امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تصاویری از خودکشی دختردبیرستانی درتهران

دلم براش سوخت اگه مشکلی داره خدا کنه حل شهcrying
دلشکسته ی راه عشق تصاویری از خودکشی دختردبیرستانی درتهران 2 کاش انسانها جنبه ی شنیدن دوستت دارم  را داشتن  تصاویری از خودکشی دختردبیرستانی درتهران 2                         
پاسخ
آگهی
بهتر بود از راه درست مشکلش حل می کرد خدا به هر کسی فرصت زنده بودن نمیدهAngel

بعد از تو

هر که عاشقم شد
دلش به حالم سوخت
دستانم را گرفت
و باهم
به دنبال تو گشتیم

پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
بخدا اونقدر مشکلات هست تو این مملکته لعنتی که خیلیا دارن اینکارو میکنن و تو فکره این کارن اما3 مورد هستش که میخوام خدمتتون عرض کنم .
مورد 1 /بدترین کاره مردم جمع شدن دوره مسدومه /کاره واقعا اشتباحیه مثلا تو کشورایه خارجی رو شما نگاه کن اگه یه تصادف بشه یا واسه کسی مشکلیب پیش بیاد مردم که نمیرن دوره طرف حلقه بزنن .طرف اگه بره جلو در صورتی میره جلو که کاری از دستش بر بیاد اما تو ایران طرف میره جلو یارو رو نگاه میکنه و باز دید میکنه و هیچ کاری هم از دستش بر نمیاد که همین بزرگترین اشتباحه و مسدوم دچاره ترس و واهمه میشه که همین دلیل باعثه از بین رفتنه مسدوم میشه.
مورد 2/امبولانس همیشه سره هر حادثه دیر میاد چرا که من خودم تو بعضی از تصادفا بودم سره صحنه حضور داشتم . که تو یه تصادف یه خانومی ا ز تو ماشین پرت شده بود بیرون که نصفه صورتش به سه سنگه بزرگ خورده بود و یه طرفه صورتش ترکیده بود یکی از اشنا ها رفت جلو نبضه مسدومو که گرفت نبضش میزد .همین جور که نبضشو زیره نظر داشت بعده 1 ربع نبضش اروم اروم کند شد و طرف مرد که امبولانس هم دیر رسید و طرف از دست رفت.این از وضعیته امدادیه بیمارستان هاست.
مورد 3/ به نظره شخصیه من این جریان یکم مشکوکه واسه این که طرف تو قسمتی که گفته شده خودشو 10 ثانیه از پل اویزون میکنه . یعنی تو حالتی میشه که طرف در حاله افتادنه و فقط با دستاش از پل کمک میگیره که نیافته ولی خب معمولا اگه کسی بخواهد خودکشی کنه خودشو خیلی اروم میندازه پایین. اما خب میشه گفت شایدم از طرفی این دختر فکره خودکشی کرده و 99% راه رو رفته واسه خودکشی و موقعی که خودشو پرت کرده پایین در اون لحظه نظرش تغییر کرده و با دستاش لبه ی پلو گرفته که نتونسته تحمل کنه و بیاد بالا از اون جا پرت شده پایین .
و اما نویسنده عزیز یه سوال / طرف الان حالش چطوره .زنده یا مرده؟
دلیله این سوالمم اینه که طرف افتاده دلیل بر این نمیشه که یارو مرده 100% شاید 1% هم که شده احتمال داده میشه که طرف زنده مونده باشه.ممنون.
پاسخ
بیچاره پدرمادرشcrying
آنکه در تنهاترین تنهاییم تنهای تنهایم گذاشت ،خدایا خواهشی دارم که تو در تنهاترین تنهاییش تنهای تنهایش نذار.HeartHeart

پاسخ
vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
حالم خوب است,نگران دلتنگی ها و بی قراری هایم نباش.
همین که بدانم به یادم هستی کافیستHeart
پاسخ
عجبا مردم چه کارایی میکنن
پاسخ
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
آگهی
وقتی ادم مشکل داشته باشه اینکا رو میکنه شاید راه حلی نداشته من که ارزو میکنم خدا از گناه کبیرش بگزره
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
(25-05-2013، 12:03)آقا سینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید یه گیری تو زندگیش داشتهHuh

بزرگترین مشکلا رو هم داشت نباید این کار رو میکرد!!!!

جدا از بحث بهش و جهنم ، طول عمر دست خداس.
تصاویری از خودکشی دختردبیرستانی درتهران 2
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خودکشی مردی که عاشق بازیگر زن مشهور بود
  رقصنده معروف و شاخ اینستاگرام خودکشی کرد ( عکس )
Sad خودکشی این دختر بخاطر زیبایی حسادت برانگیزش +عکس
  خودکشی دختر شاخ اینستاگرام در قایق مرد میلیاردر (عکس)
  خودکشی پسر 11 ساله بخاطر شوخی دوست دخترش (عکس)
  دختر شاخ اینستاگرام خودکشی کرد (عکس)
  افزایش آمار خودکشی در ایران
  ایران دارای رتبه اول فاصله طبقاتی در دنیا!/رشد نگران کننده ی آمار خودکشی در ایران!
  بازی نهنگ سفید و خودکشی های مکرر
Sad تصاویری از خشم طبیعت!!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان