امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تصویری از ماه که خودم تو شیراز انداختم

هر چی بگی باورم نمیشهSleepy
حرف بی ربطیست که مـــــــرد گریه نمی کند
    گاهی آنقدر بغض داری که فقط باید مـــــــــرد باشی تا بتوانی گریه کنی…

تصویری از ماه که خودم تو شیراز انداختم 2
پاسخ
آگهی
(10-05-2013، 12:46)گیسو کمن3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین اومدی عکس ماه رو گذاشتی چه دردسری واسه خودت درست کردی
حالا با چی گرفتی به ماهم بگو اگه نگی معلومه دروغ گفتی
ولی ممنونBig Grin

با دوربین عکسبرداری گرفتم دیگه
پاسخ
(10-05-2013، 11:22)علیرضا آبی پوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2013، 11:19)atosa123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه بشین اینقدر لاف نزن این عکسو فضانوردم نمیتونه بگیرهBig GrinTongue

به خدا خودم توی یکی از پارکهای شیراز که اسمشو یادم نمیاد انداختمHeart

خوب که خودم شیرازی هستم ..
بچه یچی بهت میگم ضایع شیا!=|
تو کدوم پارک شیراز اینقدر پارکش راحت ماهو نشون میده؟!
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
پاسخ
 سپاس شده توسط ЯèŽvÀń ، hely boy
(10-05-2013، 14:17)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2013، 11:22)علیرضا آبی پوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2013، 11:19)atosa123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین من اراکیم وقتی اومدم شیراز انداختم
پاسخ
(10-05-2013، 12:36)علیرضا آبی پوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2013، 12:26)Sheyda360 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2013، 12:22)علیرضا آبی پوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2013، 12:17)^BaR○○n^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب............!!!
این چند حالت میتونه داشته باشه:

1-مارو خر فرض کردی(بلانسبت):cool:
2-خودتو خر فرض کردی(بلانسبت)Sleepy
3-جدا واقعیه!!!!!UndecidedWink:cool:Sleepy

به امام حسین دارم راست میگم

ببین ما خر نیستیم Angry

به چی قسم بخورم تا باورت بشه؟؟؟
میدونی جون آنا رو اگه راس میگی قسم بخورSmile
♪♫♬هـ ـ ـر جآیـ ـ ـ ـہ בنیـ ـ ـآیے בلـ ــ ـم اونجـ ـ ـآس♬♫♪
پاسخ
 سپاس شده توسط pink devil
احتمالا دوربینت باید حرفه ای بوده باشه....هوا هم باید کاملا صاف بوده باشه...
پاسخ
 سپاس شده توسط aLiReZaZ-iM
آگهی
(10-05-2013، 14:19)Rz1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2013، 12:36)علیرضا آبی پوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2013، 12:26)Sheyda360 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2013، 12:22)علیرضا آبی پوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2013، 12:17)^BaR○○n^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب............!!!
این چند حالت میتونه داشته باشه:

1-مارو خر فرض کردی(بلانسبت):cool:
2-خودتو خر فرض کردی(بلانسبت)Sleepy
3-جدا واقعیه!!!!!UndecidedWink:cool:Sleepy

ببین ما خر نیستیم Angry

من جون عشقم رو الکی قسم نمیخورم سره یه موضوع بیخودی خیلی از این حرفت ناراحت نشدماDodgy
پاسخ
(10-05-2013، 14:18)علیرضا آبی پوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2013، 14:17)pink devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین من اراکیم وقتی اومدم شیراز انداختم

خب اسمه پارک چی بود؟!
تو کدوم خیابون؟!
فقط میتونی با تلسکوپ اینجوری انداخته باشی که یجا گفتی با دوربین عکاسی .. !
پس برو خودتو خر کن عزیزم!♥

(10-05-2013، 14:15)علیرضا آبی پوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2013، 12:46)گیسو کمن3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین اومدی عکس ماه رو گذاشتی چه دردسری واسه خودت درست کردی
حالا با چی گرفتی به ماهم بگو اگه نگی معلومه دروغ گفتی
ولی ممنونBig Grin

با دوربین عکسبرداری گرفتم دیگه

ببین اینجا گفتی دوربین عکسبرداری!
در حالتی که تنها وقتی میشه از ماه به این شکل عکس گرفت که با تلسکوپ باشه!
در ضمن "خواهره خودم استاده نجومه" پس نزار واست صد تا دلیل بیارم که همچین چیزی امکان پذیر نیس ..
خــط زدنِ مَـــن ، پـایــآنِ من نبـــود !!!
آغـــاز بی لیاقتـــیِ تـو بــود!
پاسخ
 سپاس شده توسط ЯèŽvÀń
(10-05-2013، 14:21)علیرضا آبی پوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-05-2013، 14:19)Rz1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین ما خر نیستیم Angry

من جون عشقم رو الکی قسم نمیخورم سره یه موضوع بیخودی خیلی از این حرفت ناراحت نشدماDodgy
بگو دروغ گفتم راحت کن خودتوTongueTongueTongueTongue
♪♫♬هـ ـ ـر جآیـ ـ ـ ـہ בنیـ ـ ـآیے בلـ ــ ـم اونجـ ـ ـآس♬♫♪
پاسخ
من گفتم دیگه اسم خیابون و پارک رو به خدا یادم نیست

ببین یه عکس دیگه ام انداختم نشونت بدم؟؟؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خودم که از تعجب مردم
  البوم عکاسی خودم(اپدیت شد)
Wink سوال ! اونم از نوع تصویری ! زود بیاید تو ! ✔
  سوال تصویری!جدید!
Heart توالت های غیر طبیعی و بسیار عجیب !! ( تصویری)
  دوتا سوال تصویری مخصوص دخملا
Heart مسابقه جالب دختران با سبیل های جالب !! ( تصویری)
  پای راننده بیرون زده از پنجره! (تصویری)
  آموزش ریمل زدن تصویری
  خدا به پدر و مادر این بچه ها صبر بده (تصویری)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان