امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دلایل دوست شدن پسر ها با دختران ...

نقل قول: توی امریکا حتی دختر پسر یه شبو با هم صبح میکنن ولی حداقل مامان و بابا خیر دارن اینا همدیگه رو میخوان در ضمن تاونا از سن دوازده سالگی شروع نمیکنن به این کارا اصولا از شونزده سالگیه
 حداقل طرف به سن بلوغ رسیده

دوستان لطفا وقتی از چیزی اطلاعات ندارید بیخودی قضیه رو داخلی خارجی نکنید

لازمه یکمی اخبار اونطرف و مسایل مربوط به این چیزاشونو دنبال کنید تا بفهمید اونا خیلی چیزارو از ما زودتر تجربه میکنن :|
دلایل دوست شدن پسر ها با دختران ... 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Ֆℋ£¥∂α ، mr.destiny ، sev sevil ، Navisa. ، SANY ، Berserk ، **zeinab**
آگهی
اگه دوستی عجله ای نباشه و در صمن خیابونی نباشه و پدر و مادر رضایت داشته باشن مشکلی نیس
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، SANY
به نظر من قصدشون وقتی ازدواج باشه اشکالی نداره.
پاسخ
 سپاس شده توسط SANY
انقدر تفکیک جنسیتی رخ داده
جنسای مخالف به جای این که درست کنترل بشن
بدتر حریص تر شدن ..
پاسخ
 سپاس شده توسط bahare_021 ، SANY ، Berserk
(03-10-2014، 9:19)Mèg∆ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان همه چی بهم ریخته 
وقتی دختر ۱۲ ساله دوس پسر داره واقعا دیگه ادم نمیدونه چی بگه

خیلی چیز بدیه برا افرادی توی این سن اگر هم انقدر این روابط دوس دختر دوس پسری ناموفقه چون تقریبا  نود درصد مادر پدرا نمیدونن دخترشون یا پسروشن دوس دختر یا دوس پسر داره

توی امریکا حتی دختر پسر یه شبو با هم صبح میکنن ولی حداقل مامان و بابا خیر دارن اینا همدیگه رو میخوان در ضمن تاونا از سن دوازده سالگی شروع نمیکنن به این کارا اصولا از شونزده سالگیه

هيچ تو كشورهاى خارجى هم اجازه هركارى رو به بچه ها نميدن
به خصوص به دخترا چه در فضاى سايبرى و چه دنياى واقعى
پاسخ
 سپاس شده توسط Ֆℋ£¥∂α ، bahare_021 ، SANY ، Berserk
اعتماد نداشتن پدرو مادر به بچشون و رفیق نبودن یا جورنبودن با بچشون یعنی بچشون جرعت نداره صادقانه بگه مامان یا بابا من کی رو دوست دارم 
اما بعضی خانواده ها این طوری هستن و با بچشون صادق هستن

و بیشتر مردم که دختر دارن میترسن و اعتماد ندارن حتی به بچه خودشون و خیال میکنن اگر دختری و پسری تنها باشن شاید کاری کنن
................................
پاسخ
 سپاس شده توسط Ֆℋ£¥∂α ، Berserk
آگهی
(27-02-2015، 11:37)خونه خوبه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من قصدشون وقتی ازدواج باشه اشکالی نداره.

کسی نمیتونه 100% بگه طرف واقعا قصدش ازدواج هست! اونم با اوضاع جوونای ما که بخاطر اینکه به هدفشون برسن به همه میگن که قصدشون ازدواجه .-.

(03-03-2015، 13:18)زهرا15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتماد نداشتن پدرو مادر به بچشون و رفیق نبودن یا جورنبودن با بچشون یعنی بچشون جرعت نداره صادقانه بگه مامان یا بابا من کی رو دوست دارم 
اما بعضی خانواده ها این طوری هستن و با بچشون صادق هستن

و بیشتر مردم که دختر دارن میترسن و اعتماد ندارن حتی به بچه خودشون و خیال میکنن اگر دختری و پسری تنها باشن شاید کاری کنن

مشکل ما اینه که وقتی بهمون اعتماد میکنن بدترین کارارو میکنیم!

و معمولا هم پدرها و مادرها بخاطر اینکه نگران بچه هاشون و مخصوصا دختراشون هستن زیادی سخت گیری میکنن که بازم با توجه به اوضاع جوونا حق دارن (:
پاسخ
 سپاس شده توسط Ֆℋ£¥∂α ، mr.destiny ، *G..H* ، SANY ، Berserk
(28-02-2015، 19:54)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-10-2014، 9:19)Mèg∆ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان همه چی بهم ریخته 
وقتی دختر ۱۲ ساله دوس پسر داره واقعا دیگه ادم نمیدونه چی بگه

خیلی چیز بدیه برا افرادی توی این سن اگر هم انقدر این روابط دوس دختر دوس پسری ناموفقه چون تقریبا  نود درصد مادر پدرا نمیدونن دخترشون یا پسروشن دوس دختر یا دوس پسر داره

توی امریکا حتی دختر پسر یه شبو با هم صبح میکنن ولی حداقل مامان و بابا خیر دارن اینا همدیگه رو میخوان در ضمن تاونا از سن دوازده سالگی شروع نمیکنن به این کارا اصولا از شونزده سالگیه

هيچ تو كشورهاى خارجى هم اجازه هركارى رو به بچه ها نميدن
به خصوص به دخترا چه در فضاى سايبرى و چه دنياى واقعى

دقت نکرديد من چي گفتن من گفتم(دختر پسر يه شبو با هم صبح ميکنن ولي حداقل مامان و بابا خير دارن اينا همديگه رو ميخوان)

نگفتم مامانو بابا خبر دارن اينا ××××××××××××

من نگفتم که حتما خبر دارن...
16 ساله باشه دختره از مادر و پدرش اجازه همچين کاريو بخواد بگيره.. مادر و پدرش مريخي هم باشن اجازه بهش نميدن بلکه دعواشم ميکنن....
اونا هم اجازه نميگيرن...درمقابل عمل انجام شده قرارشون. ميدن
دوره دبيرستان اونا همينه...
اتفاقا خيلي از پدر و مادرا تو کشوراي آمريکايي و اروپايي خودشون سعي ميکنن دختر و پسر رو با هم آشنا کنن
موضوع اين شکليه...
در حالتي که دختر خيلي خجالتي باشه پدر و مادر بهش ميگن برو يکيو پيدا کن...بعد از 2 سال باهم بودن دختره حامله ميشه به پدر و مادرش ميگه...
شما لابد انتظار داري سرشو ببرن
سعي ميکنن مشکلو حل کنن مثلا  بهشون پيشنهاد کنن که ازدواج کنن ...
يا در بدترين حالت با همديگه بزرگش کنن...
اصا چيزي که من نوشتمو درست نخونديد قضاوتم ميکنيد....
اگرم بحث اجازس که بهتون چند خط بالاتر گفتم تقریبا همه پدر و مادرایی که بچشون خجالتیه رو سعی میکنن با یکی آشنا کنن بعد شما میگی اصلا هم این اجازرو نمیدن :|

American Psycho
i,v eat some of there BRAINS
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny ، Ֆℋ£¥∂α ، Berserk
...دوست نشید..عاشق شدم..ضربه خوردم..شکستم.. cry2
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5ساحل باور نکردنیـ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny
به نظر من که این روابط اشتباهه چون معمولا این دوستی ها تو ی سن کم شکل میگیره و این سن ها اوج کشش به جنس مخالف و به خاطر همین کشش ها عقل از کار میافته و نقص و عیب های طرف مقابل دیدد نمیشه تازه اگرهم این رابطه به ازدواج منجر بشه بعد از دو سه سال که عشق و عاشقی از سرشون بپره میفهمن که از اول بهم نمیخوردن و طلاق میگیرن علت امار بالای طلاق هم همینه .به نظر من عشق قبل از ازدواج مخصوصا توی سنین کم مسخره اس ی جمله ایی هست که میگه :عاقلانه انتخاب کن عاشقانه زندگی کن

(27-02-2015، 11:55)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقدر تفکیک جنسیتی رخ داده
جنسای مخالف به جای این که درست کنترل بشن
بدتر حریص تر شدن ..
از طرفی ازادی جنسی توی کشورای اروپایی و امریکایی هم نتیجه مثبتی نداشته
در بیکرانه ی زندگی دو چیز افسونم کرد ابی اسمان که میبینم و میدانم نیست و خدایی که نمیبینم و میدانم هست
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Flower وقتي میگيد دوست معمولی باقی بمونیم.
  قلب شما هم صبح شنبه را دوست ندارد!
  روابط پدران و دختران
  خودشناسی دختران
  دلایل فحاشی؛ از کوچک تا بزرگ
  آیا دوست دارید شخصیت افراد را بشناسید؟
  دلایل بروز چاپلوسی در اشخاص مختلف
Lightbulb رازهای زنان ها که دوست ندارند مردها بفهمند
  وقتی کسی را دوست دارید که او شما را دوست ندارد...
  راه حل آشتی با دوست بعد از دعوا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان