امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ماشینِ الماسِ شاهزاده عربستان / تصاوبر

مرسدس بنز خودرو شاهزاده عربستان را با تزیین الماس به او تحویل داد. این ماشین که از کارخانه مرسدس بنز است جزو اموال پرنس الولید بن طلال محسوب می شود. این خودرو به سفارش یک شاهزاده سعودی (الولید بن طلال) ساخته و به قیمت ۴،۸۰۰،۰۰۰ میلیون دلار به وی فروخته شد. این ماشین مزین به ۳۰ هزار کریستال از کارخانه کوارسکی می باشد. الولید بن طلال در لیست های رسمی ثروتمندان جهان، در رتبه پنجم قرار دارد. این مدل مرسدس (sl۶۰۰)، یکی از امن ترین خودروهای جهان بوده و در سال ۲۰۰۱ نیز موفق به کسب بهترین طراحی داخلی شده است. قیمت تمام شده برای این اتومبیل قبل از پوشش الماس ۲۲۰،۱۲۸ هزار دلار بوده است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشینِ الماسِ شاهزاده عربستان / تصاوبر 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشینِ الماسِ شاهزاده عربستان / تصاوبر 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشینِ الماسِ شاهزاده عربستان / تصاوبر 1
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
 سپاس شده توسط melodicl ، ALA ، monika_raha ، sasan1 ، ferya ، سیما777 ، nazi98 ، glembert girl ، امیر حسین 222 ، Elena ♥♥♥♥ ، *yoksel* ، باحال خوش ، شب بو ، M.barselona
آگهی
oooooooooooooooooooooooooooooh
mashino beram
میدونی وقتی خدا داشت بدرقه ات می کرد چی گفت
گفت:جایی که میری مردمی داره که تو را می شکنند ; نکنه غصه بخوری من همه جا با تو هستم
توی کوله بارت عشق می گذارم که بگذری
اشک می گذارم که همراهیت کنه
غرور می گذارم که هر مو قع خسته شدی زیر پات لهش کنی
 سپاس شده توسط ارمين2012 ، شب بو
کوفتت بشه مردیکه عرب خر
:84::84::84::84::84::84::84::84::N56::N56::N56::229::229::229::229::229::229::22​9::229::229::229::229::229:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشینِ الماسِ شاهزاده عربستان / تصاوبر 1
عکسا مشکل داره ‌‌
 سپاس شده توسط شب بو
پس کو؟ Rolleyes
  عشق کشکه
آگهی
بسته شد
 سپاس شده توسط شب بو

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان