امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جاستین بیبر : من آدم بدی نیستم !

.

جاستین بیبر : من آدم بدی نیستم ! اختصاصی آفتاب آرشيو شده
جاستین اخیرا" بخاطر درگیریهای متعددش با دیگران ، تیتر بسیاری از خبرهاست و از اینکه نام او به عنوان یک نوجوان مشکل دار در همه رسانه ها مطرح می شود خیلی ناراحت است.

جاستین اخیرا" بخاطر درگیریهای متعددش با دیگران و انجام کارها و رفتارهای ناخوشایند ، تیتر بسیاری از خبرهاست و از اینکه نام او به عنوان یک نوجوان مشکل دار در همه رسانه ها مطرح می شود خیلی ناراحت است.

جدیدترین مشکلی که این خواننده نوجوان بوجود آورده است و پرونده آن هنوز هم در جریان است ، ماجرای درگیری او با یکی از همسایه هایش است . روز سه شنبه ، جاستین چند ساعت بعد از اینکه به خانه خود واقع در کالیفرنیا بازگشت با یکی از همسایه های خود دعوا کرد .

بعد از این درگیری ، همسایه جاستین از او رسما" شکایت کرد و او را به تهدید لفظی و برخورد فیزیکی متهم کرد .

با اینحال از نظر جاستین ، انتشار خبرهای درگیریهای او و مطرح شدن نام او به عنوان یک نوجوان مشکل دار عادلانه نیست زیرا او هرگز دوست ندارد کاری انجام دهد که برای دیگران مشکل و مزاحمت ایجاد کند.

این نوجوان مشهور ۱۹ ساله گفت:« بزرگترین تصور غلطی که در حال حاضر درباره من وجود دارد این است که من آدم بدی هستم . من از این موضوع خیلی ناراحتم . من قلب بزرگی دارم و دوست دارم یک الگوی خوب برای نوجوانان دیگر باشم اما برخی مردم دوست دارند من شکست بخورم ... من هم مثل بقیه آدمها گاهی اشتباه و خرابکاری می کنم و این خیلی طبیعی است .... زیرا من جوانم و دوست دارم سرگرمی و تفریح داشته باشم که هیچ اشکالی هم ندارد.»
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

پاسخ
 سپاس شده توسط яᎧмιиα ، samin joon ، ✘Nina✘ ، armit ، red eye ، armin.r ، pink lady ، دخترزیبا ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ★MoRpHeUsS★ ، رهــ ـ ــا ، aCrimoniouSs ، ناديا ، FARID.SHOMPET ، yaghma66 ، mahlajoon ، RєƖαx gнσѕт ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ***Z.E*** ، Ƒαкє ѕмιƖє ، سیما سارا ، T A R A ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، bieber fan ، mahdi.ir ، shawkila ، mahtab_i75 ، نایریکا-13 ، ☂ ☠....MANESA.... ☂☠ ، مریم با حال- ، n1379sh ، ainazz ، # αпGεʟ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Shervin_ST ، baran* ، golbarg 284 ، Brooklyn Baby ، دریا+17 ، مگان
آگهی
بالاخره حرف حساب این جاس چیه میگه من آدم بدیم یا میگه من آدم بدی نیستم؟؟؟/2i8d2i8d2i8d2i8d2i8d2i8d
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

جاستین بیبر : من آدم بدی نیستم ! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، # αпGεʟ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، baran*
من اونطور نیست ازش بدم بیاد دیوونش هم نیستم ولی چون وان دی وخیلی از دوستام بلیبر هستن پس منم نمیتونم بهش توهین کنمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، baran*
لابد مشكلايي كه جاستين درس مي كنه خيلي بزرگن كه اينقدر ازش بدشون مياد
پاسخ
 سپاس شده توسط baran*
چرا اتفاقا ادم بدیه :/
پاسخ
 سپاس شده توسط baran*
(22-05-2013، 19:04) *Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست دارم یک الگوی خوب برای نوجوانان دیگر باشم اما برخی مردم دوست دارند من شکست بخورم ... من هم مثل بقیه آدمها گاهی اشتباه و خرابکاری می کنم و این خیلی طبیعی است .... زیرا من جوانم و دوست دارم سرگرمی و تفریح داشته باشم که هیچ اشکالی هم ندارد.»
اگه دوس داره یه الگوی خوب باشه باید رفتارش رو عوض کنه 
اشتباه کردن طبیعیه ولی نه به اندازه ای که این میکنه
بعدشم به خرابکاری به درس کردن تفریح نمیگن 
پاسخ
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~
آگهی
 טּ פֿـیر هــیچم بـב نے Heart
آغــــــآ ᓄــــלּ عاشـقــجاستین بیبر : من آدم بدی نیستم ! 1ᓄـهشیـבـᓄجاستین بیبر : من آدم بدی نیستم ! 1   رפּـانیشـᓄ בیـפּــפּـنشـᓄ 
 ...ـᓄـیـᓅـهـᓄـے رפּـانیشـᓄ ᓄـیـᓅـهـᓄـے
 ᗩᔕᖺᙓᘐᖺᖺᖺᖺᖺ..
پاسخ
جاس ازدرون هنوزهمون پسردوس داشتنیه ولی بایدظاهرواخلاقشو360درجه تغییربده
لاولی
پاسخ
جاسم بربری
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جاستین بیبر : من آدم بدی نیستم ! 1
پاسخ
خر که نمیگه من خرم جاسی جونSmile
6gd

دارم دختر خوبے ميشم...

██████████████] 99%

.

.

.

.
✘error ✘

====》هه نشُد ڪه!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  نظر جاستین بیبر درمورد ایرانی ها و مسلمانان
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
Music طعنه ریحانا به شکیرا و جنیفر لوپز/ حاضر نیستم خودم را بفروشم!
  12 خطای نابخشودنی جاستین تیمبرلیک
  اسم الله بر روی موزیک ویدیو where are you now جاستین بیبر ( احترام به االله هست )!!!!
  سلنا گومز : من برای جاستین بیبر بسیار خوشحال هستم
  ! رابطه ی سلنا و جاستین چجوری شروع شد!
  مایلی سایرس از جاستین بیبر دفاع کرد(علت توهین به سلنا در کنسرت میلان)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان