امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چهره بدون آرایش مدل مشهور همه را شوکه کرد! (+عکس)

"اندی" ۵۴ ساله است و همیشه در تصاویر بسیار جوانتر از سن خود و با صورتی بسیار شفاف و پوستی شاداب و درخشان دیده میشود ، اما این هنرپیشه معروف هالیوودی در حالی که از باشگاه ورزشی در لوس آنجلس به سوی خانه در حرکت بود سوژه عکاسان قرار گرفت.
به گزارش گروه وبگردي باشگاه خبرنگاران ؛ چهره بدون آرایش و واقعی مدلی که برند معروف تجاری"اورال " برای تبلیغ محصولاتش از او استفاده می کند خریداران این محصولات را شوکه کرد.
جام کشکول؛ "اندی مک دوئل" از سال ۱۹۸۵ برای برند تجاری "اورال" یکی از بهترین و معتبر ترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی فرانسه به تبلیغ پرداخته است.
چهره او اخیرا روی پوسترهای تبلیغاتی مربوط به معرفی یک محصول جوانسازی پوست و ضد چروک استفاده شده است. اما اخیرا او در حالی شکار عکاسان شد که هیچ آرایشی به چهره نداشت و صورت او بسیار متفاوتاز آنچه در آگهی های تبلیغاتی دیده می شود بود.
"اندی" ۵۴ ساله است و همیشه در تصاویر بسیار جوانتر از سن خود و با صورتی بسیار شفاف و پوستی شاداب و درخشان دیده میشود ، اما این هنرپیشه معروف هالیوودی در حالی که از باشگاه ورزشی در لوس آنجلس به سوی خانه در حرکت بود سوژه عکاسان قرار گرفت.
بسیاری از بینندگان این تصاویر بعد از انتشار آنها اعلام کردند واقعا شوکه شده اند و همیشه فکر میکردند این معجزه محصولات "اورال " است که این زن پوستی این چنین شفاف و زیبا دارد اما چهره واقعی این خانم حکایت دیگری را برای این برند تجاری رقم زد.
او اخیرا بازی در یک سریال تلویزیونی را به پایان رسانده است . دختر او " سارا مارگارت" که زیبایی خاصی دارد نیز وارد دنیای مدلینگ شده و به نظر می رسد جانشین مناسبی برای مادرش باشد

چهره روی تبلیغ:http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1392/2/23/1101702_705.jpg

چهره شکار شده:http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1392/2/23/1101703_228.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط عاطفه70 ، ✘Nina✘ ، Andrea ، ღSηow Princessღ ، آیتین ، maynaz90 ، parnia tajik ، arooos ، n.joojoo ، Mr.Robot ، رزمی کار ، ЯèŽvÀń ، яᎧмιиα ، Thyme ، zahra2310 ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، *Armila* ، ☣VALMMO☣ ، جيمزباند ، ^Aytin^ ، 122333 ، neda13 ، niloofarf80 ، *nadia*horan* ، *2gether4ever* ، elmira12 ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، سوپر فالس ، ```FATEMEH``` ، L.K
آگهی
کلی عکساش فرق داره مرسی
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
ممنون خوب بود
خواهی نشوی همرنگ/// رسوای جماعت شو.

سپاس نشه فراموش ♥♥♥♥ به حرف من بده گوش

همه فلش خوری ها هوهو چی چی هوهو چی چی
چهره بدون آرایش مدل مشهور همه را شوکه کرد! (+عکس) 1

پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
عکسشششششششششششششششششششششششش

نمیادددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددcryingcryingcryingcryingcrying
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش
پاسخ
 سپاس شده توسط ωøŁƒ ، arooos
اره اندي خيلي جوون ميزنه ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
آقا عرفان نمیادSad
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، لامیا
آگهی
HeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط آیتین ، arooos
Shy نمیاد عکس
من از اینکه فرزندانم. در آینده چه مامان باحالی دارن بهشون غبطه میخورمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط لامیا
pas koooooooooo aksesh
zedehal
از کودکی فال فروش پرسیدند:چه میکنی؟

گفت:به انان که در دیروز خود مانده اند
فردا را میفروشم
پاسخ
اولا من چک کردم لینکا درسته ولی اگه شما نمیتونین ببینین در اولین فرصت که با پی سی بیام جای دیگه آپ میکنم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  14 چهره مشهور دنیا هنگام مرگ چه گفتند؟
  حزب کرالیسم ساخت خودم:پنجره ای رو به زندگی بدون گناه
  بر اساس ماه تولدت، دلیل مرگتو بدون...!
Tongue اینجاس که معلوم میشه دخترای خشکل فقط با آرایش خوشکلن!!وگرنه.......!!؟؟(عکس)
  هر کی ی حرف دلی داره میتونه اینجا راحت حرفشو بزنه(البته بدون فوش)
  چهره یک شیطان پرست در راهپیمایی امروز-عکس
  !آرایش پسران را جدی بگیرید!+عکس
  شوکه شدن مردم از اقدام عجیب یک عروس!! +عکس
  چهره و اندام زنی جوان پس از کاهش وزن 100 کیلویی!
  صحنه ای شوکه کننده در قلب لندن +تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان