای واس من
اره من دخترم به دختر بودنمم افتخار میکنم
هیچ وقت هم تا الان با باربی بازی نکردم البته این اصن به تو مربوط نیس
مطمئن باش من اگه مثه دو تا دختر دور و برت بودم با عشوه خرت میکردم اما من اینجوری نیسم
اگه می خوای جوابمو بدی بهتره اینجا نفرستی بچه
موضوع بقیه رو خراب نکنی کوچولو Dodgy  Dodgy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فیورنتینا 1-3 اینتر: قهرمان به صدر رفت
  جنجال بزرگ بر سر فروش نیوکاسل به عربستانی‌ها
  شما بگویید: قهرمان UCL 2021 کدام است؟
  برچسب غیر قابل‌فروش پرز روی ستاره همیشه مصدوم
  واکنش قوچان‌نژاد به قرار گرفتن نامش در لیست فروش
Clocket تصویر جنجالی انصاری در تمرین پرسپولیس
  کونته: بازیکنانم قهرمان اصلی میدان بودند
  شما بگویید؛ قهرمان نیم‌فصل لیگ بیستم کدام تیم است؟+نظر سنجی
  تکرار اشتباه رئال مادرید در مورد رونالدو؟ فروش معدن طلا!
  رئال ثابت کرد؛ بدون رونالدو هم قهرمان می‌شویم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان