امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اعتراف جالب سلنا گومز درباره ملاقات با براد پیت!!!(+عکس)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اعتراف جالب سلنا گومز درباره ملاقات با براد پیت!!!(+عکس) 1
سلنا گومز ممکن است خودش اکنون برای بسیاری ستاره باشد ، به خصوص اینکه نامزدی طولانی مدتی نیز با جاستین بیبر مشهور داشت، ولی او هنوز هم وقتی با یک ستاره بزرگتر رو به رو می شود دست و پایش را گم می کند!به گزارش پانیسا این بازیگر و خواننده ۲۰ ساله اعتراف کرد در زمان ملاقات با برد پیت در جوایز ام تی وی کمی خودش را باخته بود!!سلنا در مصاحبه ای با الین دجنرس گفت در زمان اجرای جوایز ام تی وی ، برد پیت بعد از اجرا در پشت صحنه با او ملاقات کرد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
او در این باره گفت:من در اتاق رختکن بوده و تازه اجرا پایان یافته بود که اطلاع دادند برد پیت می خواهد داخل شود.او از من درخواست کرد که می توانم با او عکس بگیرم، و من در جواب به او گفت این من هستم که باید بگویم می توانم با شما عکس بگیرم.بسیار سعی کردم خونسردی خود را حفظ کنم و خیلی خوب باشم. به محض آنکه او از اتاق بیرون رفت من سریع به زیر میز دویدم و دو دقیقه آنجا ماندم چرا که نمی توانستم باور کنم با او مواجه شده ام.

سلنا گومز در ادامه اعترافاتش گفت:”اتفاق خیلی بزرگی برای من بود ، او بسیار زیباست ظاهرا، فرزندان برد پیت و آنجلینا جولی به نام های مدوکس ۱۲، پکس ۹، زهرا ۸ ، شیلو ۶ و دوقلوهای چهارساله آنها ویوین و ناکس یکی از طرفداران پرو پا قرص انیمیشن کارتونی افسانه کاخ ویورلی با صدای سلنا گومز هستند.

پاسخ
 سپاس شده توسط šhεïdα ، яᎧмιиα ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، ```FATEMEH``` ، pink lady ، Sieiry ، Andrea ، ♥ سارا ♥ ، zahra2310
آگهی
چی بگم
اعتراف جالب سلنا گومز درباره ملاقات با براد پیت!!!(+عکس) 1 توبه نمیکنم من برای رسیدن به  تو از گرگ هم سمج ترم
پاسخ
 سپاس شده توسط ana16 ، مرتضی14
جالب بود ممنونHeart
پاسخ
چرت بود

پاسخ
 سپاس شده توسط pink lady
DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyAngel
^__^

پاسخ
HuhHuhHuhHuh
در بیارم ببینی؟!:4chs:
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.
.

در ندیدی تا حالا؟

خونتون در نداره؟

تو غار زندگی میکنی؟

بدبخت منحرف!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
آگهی
مرسي امي
ولي سلنا چه خوشگل شده تو اين عكسش
پاسخ
 سپاس شده توسط ana16

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حقایقی درباره یکی از نخستین دانشمندان ناشناخته زن جهان
  چند شایعه درباره وضعیت جسمانی رهبر انقلاب + عکس
  هشدار فرابورس درباره دستکاری قیمت سهام در شبکه‌های اجتماعی
Heart دانسته‌ها و ندانسته‌های ما درباره ابتلای دونالد ترامپ به ویروس کرونا
Heart صحبت‌های ملانیا ترامپ درباره وضعیت سلامتی‌اش پس از کرونا
Heart کاخ سفید: پزشکان هنوز تصمیمی درباره مرخص شدن ترامپ نگرفته‌اند
Heart بیانیه ارتش عراق درباره حمله راکتی ناشناس به پایگاه «الحریر» اربیل
  نظر روسیه درباره خروج ایران از «ان پی تی»
Heart پاسخ چین به پمپئو درباره ایران
Heart درخواست برای تحقیق و شفاف‌سازی درباره سفر رئیس موساد به عین الاسد

پرش به انجمن: