امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 4.24
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تقلب در تراوین

سلام.webdevelpor را دانلود کردم ولی وقتی کلیک راست می کنم چنین گزینه ای نیست.
پاسخ
آگهی
(29-03-2011، 9:58)sepehr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تراوین منیجر TM از دیگر نرم افزارهای بسیار توانمند و شناخته شده در بازی تراوین است. اگر نرم افزار تراوین بوت نرم افزار محبوب حرفه ای هاست، تراوین منیجر نرم افزاری است که بازیکنان با هر سطحی می‌توانند به راحتی از قابلیتهای آن استفاده نموده و از کار کردن با آن لذت ببرند.
این نرم افزار یک ماشین تمام عیار بوده و کلیه‌ی نیازهای شما در بازی تراوین را پیش بینی نموده و برای آن راه حلی در خود دارد.
از قابلیت‌های این نرم افزار راهنمای جامع و محیط کارآمد آن است. از ویژگی‌های منحصر بفرد این نرم افزار ایجاد بانکی جامع از فارم‌ها و دهکده‌هایی که بیشتر به آنها حمله می‌کنید، این نرم افزار امکان حذف موارد تکراری را از لیست شما ایجاد نموده ، و اطلاعات جامعی از دهکده‌ی مورد نظر مثل درصد منابعی که در تاراج قبلی به غارت رفته است ، تخمین تولیدات در ساعت، تخمین منابع فعلی، متوسط بازده تاراج‌ها و ... در اختیار شما قرار می‌دهد .
از دیگر ویژگی‌های منحصر بفرد این نرم افزار جستجوگر پیشرفته و کارآمد آن است با استفاده از این ویژگی شما به راحتی می‌توانید هر یک از موارد دلخواه خود را نظیر دهکده‌های 15 کراپی در بازی جستجو نمایید.
در صورت استفاده درست، این نرم افزار به هیچ وجه قابل ردیابی نیست.
نسخه ی آزمایشی این نرم افزار به مدت ده روز قابل استفاده خواهد بود، بدیهی است با توجه به آزمایشی بودن نسخه‌ی مذکور ممکن است استفاده از برخی ویژگی‌های نرم افزار امکان پذیر نباشد.

هر کدام از دهکده‌های شما یک صفحه برای خود خواهد داشت و شما خواهید توانست به سادگی از میان آن‌ها یکی را انتخاب کنید. این نرم افزار توانایی دهکده‌ی شما را از لحاظ منابع آنالیز کرده و به شما گزارش می‌دهد. میزان مصرف گندم مقدار منابع موجود در مخفی‌گاه‌ها و میزانی که می‌تواند از غارت توتنها از امان باشد، تعداد سربازان و کلیه‌ی اطلاعات مورد نیاز دهکده‌های شما در این قسمت قابل دسترسی خواهد بود.

TM می‌تواند برای شما ارتش بسازد. اگر نیاز به تحقیقات در این مورد بود، گزینه‌ی آن فعال خواهد شد. اگر دور سربازی خط قرمز وجود داشته باشد، به آن معنی است که تحقیقات برای آن سرباز انجام نشده است. گزینه‌ی ساخت و ساز خودکار آموزش خودکار سرباز را فعال می‌کند.

تمام گزارشات ، پیام‌های ارسالی و دریافتی شما در این نرم افزار آرشیو می‌شود .
شما به راحتی امکان به روز رسانی و آرشیو کردن گزارشات و پیام‌های خود را با استفاده از این قسمت خواهید داشت. امکان فیلتر کردن گزارشات از ویژگی‌های جالب دیگر این نرم افزار به شمار می‌رود.

TM حاوی یک بخش بزرگ ساخت و ساز خودکار است. نرم‌افزار ترتیب خاصی خود را برای ساخت و ساز دارد، بنابراین شما می‌توانید تعداد زیادی ساختمان را انتخاب کرده و در نوبت ساخت قرار دهید. همچنین شما می‌توانید ساختمان‌هایی که وجود ندارند را بسازید، اگر ساختمانی را انتخاب کنید که هنوز نمی‌توانید بسازید، TM بطور خودکار نیازمندی‌های آنرا در صف ساخت و ساز قرار خواهد داد.

TM این قابلیت را دارد که منابع شما را بین دهکده ها جابجا کند. شما می توانید منابع را جابجا کنید یا آنرا منوط به مورد حمله قرار گرفتن کنید، در این صورت شما پس از یک حمله غارت نشده اید.

TM اطلاعات مربوط به منابع غارت شده، سربازهای از دست رفته و منابع گرفته شده را نگه داشته و به صورت نمودار در اختیار شما قرار میدهد.

TM دارای یک سیستم فوق العاده ی پیدا کردن گندم است. نه تنها استفاده از آن خیلی ساده است بلکه به شما کمک می‌کند تا دهکده‌های با گندم زیاد را خیلی سریع پیدا کنید.

این هم از سایت دانلود دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.tmbot.net/

کرکشو سراغ نداری؟
پاسخ
(28-04-2013، 15:16)hiphop نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من هر کاری کردم نتونستم انجام بدم اگر اسم اکانتم رو بدم مبتونی انجام بدی لطفا اگر میشه
این تقلب دیگه کار نمیکنهالبته تا چند ماه پیش کار میکرد ام قدرت ادمین ها بالا رفته ودیگر قادر به انجام دادن این کار نیستید.Dodgy
پاسخ
خوب من گزینه فروم را زدم بعد چی باید بزنم چند تا گزینه میاد بگید لطفا نیاز دارمHuhHuh
پاسخ
تراوین مگه تموم نشد؟
پاسخ
با سلام
سرور 1 ساعته شروع شده
سرور تراوین این بار با سرعت 200000x
و سرعت حمله 100000 .
سرور هفتگي مي باشد
ts1.tramian.ir
جايـــــــــزه ســـــرور:
جايزه کسي که شـــگـــفتي را100 کند:100 هزار تومان مي باشد
نفر اول محاجمين طلا داده ميشه براي سرور جديد
نفر اول مدافعين طلا داده ميشه براي سرور جديد
وقتشه با سروري اشنا بشيد که باگ نداره
سرعت لود صفحات بالاست
تاپ تن به طور اتوماتيک طلا ميده
طلاي روزانه جمعييت بالاي 100 نفر 1000 طلا مي باشد

امکانات سرورقبیل:خریدنیرو،تغییرنژاد،کلوپ طلایی،فارم لیست،قهرمان،ماجراجویی،و......
ادمينش بازي نميکنه مثل سرور تراکسين و -speed-gorz ...
خريد طلا ارزان تر از تمام سرور ها
حتما بيا يه سر بزن
ts1.tramian.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط arya 123
آگهی
(31-03-2011، 10:49)sepehr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا یکم سپاس کنید من جونم در اومد تا این ها رو نوشتم
واقعا ممنونم خوب شد حالا بی خیال بابا بگو بازی تراوین چطور میشه که ارتش مون رو 
زیاد کنیم ممنون می شمHeart

ببخشید من می خوام بگم که این انجمن  فلش خور اگه میشه بازی کامپیوتری  بن ۱۰ رو برای دانلود بزارن 
منظورم بازی بن ۱۰ نیروی بیگانگان هست از منم بعد قول میدم هرکس رو میشناسم بهش سایت فلش خور رو معرفی کنم:2gw1:

(23-07-2013، 3:31)PLEY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاسیدم
منم سپاسیسیدیمBig Grin
پاسخ
دوستان یه کد بهتون میدم که اسم دهکدتون رو مخفی میکنه اما در حال حاضر رو ابن سرور کار می کنه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
traviankhoob.tk/s1  اگه اومدید اسم من uav هستش 
اما کد 
<httml> این کد رو توی قسمت نام دهکده بزنید حتما کار می کنه چون که مال من کار کرد
دوستان ابن سرور باگ نیرو داره اگه پیدا کردید بهم بگید
پاسخ
دوستان یه کد بهتون میدم که اسم دهکدتون رو مخفی میکنه اما در حال حاضر رو ابن سرور کار می کنه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
traviankhoob.tk/s1  اگه اومدید اسم من uav هستش 
اما کد 
<httml> این کد رو توی قسمت نام دهکده بزنید حتما کار می کنه چون که مال من کار کرد
دوستان ابن سرور باگ نیرو داره اگه پیدا کردید بهم بگید
جدید
پاسخ
 سپاس شده توسط nariman21
(08-03-2013، 12:27)GODWAR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه جا 1 دیدم و 999999999999e-99 زدم ولی باز کار نکرد
میشه یک بار دیگه اسون تر توضیح بدین؟HeartHeartHeartHeartUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided

دوست عزیز sasuke79 میشه شما بگی چطور تونستی انجتمش بدی ؟؟؟؟ HuhHuhHuh

داداش چطوری انجامش دادی؟

(29-11-2012، 14:44)ang1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1.داشتن مرورگر فایر فاکس
2.دانلودافزونه webdevelpor
3.یک جارو برای حمله انتخاب کنید
4.یک سرباز خودرا انتخاب کنید
5.تایید اولی رورد کنید ولی تایید دومی رو بذارید.
6.روی تایید راست کلیک کنید
7.گزینه ی web develporراانتخاب کنید.
8.frumرا انتخاب کنید.
9.هر جا که 1دیدید را پاک کنید وبه جای آن999999999999e-99را بنویسید  تایید بزنید. سرباز تا بینهایت بدون کسر منابع براتون میاد.Big GrinBig Grin:cool::cool::84:
چی شد این دیگه بهم بگین میخوام یه نفر رو 0 کنم

(29-11-2012، 14:44)ang1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرحله به مرحله بهتون میگم

1.داشتن مرورگر فایر فاکس
2.دانلودافزونه webdevelpor
3.یک جارو برای حمله انتخاب کنید
4.یک سرباز خودرا انتخاب کنید
5.تایید اولی رورد کنید ولی تایید دومی رو بذارید.
6.روی تایید راست کلیک کنید
7.گزینه ی web develporراانتخاب کنید.
8.frumرا انتخاب کنید.
9.هر جا که 1دیدید را پاک کنید وبه جای آن999999999999e-99را بنویسید  تایید بزنید. سرباز تا بینهایت بدون کسر منابع براتون میاد.Big GrinBig Grin:cool::cool::84:
چی شد این دیگه بهم بگین میخوام یه نفر رو 0 کنم
داداش یعنی چه یک سرباز انتخاب کن یعنی 1 دونه سرباز انتخاب کن

(16-05-2013، 11:16)mhaji08 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.webdevelpor را دانلود کردم ولی وقتی کلیک راست می کنم چنین گزینه ای نیست.
کجا رفتی دانلود کردی

(28-01-2013، 18:33)sasuke79 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایولا با حال بود انجام دادم شد به نفر اول سرور زدم صاف شد
داداش میتونی برام بکنی Big GrinBlush
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کد های تقلب بازی ” پپسی من ” پلی استیشن
  کد های تقلب بازی “ کراش بندیکوت 3 ” پلی استیشن
  کد های تقلب بازی ” کراش بندیکوت 2 ” پلی استیشن
  کدهای تقلب بازی هالک
  کد های تقلب بازی “تکن 3” پلی استیشن
  رمز و کد های تقلب بازی لاک پشت های نینجا
  کلیپ آموزش تقلب در بازی پیژامه
  کلیپ آموزش تقلب در بازی جدول پلاس
  کلیپ آموزش تقلب در بازی غلط نامه
  کلیپ آموزش تقلب در بازی صاعقه

پرش به انجمن: