امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بـیـوگــرآفـی عـلی هـآیپـر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بـیـوگــرآفـی عـلی هـآیپـر 1

علی ملقب به هایبر در سال 67 در تهران در حالی متولد شد که در شناسنامه ی او سال 68 به ثبت رسیده

است.در سال 86 علی هایبر در حالی شروع به رپ کرد که هنوز اسمی برای خود و لقب هنریش بیدا نکرده

بود تا که پس از مدتی لقب هایبر را انتخاب و در آهنگ هایش این اسم به گوش می خورد.

معنی و دلیل این لقبش رو علی در دیکشنری به دو معنی پیش از فعال (بهترین) و معتاد می دونه.

علی هایبر در دوران کاریش با افراد مطرحی مانند حسام استبس – عماد بیت بوی – راستی و ... کار نموده و

بیشتر سبکش ; سبک فان است و میگه چون این سبک تو ایران حرفی واسه گفتن نداره من انتخابش کردم.

رپرهای مطرح ایران و رب فارس یاس – بهرام – بیشرو – ساسی مانکن و حسام استبس می دونه و درباره

ی جنجال هایی که تازگی بر سر سبک و فیت های حسام استبس چنین میگه:

((حسام رو با اینکه من خیلی دوست دارم ولی من شخصا با این فیت های ضعیف متداومش مخالفم وگرنه اگر

غیر از این بود حسام استبس الآن جز ربرهای مطرح ایران به حساب می اومد.))

او همچنین درباره ی قضیه ی آهنگی که حسام استبس رو دیس کرده بود میگه که من قبلا با حسام استبس کار

کردم ولی همه ی برنامه ی معروف شدنم رو خودم ریختم و خواستم به اون خواننده ای که منو دیس کرده بود

و دیگران بگم که من هیچوقت زیر دست حسام استبس و گروهی نیستم و فقط میخوام خودم باشم.

او در آخر درباره ی بیت های کاوری که تو موسیقی زیرزمینی ایران رسم شده میگه که دیگه با این وضعیت

اصلا آهنگسازی حرفه ای معنی نداره و بیشتر بیت ها کاور هستند مثل بیشتر کارهای من.
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان