امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

sms zed hal

عشق را با تمام وجود فریاد بزن تا به جهانیان ثابت کنی : " تمام مسیرها به سمت مشترک مورد نظر اشغال نمی باشد !"

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​​ـ

.

.

.

.

.

همین جوری بری پایین به نفت میرسی

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​​ـ

تو توی دماغ من چی کار می کنی؟
...
...
...
جنبه شوخی داشته باش!
...
...
...
خواستم بگم: تو نفس منی!

گونی گونی دوستت دارم ، ولی قربونت گونیاشو پس بده مال مردمه !

از شیرجه زدن شما روی گوشی متشكریم . شركت حمایت از اس ام اس ندیده ها .

یکی تو راست می گی یكی پینوكیو .. یكی تو مهربونی یكی خاله خرسه .. یكی موهای تو قشنگه یكی آن شرلی .. یكی گوشای تو خوشگله یكی زی زی گولو .... یكی ما دو تا با هم خوبیم یكی تام و جری .. یكی تو سر كار رفتی یكی نفر بعدی كه اینو براش می فرستی

میدونی فرق تو با فندوق چیه؟

.

.

.

.

.

فندوق یه مغز کوچولو داره ولی تو اونم نداری

خیاروهلو و سیب جلوی شماست. بین این 3 میوه کدام را انتخاب می کنید؟ (تمرکز کنید و جواب را در ذهن خود نگه دارید. حال ویژگیهای شخصیت خود را مطابق جوابتان بیابید)

.

.

.

.

.

اگر هلو را انتخاب کردید مشخص می شود شما فردی هستید که هلو دوست دارد

!اگر سیب را انتخاب کردید مشخص می شود شما فردی هستید که سیب دوست دارد!

اگر خیار را انتخاب کردید مشخص می شود شما فردی هستید که خیار دوست دارد!

گرد و خاك تنهایی دلم را با جاذبه نگاهت زدودی،

خانه قلبم را از غم پاك كردی،

حالا كه زحمت می كشی، یه دستمال هم روی میز بكش

تو بهترین، زیباترین، مهربون ترین، خوش تیپ ترین، دوست داشتنی ترین، ماه ترین ، جیگرترین دوستی که داری : منم !

اولین چیزی که بهش دل بستم تو بودی، بی توآروم و قرار نداشتم

گریه می کردم . . .

تورو می خواستم . . .

میدونستم تو نباشی نمیخوابم . . .

۰

۰

۰

دوستت دارم پستونک

حکایت تو در قلب من حکایت اون افغانیه که از ایران نمیره!!!

اگه عشق من تو نیستی

.

.

خوب حتما یکی دیگست

هرکی ارمنی بلده بخونه( هیراکرس متشون یسراف نزن روز یرایم راشف تدوخ هب یراد یلیخ منکیم ساسحا) هرکی هم ارمنی بلد نیست از آخر بخونه

میتونی تصور كنی با هم لب دریا نشستیم؟ میتونی تصورش رو بكنی كه با هم به یه سفر طولانی میریم از جنگل تا دریا.؟ میتونی تصور كنی كه تو یه شب بارونی شونه به شونه هم قدم بزنیم؟ همه اینا رو هم كه بتونی تصور كنی نمیتونی تصور كنی كه آشپزی با تك ماكارون چقدر راحته

مرده شور شانس منو ببره امروز کیفمو زدن . بدبخت شدم! همه زندگیم توش بود

.

.

.

شناسنامه ، کارت ملی

دفترچه حساب بانکی،

سه میلیون تومن پول نقد ،

۵ تا سکه بهار آزادی ،

۱۵ دستگاه خودروی ریو

و میلیونها ریال جویز نقدی دیگر …

هر ۵۰ هراز ریال هر هر روز یک امتیاز
روی تو حساب دیگه ای باز کرده بودم!ناراحت نشو؛ ولی تازه فهمیدم همه راست مگن که تو یه آدم دورویی !یه روت ماه ویه روت گل!یکی از یکی قشنگتر!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​​ـــــ

برات میمیرم

----------------o

/l\

JL

از طرف پینو كیو !

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​​ـــــ

یادت باشه یه روزی میمیری,به خاک سپرده میشی,بعد یه علف میشی,و یه گاو تورو می خوره ,و بعد تورو میرینه و من نگاهی به تو می کنم و میگم هیچ عوض نشدیا!!

های، ساری، آی هو نو اس‌ام‌اس فور یو تودی! هی، آی سید نو اس‌ام‌اس فور یو! در ایز نو اس‌ام‌اس فور یو! الاغ، میگم اس‌ام‌اس برات ندارم، حالا هی بخون!

اگر مردونگی مرده!

اگه رفاقت ها رنگ باخته!

اگه عشق دیگه معنی نداره!

اگه دنیا پر از نامردیه!

اگه آرامش نیست!

خوب به تو چه؟تو اس ام است رو بخون!

عزیزترینم،این رو بدون اگه تو تمام دنیا یه قلب باشه که برای تو شب و روز بتپه!...اون قلب،قلب خودته!

میگم انگار از بیرون صدا میاد . بلند شو ببین چیه !!!

به چشم های آنها خیره می شوم.. به رفتارشان..به لب ها و بینی هایشان می نگرم و یاد تو می افتم.. من الان تو باغ وحش هستم!!!

پاتو از گلیمت درازتر نکن، پات دراز می شه شلوار به پات کوتاه می شه

پاسخ
 سپاس شده توسط JUNGLE GIRL ، banoye qam ، weepingwillow
آگهی
mamnooonHeartHeartHeart
پاسخ
tnx a lot
HeartHeartHeart123123
some love one,some love two,I love one,that is you,I love you...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان