امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترول+عکس های خییییییییییییییییییییلی باحال فیسبوک

kheily bahal bod mercBlush
پاسخ
 سپاس شده توسط پوريا2222 ، samin joon
آگهی
ممنون يه چند دقيقه حال كرديم
پرسپوليس در خواب بيند پنبه دانه گهي 4 تا 4 تا خورد گه دانه دانهBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط samin joon
عاااااااااااااااالیHeartHeartHeartHeart

کسی هست آغوشش را،
شانه هایش را
به من قرض بدهد !
تا یک دل سیر گریه کنم؟!
بدون هیچ حرف و سوال و جواب و دلداری و نصیحتی ؟

پاسخ
 سپاس شده توسط samin joon
مرسی عالی بود
روزی میرسد که دیگر نه صدایم را بشنوی ... نه نگاهم را بیبینی ... نه وجودم را حس کنی ... وان لحظه است که معنا تمام حرفهای گفته و نگفته ام را میفهمی ولی من دیگر نیستم نیستم.
پاسخ
 سپاس شده توسط samin joon
ههه..............خعلی باحال بود
.
.
.
دمت گمBig Grin
HeartHeartHeart
HeartHeart
Heart
پاسخ
سپاس Heart
ولی کلاپسرا خیلی فضولن همین طورچرند
پاسخ
آگهی
ایول امروز بچه های فلش خور با این ترولا کلی خندوندمونBig Grin
پاسخ
عااااااااااااااااااااااااااااااااالللللللللللللللللللیییییییییییییییی ببببببببببوووووووووووودددددددددددددد،ممنونم ازت.HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
عاشقت بودم ولی رفتی.......

دوستت داشتم باز هم رفتی........

حال که نمی خواهمت بازگشتی........

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا..........
پاسخ
من عاشق ترولم Smile سپاسم دادمShy
پاسخ
تکرارییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییییییییییییی بود.
زندگـــــــــــــــــــــــی تعداد نفس ها نیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــست تعداد لبــــــــــــخند هاست پس بـــــــــــخند تا زندگـــــــــــــــــــــــــــــــی کنم:p318:
اینم وبلاگمه سر بزنید حتما نظر بذارید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://phesteghlali.blogfa.com/
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان