امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

این دختر بعد از تغییر جنسیت با دوست مادرش نامزد کرد!!

این دختر بعد از تغییر جنسیت با دوست مادرش نامزد کرد!! 1این دختر بعد از تغییر جنسیت با دوست مادرش نامزد کرد!! 1این دختر بعد از تغییر جنسیت با دوست مادرش نامزد کرد!! 1نوجوانی که دختر به دنیا آمد ولی مانند یک مرد زندگی می کند، در برنامه ای حضور پیدا کرد تا از اینکه عاشق بهترین دوست مادرش که یک زن ۳۱ ساله است ،دفاع کند. بابی فرانسیس ۱۹ ساله اهل ورکستر، عاشق پرستار کودکی اش،دونا پرایس شده است که خودش سه فرزند دارد.بابی آرایشگر بوده و در انتظار آن است که هر چه زودتر عمل های تغییر جنسیت را انجام دهد. در کودکی او همیشه موهای بافته شده اش را قیچی و لباس های دخترانه اش را پاره می کرد چرا که از درون می دانست پسر است.
این دختر بعد از تغییر جنسیت با دوست مادرش نامزد کرد!! 1
او درباره تمسخر بچه ها در مدرسه می گوید:” من همیشه در مدرسه دعوا می کردم و مرتب مادرم به مدرسه می آمد. سعی می کردم عصبانیتم را کنترل کنم ولی دوباره به نقطه اول بر می گشتم ” “مادرم به خاطر من خیلی ریسک ها را پذیرفت و اگر او نبود سختی من بیشتر هم می شد.بابی که ۱۰ برادر و خواهر دارد می گوید در دبیرستان توانست اجازه بگیرد در بازی های مدرسه با پسران همبازی شود ولی بچه ها او را مسخره می کردند وتا الان مرتب افراد عبارت های زشتی نثار او می کنند.
[img]او درباره تمسخر بچه ها در مدرسه می گوید:” من همیشه در مدرسه دعوا می کردم و مرتب مادرم به مدرسه می آمد. سعی می کردم عصبانیتم را کنترل کنم ولی دوباره به نقطه اول بر می گشتم ” “مادرم به خاطر من خیلی ریسک ها را پذیرفت و اگر او نبود سختی من بیشتر هم می شد.بابی که ۱۰ برادر و خواهر دارد می گوید در دبیرستان توانست اجازه بگیرد در بازی های مدرسه با پسران همبازی شود ولی بچه ها او را مسخره می کردند وتا الان مرتب افراد عبارت های زشتی نثار او می کنند.[/img]
بابی و مادرش تریسی وود و دونا پرایس در یک برنامه حضور پیدا کرده و درباره داستان زندگی خود صحبت کردند.او دو سال است که درمان هورمونی را شروع کرده و صدایش مردانه شده است ولی عمل های دیگری نیز از روند تغییر جنسیت او باقی مانده است!به گزارش پارس ناز دونا که اکنون نامزد بابی است ، گفت او مدتی با مادر بابی که دوست قدیمی اش است در ارتباط نبود ، ولی پس از دیدار با آنها عشق آنها شکل گرفت و در ابتدا از اینکه دوستش ناراحت شود ترسید ولی مادر بابی از آنها حمایت کرد.
[img]بابی و مادرش تریسی وود و دونا پرایس در یک برنامه حضور پیدا کرده و درباره داستان زندگی خود صحبت کردند.او دو سال است که درمان هورمونی را شروع کرده و صدایش مردانه شده است ولی عمل های دیگری نیز از روند تغییر جنسیت او باقی مانده است!به گزارش پارس ناز دونا که اکنون نامزد بابی است ، گفت او مدتی با مادر بابی که دوست قدیمی اش است در ارتباط نبود ، ولی پس از دیدار با آنها عشق آنها شکل گرفت و در ابتدا از اینکه دوستش ناراحت شود ترسید ولی مادر بابی از آنها حمایت کرد.[/img]
بابی به همراه مادر و نامزدش در یک برنامه تلویزیونی

این پسر اکنون یک صفحه در شبکه اجتماعی به همین منظور باز کرده است تا به بقیه مردم در مورد شرایط خود و افرادی که وضعیت مشابه دارند آگاهی بدهد.
[img]بابی به همراه مادر و نامزدش در یک برنامه تلویزیونی[/img]
بعضیــآ مثــل ســُس خـــرســی مهــرآم میمونـــن !

فقط تــِــر تــِـر میکنـن ..

بــدون اینـــکه بــآزدهــی دآشتــه بـآشــن .. !!
پاسخ
 سپاس شده توسط tanha naro ، bi kas ، nazi98 ، parmida.a ، shadi shekari ، ferya ، hely boy ، ღSηow Princessღ ، good girl* ، NASIM.BH ، حسن CR7 ، هیوا1 ، Amir BF ، bahare_021 ، parisa16 ، ^BaR○○n^
آگهی
noooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!

......fu!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط parmida.a ، maryam.ekh ، Elpadrino
چ توانا..!Exclamation!
مريمcryingUndecided
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ekh
عجــــــــّـــــــــــب!!!!!!!
این دختر بعد از تغییر جنسیت با دوست مادرش نامزد کرد!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ekh
AngryAngryAngryAngryAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ekh
چه جالبAngel
امضا ندارم
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ekh
آگهی
ConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
میدونی وقتی خدا داشت بدرقه ات می کرد چی گفت
گفت:جایی که میری مردمی داره که تو را می شکنند ; نکنه غصه بخوری من همه جا با تو هستم
توی کوله بارت عشق می گذارم که بگذری
اشک می گذارم که همراهیت کنه
غرور می گذارم که هر مو قع خسته شدی زیر پات لهش کنی
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ekh
عجيباااAngel
مـَسـيـرُ
مـيـشـهـ
سـاخـت از
رو
هَـدَفـ
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ekh
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط maryam.ekh
Big GrinBig GrinHuhHuhConfusedConfusedSadSad
♥♥♥امضا واسه همه عاشقای دنیا♥♥♥
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دوست پسر چیست ؟
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  دوست داری همسرت کدوم خصوصیات رو داره
Question دوست پسر چیست ؟
  بدو اگه دوست داشتی
  دوست شیم
Heart عکس العمل ما آدما در برابر جمله ی " دوست دارم"

پرش به انجمن: