امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زنی ایرانی که همه فکر میکنند یک مرد است! +عکس

مطالبی كه می خوانید قصه نیست و كاملا واقعی است. تمام گل تمام زندگیش را در عین حالیكه دختر بوده پسرانه و در میان مردان گذرانده است. …

نام: تمام گل
نام پدر: گرز علی
نام مادر: گوهر
متولد روستای یارمجرباغ شهرستان رزن (استان همدان)

مقدمه:
به سراغ زنی رفتیم 71 ساله (74 ساله) كه به خاطر فرهنگ غلطی كه در بین خانواده ها بوده و الآن هم در اكثر روستاها هست زندگیش را باخته است. پیرزن قصه ما ... گفتم قصه ... ولی مطالبی كه می خوانید قصه نیست و كاملا واقعی است. تمام گل تمام زندگیش را در عین حالیكه دختر بوده پسرانه و در میان مردان گذرانده است. حتما این مطلب را بخوانید:

نامش تمام گل است اما پدرش او را طاهرعلی نام نهاده است و او از كودكی با پسران همبازی بوده و از اینكه در میان مردها بوده احساس نا امنی نكرده است. بعد از این همه مدت هنوز ازدواج نكرده و حتی عاشق هم نشده است، البته او خواستگاری هم نداشته است.

زنی ایرانی که همه فکر میکنند یک مرد است! +عکس  1

او از كودكی به كشاورزی پرداخته و اكثر وقتش را به همین كار اختصاص داده است و سختی كار نگذاشته كه حتی به این فكر كند كه لباس و زیور آلات زنانه بپوشد.
او مقصر اصلی در تعیین شخصیتش را ابتدا پدرش و بعد مردم می داند كه حرف آنها باعث شد پدرش چنین كاری بكند و با این حال او دوست ندارد مادر شود.

دوست دارم فقط خودم باشم ... خودم ...
هنگامی كه از او می پرسیم كه رنگ و غذای مورد علاقه اش را بگوید پاسخ می دهد در زندگی آنقدر مشكلات داشتم كه هیچ وقت به آن فكر نكردم كه چه رنگی را دوست دارم و چه غذایی را. او می گوید: ?زندگی و محیط هیچ وقت نگذاشت من به هیچ چیز جز كار فكر كنم.?

او درباره تولد می گوید: انسان ها خیلی با هم متفاوتند، بعضی از آنها در خانواده ای متولد می شوند كه خیلی وقت است منتظر تولد او می باشند ولی بعضی ها را هیچ كس نمی خواهد و تا بوده همین بوده. او این فرهنگ غلط را كه فرزند فقط باید پسر باشد را اشتباه می داند و می گوید: شاید الآن دیگر به مانند گذشته به داشتن پسر دیگر اهمیت نمی دهد.

زنی ایرانی که همه فکر میکنند یک مرد است! +عکس  1

او در جواب این سوال كه چرا بعد از فوت والدینش تصمیم نگرفته است كه به زندگی عادی برگردد گفت: پدر، خانواده را به من سپرده و از من خواسته كه نام و نشان او را زنده نگه دارم و من به خاطر قولی كه به پدرم دادم تا آخرش هستم ...

تمام گل از تنهایی گلایه می كند و می گوید: زندگی تنهایی واقعا سخت است ... نه هم صحبتی ... نه همدمی، فقط باید سوخت و ساخت تا زمان مرگ فرا رسد و همه چیز تمام شود. وقتی از او می پرسم اگر دوباره متولد شوی دوست داری پسر باشی یا دختر می گوید:
فرقی نمی كند ... فقط خودم باشم ... خودم ...

ایران ناز، البته پسر بودن را بهتر از دختر بودن می داند. از میان خواهرانش فقط یكی زنده است كه تمام گل با او صمیمی است و نام این خواهر اقدس است. بقیه بستگانش همه فوت كرده اند. تمام گل الآن دیگر احساس خوشبختی نمی كند چون تنهاست و دیگر نمی تواند به مانند سابق كار كند. او پس انداز مالی هم دارد و وارث خود را هم نوه خواهرش كه او را مانند پسر خود دوست می دارد می داند.

نكته جالب: مردم روستا او را طاهر علی صدا می زنند و او نیز همین را می پسندد. در پایان گفتگویمان هنگامی كه از او می خواهیم حرفی، سخنی و یا نصیحتی برای ما جوانان داشته باشد فقط برای همه آرزوی موفقیت می كند و ما نیز او را به خدا می سپاریم.

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، cute flower ، poya ، (nasim) ، istanbul ، malmal ، 1939 ، j0oj0o ، love 2012 ، mohammadreza... ، فلانی ، Armina ، ps3000 ، mohsenniceboy ، AmItiSe ، why lie ، mari jo0o0n ، rval ، LIGHT ، sama1 ، سپیده1 ، سنیتا ، ZUSE ، تروشکا ، saghar77 ، pegah-p ، NANA 2012 ، liklymoon ، ♥باران عشق♥ ، mehrasa2012 ، n.nazanin ، arbab1376 ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، نازگل12 ، lady snow white ، zahra2310 ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، arooos ، Amir BF ، ballet dancer ، * Exceptional girl * ، لــیــلــــی ، ☼آریا☼ ، daryajoon ، رزمی کار ، امیررضا* ، good girl* ، نوجوانان ، ندا2000 ، عاغامحمدپارسا:الکی
آگهی
اخه بیچاره چه قدر سخته این خانواده ها هم چه کارایی که نمیکننا!!!!!HuhConfusedConfusedConfusedSad
پاسخ
 سپاس شده توسط s love m ، mohammadreza... ، liklymoon ، mehrasa2012 ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، arooos
بله به اين ميگن زن مردنما Exclamation چه بدددددددددددد
فیلمـ مسـפֿـره اے بہ نامـ "زنـבگـے"

با بازیگر مزפֿـرفـے بہ نامـ "مـלּ"

از کارگرבاטּ פֿــوبـے بہ نامـ "פֿــבا" واقعا بعیـב بوב ...
پاسخ
 سپاس شده توسط s love m ، mohammadreza... ، sama1 ، ashkan.l ، liklymoon ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، arooos
مطمئنین که واقعیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ConfusedConfusedچه ب---------------------د !Confused
گاه نمیدانم چه پیامی را بهانه کنم تا از حال آنکه روحم با اوست آگاه شوم
این بار که دلتنگی را بهانه کردم ،فردا را چه کنم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط s love m ، mohammadreza... ، sama1 ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، arooos ، ندا2000
چه بد دلم سوختHuhSad
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
پاسخ
 سپاس شده توسط s love m ، mohammadreza... ، liklymoon ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، arooos
چیییییییییییییییییییییییی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:229:
دوسال وهشت ماهه که کنارهمیم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammadreza... ، liklymoon ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫
آگهی
بیچاره دلم سوخت براشcryingcryingcryingولی چیکار کنیم دیگه زن،زن ایرانی هست دیگه هرچی بهشون بگی کمهBlushBlushBlush
در دلم حس غریبی ست که یک مرغ مهاجر دارد

و چه اندوه عجیبی ست که در خلوت دل

یاد یک دوست نباشد که تو را غرق تماشا سازد
پاسخ
 سپاس شده توسط ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، arooos
مر30 ولي قديمي بود !
روزت رو با سخت ترين كار اغاز كن .كاري كه مي تونه بزرگ ترين تاثير رو بر خودت و حرفه ات بگذاره و تا وقتي تمومش نكردي دست از كار نكش kaffe2
پاسخ
دلم ادم براش می سوزه:4fv:
cof cof
پاسخ
ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedدلم ادم براش می سوزه129f129f129felecelecfs10fs10AngryConfusedExclamationHuhHuhSmilecrazycrazyfishingfishing2452chw:bighug:bathtime:112:bathtime:112::112::112::112:2i8dgungun6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd6gd
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هدا نیکو-مدل و بازیگر زیبای ایرانی مقیم کره جنوبی+عکس
  مکالمه دو پسر ایرانی و انگلیسی در مورد زنان ایران وانگلیس
  کپی سریال باری ماهی مرکب از برنامه ایرانی !
  اخیرا کشف کردن حرف فارسی مورد علاقه ی دخترای ایرانی (پ)و(خ)می باشد. . .
  چند درصد پسران ایرانی آرايش میکنند؟ / +تصاویر
  صبا تاجیک مانکن ایرانی ( خواهشا پسرا نیاین چون جنس اضافه براشون نداریم بدیم)+بیوگرافی
  وقتی دخترا و پسرا دور هم خلوت میکنند ؟
  زیباترین دختر ایرانی نیـلوفـر بهبودی!+عکس
  اقدام‌های حیاتی قبل از خرید فالوور ایرانی
  مارال دختری ایرانی که در اروپا کارگر جنسی شد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان