امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اعتراف جالب سلنا گومز درمورد ملاقات با برد پیت +عکس

سلنا گومز ممکن است خودش اکنون برای بسیاری ستاره باشد ، به خصوص اینکه نامزدی طولانی مدتی نیز با جاستین بیبر مشهور داشت، ولی او هنوز هم وقتی با یک ستاره بزرگتر رو به رو می شود دست و پایش را گم می کند!

به گزارش پرشین وی این بازیگر و خواننده 20 ساله اعتراف کرد در زمان ملاقات با برد پیت در جوایز ام تی وی کمی خودش را باخته بود.

سلنا در مصاحبه ای با الین دجنرس گفت در زمان اجرای جوایز ام تی وی ، برد پیت بعد از اجرا در پشت صحنه با او ملاقات کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.uc.persianv.com/images/659fbxww9vaauuc89gs8.jpg

او در این باره گفت:"من در اتاق رختکن بوده و تازه اجرا پایان یافته بود که اطلاع دادند برد پیت می خواهد داخل شود."

"او از من درخواست کرد که می توانم با او عکس بگیرم، و من در جواب به او گفت این من هستم که باید بگویم می توانم با شما عکس بگیرم!"

" بسیار سعی کردم خونسردی خود را حفظ کنم و خیلی خوب باشم. به گزارش پرشین وی به محض آنکه او از اتاق بیرون رفت من سریع به زیر میز دویدم و دو دقیقه آنجا ماندم چرا که نمی توانستم باور کنم با او مواجه شده ام."

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.uc.persianv.com/images/xgf9klnoik5q7iyz66c.jpg

سلنا گومز در ادامه اعترافاتش گفت:"اتفاق خیلی بزرگی برای من بود ، او بسیار زیباست!"

ظاهرا، فرزندان برد پیت و آنجلینا جولی به نام های مدوکس 12، پکس 9، زهرا 8 ، شیلو 6 و دوقلوهای چهارساله آنها ویوین و ناکس یکی از طرفداران پرو پا قرص انیمیشن کارتونی افسانه کاخ ویورلی با صدای سلنا گومز هستند.

سپاس و نظر فراموش نشه
اعتراف جالب سلنا گومز درمورد ملاقات با برد پیت +عکس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، ~JaSmIn~ ، n1379sh ، Ƒαкє ѕмιƖє ، پيشي ي ملوس ، Adl!g+ ، **erika** ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، خوشتیپ انجمن ، leilajoon♥♥ ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، sara-ice girl ، rezaak ، ArianS ، sogol15 ، doshize ، _PαяαиÐ_ ، Thyme ، saba 3 ، ~Mahnaz~ ، M.H2 ، .maryam. ، RєƖαx gнσѕт ، hamed_Jon ، glembert girl ، M A H S A N` ، ღSηow Princessღ ، Elena ♥♥♥♥ ، !~IмДи~! ، مایلی ، nazi98 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، MANDI 1 ، ʂհმოἶო ، m.abdollahi ، яᎧмιиα ، سمیرا 007 ، Mσηѕтєя Gιяℓ
آگهی
(30-07-2013، 17:48)SaMiAr70 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تومطمئنی اسمش زهراست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Huh
اونا سه تا بچه رو از پرورشگاه آوردن..... لابد یکی از اون پرورشگاهی ها بوده که مسلمان هم بوده!Huh

ای کاش عکسی که باهم گرفتنو میذاشتی.......!SadSadSad
پاسخ
من نمیتونم پیام خصوصی بدمcrying
پاسخ
عزیزم تکراریه..Angel
پاسخ
واااااااااااا دیوانهس
هنوز نینی899899
اعتراف جالب سلنا گومز درمورد ملاقات با برد پیت +عکس 1
پاسخ
(09-07-2014، 2:38)pinkie pie نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واااااااااااا دیوانهس
هنوز نینی899899
نیــــ نــــیـــ + دیـــوونــــه +:am4:=u
actually wtf!?
پاسخ
آگهی
تکراریه عزیزم
روزگار عجیب عجیب درگردشه مواظب حرفامون باشیم
پاسخ
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
فکر کنم به دکمه سپاس شوکروصله کهکسیجرعت زدنشو نداره
پاسخ
چه ذوقى كردهBig Grin
پاسخ
برد پیت خیلی از سلنا مشهور تره استورس بابا
روز مرگم هرکه شیون کند از دورو برم دور کنید،همه را مست و خراب از می انگور کنید،مرد غساله مرا سیر شرابش بدهید،مست مست از همجا حال خرابش بدهید،بر مزارم مگذارید بیاید واعظ،پیر می خانه بخواند غزلی از حافظ،جای تلقین به بالای سرم دف بزنید،شاهدک رقص کند جمله شما کف بزنید،روز مرگم وسط سینه من چاک زنید،اندرون دل من یک قلم تاک زنید،روی قبرم بنویسید وفادار برفت ،آن جگر سوخته؛خسته از این دار برفت ... خسته...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  نظر جاستین بیبر درمورد ایرانی ها و مسلمانان
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان