امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عاقبت کلک زدن به مامان (طنز)

خانم حمیدی برای دیدن پسرش مسعود ، به محل تحصیل او یعنی لندن آمده بود او در آنجا متوجه شد که پسرش با یک دختر به نام ویکی هم اتاقی شده کاری از دست خانم حمیدی بر نمی آمد و از طرفی هم اتاقی مسعود هم خیلی خوشگل بود.

او به رابطه میان آن دو مشکوک شده بود و این موضوع باعث کنجکاوی بیشتر او می شد. مسعود که فکر مادرش را خوانده بود به مادرش گفت میدانم که شما چه فکری می کنید ، اما من به شما اطمینان می دهم که من و ویکی فقط هم اتاقی هستیم

‎ حدود یک هفته بعد ویکی پیش مسعود آمد و گفت : ” از وقتی که مادرت از اینجا رفته ، قندان نقره ای من گم شده ، تو فکر نمی کنی که او قندان را برداشته باشد؟ مسعود گفت : خب، من شک دارم ، اما برای اطمینان به او ایمیل خواهم زد‎.

‎او در ایمیل خود نوشت :مادر عزیزم، من نمی گم که شما قندان را از خانه من برداشتید، و در ضمن نمی گم که شما آن را برنداشتید . اما در هر صورت واقعیت این است که قندان از وقتی که شما به تهران برگشتید گم شده

با عشق، مسعود ‎

روز بعد مسعود یک ایمیل به این مضمون از مادرش دریافت کرد : پسر عزیزم من نمیگم تو با ویکی رابطه داری و در ضمن نمیگم که تو باهاش رابطه نداری اما در هر صورت واقعیت این است که اگر او در تختخواب خودش می خوابید ، حتما تا الان قندان را پیدا کرده بود‎.

با عشق ، مامان

سپاس یادت نره
پاسخ
 سپاس شده توسط لی مین هو 2 ، ♫♥ana♥♫ ، **R.H** ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، mamad1230 ، elnaz-s ، W O L F ، KOH ، یگانه 777 ، NASIM.BH ، palang ، عاشق دیونه ، .sara:aramis ، Naruto Hokage ، ^BaR○○n^ ، فرشته آسمانی ، sina01 ، specter ، رهــ ـ ــا ، arooos ، ♥h@di$♥ ، Alijah-1994 ، سامان14 ، haniko.r ، دختر اتش ، F A R ! N ، YASI007 ، جيمزباند ، sara1112 ، *Armila* ، رونیکاا ، ★MoRpHeUsS★ ، z.l♥ve ، FARID.SHOMPET ، فانتا ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، wiki1378 ، *nadia*horan* ، Thyme ، متین112 ، 7383 ، هیوا1 ، !!sheatoonak!! ، ```FATEMEH``` ، elisa.d ، яᎧмιиα ، βΑllεяiηΑ♡ ، mahlajoon ، m-hossein ، sajjademadi ، spranza ، سورنا فاول ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، Moh ha DZ ، امیر مهدی نوری ، reza789 ، mohsen9898 ، آرامش ، سام عفيفي ، یاسی@_@ ، Mohammad 77 ، ***Z.E*** ، دخمل با حال انجمن ، ✘ คl๏ภє ✘ ، ERF@N ، Eli17 ، pegah jb ، سانا50 ، علی کاراته باز ، mobina bieber ، ahmad80 ، Andrea ، S.S.R ، Ashkan Eblis ، kourosh A ، شهرام094 ، BAHEREH!!`´ ، SETAYESH18 ، blame worthy ، rohamdan ، ƒяσzєη ℓσνє ، ...asall... ، melina 14 ، عسل76 ، محمد2000 ، mansournazari ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، ghazalak ، mity pity ، نیما سلطان ، spent †
آگهی
ایول به ول مامانه عجب رو دستی زده Big GrinTongue
قرارنبود از اولش بری پیشم نمونی بگو هنوز دوستم داری بگو هنوز همونی
توروخدا اگه میشه یه روز دیگه پیشم باش بزار دلم جون بگیره بزار بلندشه ازجاش
پاسخ
 سپاس شده توسط .sara:aramis ، arooos ، F A R ! N ، لی مین هو 2 ، Thyme ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، kourosh A
به این میگن مامان باهوشExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationHuhHuhBig GrinBig GrinBig GrinSadSadSadSadcryingRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesRolleyesWink
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
پاسخ
 سپاس شده توسط فرشته آسمانی ، arooos ، فانتا
تکراررررررری
قدیمی
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، لی مین هو 2 ، فانتا
چه باحالSmile
اونـے کـہ واسـہ شُما ادّعا مـے کنـہ
واسـہ بودنِ با مآ دُعا مـے کنـہ!
عآرهـ عزیزم !
پاسخ
 سپاس شده توسط فرشته آسمانی ، arooos ، فانتا
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
چشای تو دنبال یه ماشین یه ادم پول داره
چشای من دنبال یه قیصری که خون داره
پاسخ
آگهی
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
عاقبت کلک زدن به مامان (طنز) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، لی مین هو 2
چه ممانه خلاقی Big GrinBig GrinBig Grin
در زندگی به 3 چیز تکیه نکن : غرور - دروغ - عشق .ادم با غرور می تازد با دروغ می بازد باعشق می میرد.(دکتر علی شریعتی)
مهران مديري ديالوگ:   تا ديروز جلوي اسانسور واي ميستاد ميگفت دربست  حالا براي من فرهنگ اپارتمان نشيني ياد ميده
فيلم "دايره زنگي"
پاسخ
 سپاس شده توسط فرشته آسمانی ، arooos
ایول
دست مریزادBig Grin
از من به شما نصیحت:301:
هیچ وقت گول ظاهر کسی رو نخورید
ظلمه به خدااااا
یه نفر گول ظاهر منو خورد.... هی ی ی ی ی ی ی ی ی ...
الان دیگه گول ظاهر ندارم!!!!
بد جور رفتین سر کاااار!!:84:
پاسخ
 سپاس شده توسط فرشته آسمانی ، arooos ، لی مین هو 2 ، فانتا
تکراریه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مامان که شدم به دخترم میگم........
  عاقبت درس نخواندن!(طنز)
  عاقبت وب گرفتن پسرا...خخخخخخخخ
  عاقبت درس نخواندن
  عاقبت برداشتن لقمه بزرگ تر از دهان! (عکس)
  عاقبت ازدواج با شوهر برنامه نویس (طنز) مجموعه : مطالب طنز و خنده دار عاقبت ازدواج با
  بابا..........مامان
  مامان نمی خوام برم مدرسه
  عاقبت شوخی با جوجه تیغی ..!
Exclamation عنوان دختر شایسته سال ۲۰۱۴...+عاقبت تلخ هدیه گوشی ...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان