امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 4.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ستاره هام چجوری بالا میره ؟ و باید چجوری مطلب هام رو ارسال کنم ؟!

سلام من يه سوالي داشتم:

چرا هروقت از سايت خارج ميشم از ارسال هام كم ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 سپاس شده توسط ارمين2012 ، jo_jo ، REZA.N ، * Exceptional girl * ، arooos ، šhεïdα
آگهی
به دلیل حذف بعضی از موضوعات ...
 سپاس شده توسط ارمين2012 ، *larmes de Feu* ، jo_jo ، raha8919 ، REZA.N ، * Exceptional girl * ، šhεïdα
Question 
(08-02-2012، 19:58)علی20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستم بدونم ستاره هام چجوری بالا میره وباید چجوری مطلب هام رو ارسال کنم؟

ببخشید من خیلی بلد نیستم نه بلدم ارسال کنم یه پست را نه بلدم زیر اسمم مثلا بنویسم خانم وکیل دختر خوشگل یا یه جمله یا هرچیزه دیگه ای ک زیر اسمه خیلی ها نوشته شدهHeart
Heartهرجا که باشی هرشکلی باشی هرجوری باشی هرادمی که باشی بازم تا اخر دنیا دوستت دارم توی این شک نکنHeart
 سپاس شده توسط ارمين2012 ، REZA.N ، * Exceptional girl * ، šhεïdα
(03-08-2012، 22:40)Hediyeh_z نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید من خیلی بلد نیستم نه بلدم ارسال کنم یه پست را نه بلدم زیر اسمم مثلا بنویسم خانم وکیل دختر خوشگل یا یه جمله یا هرچیزه دیگه ای ک زیر اسمه خیلی ها نوشته شدهHeart
ارسال که کردی ... Angel

برای تغییر دادن نوشته ی زیر اسم باید وارد کنترل پنل کاربری شده و سپس ویرایش پروفایل و در قسمت عنوان کاربری در سمت چپ جمله ی مورد نظر رو بنویس ...
 سپاس شده توسط SABER ، poya ، ارمين2012 ، raha8919 ، REZA.N ، * Exceptional girl * ، šhεïdα
ببخشید میشه یکی به من بگه چرا من نمی تونم توی بعضی از چیزا نظر بدمHuhHuhcrying
هیچوقت مغرور نشو برگ ها وقتی میریزند که فکر میکنند طلا شده اند....
 سپاس شده توسط REZA.N ، * Exceptional girl * ، šhεïdα
ممنون مرسی
آگهی
ممنون
قدر وقت گر نشناسد دل و کاری نکند بس خجالت که ازاین حاصل ایام برد
ما که هرکاری کردیم از دوتا ستاره بالاترنرفت.پیر شدیم دیگه.
 سپاس شده توسط * Exceptional girl * ، šhεïdα
منم نمی دونمTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
 سپاس شده توسط jo_jo ، REZA.N ، Snow-Girl ، SHERMION ، * Exceptional girl * ، šhεïdα
با 50 تا ارسال 3 ستاره میشی
با 250 ارسال 4 ستاره میشی
با 750 ارسال 5 ستاره میشی
اگه مدیر نباشی دیگه از 5 ستاره بیشتر نمیشی
به طور کلی هرچی ارسال ها و فعالیتت در انجمن بیشتر بشه ستاره هات هم بیشتر میشه
ستاره هام چجوری بالا میره ؟ و باید چجوری مطلب هام رو ارسال کنم ؟! 4
 سپاس شده توسط *larmes de Feu* ، jo_jo ، SA.EM ، raha8919 ، Bahador1 ، REZA.N ، Snow-Girl ، SHERMION ، * Exceptional girl *

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان