امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هنر نمایی خلاقانه با چوب پنبه

Tongue 
[spoiler]هنرمند آلبانیائی سایمیر استراتی (Saimir Strati) با ایجاد بزرگترین موزائیک چوب پنبه جهان در شکل "رومئو با تاجی از انگور در حالی که دریا و خورشید می رقصند گیتار می نوازد" با هدف ادای احترام به زندگی در اطراف دریای مدیترانه رکورد هنری جهان را کسب کرد.او در 8 اوت ،2008 به تعداد 229.764 چوب پنبه در اشکال و رنگ های مختلف، شروع به خلق موزائیکی به ابعاد 7.1*12.94 متر را با روزی 14 ساعت کار سخت در مدت 28 روز به پایان رساند.کارلوس مارتینز (Carlos Martinez) داور گینس گفت: "این برای من لذت بخش است که ثبت بزرگترین موزائیک چوب پنبه آقای سایمیر استراتی را در رکورد جهانی گینس اعلام کنم.""آلبانی پس از ثبت رکورد جهانی دو قطعه قبلی، پرتره لئوناردو داوینچی با میخ و پرتره اسب چهارنعل با خلال دندان، اقدام به ثبت سومین رکورد جهانی استراتی نمود.""من تکنیک موزائیک را دوست دارم چرا که این سبک در حال مرگ است. من به دنبال روش های مشابه ای که در 3000 سال پیش برای خلق آثار هنری استفاده می شد، هستم. ""مدیترانه خانه موزائیک است و در زمان پدران ما متداول بود. من از همه کشورهای مدیترانه ای درخواست دارم که در ایجاد موزائیک های کامپیوتری تجدید نظر کنند."او در طی این 25 سال کار هنری، مجموعه های دیگری از موزائیک با قطعاتی از پوسته تخم مرغ و پرتره الویس پریسلی با استفاده از لوح های فشرده ساخته است.این هنرمند وقتی که آخرین کارش را در یک هتل محلی به انجام می رساند به بازدیدگانندگان می گفت: "بنوشید، چون که من به چوب پنبه های بیشتری نیاز دارم."

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنر نمایی خلاقانه با چوب پنبه 1

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

❤Whatever you are, be a good one.
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی خطر ، manoella ، خوشگل عاشق
آگهی
وای چه باحاله ممنون دستت درد نکنهBlushBlushTongueTongue
(:
پاسخ
واقعا دمش گرم

پاسخ
ايول چه باحالهBig Grin
Heartدروغ مانند برف است هرچه آن را بغلتانند بزرگتر میشود اما در برابر حقیقت آب میشودHeart
پاسخ
قشنگه
تا لذت خررج اخرین سکه باخته ام چه خوب است چیزی برای با ختن داشتن
پاسخ
زیباست
پاسخ
آگهی
wowwwwwwwwwwwww
پاسخ
دمش داغ داغ
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خلاقانه ترین و جالبترین تبلیغات دنیا -1
  هنر خیابانی: موس گرافیتی یک پروژه خلاقانه
  ساخت وسایل تزئینی خلاقانه با استفاده از لامپ های حبابی
  فلش مموری های زیبا و خلاقانه
  بـسته بندی هــای خلاقانه و جـالب√(توصیه میکنم حتما بیا ببین)
  هنرهای خلاقانه در خیابان های فرانسه
  ساخت ایستگاه اتوبوس خلاقانه
  نشانک های خلاقانه برای صفحات کتاب
  کاریکاتورهای خلاقانه
Photo ★طراحی لوستر هایی جالب و خلاقانه★

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان