امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترسناک ترین موجودات در بازی ها !!

یک شخصیت ترسناک، نیازمند ظاهر، صدا و رفتاری خوفناک است تا بتواند در ذهن ما حک شود. نگاهی می کنیم به چند شخصیت ترسناک در بازی ها که هیچ وقت از یاد ما نمی روند.

Lickers

نوع حرکت کردن آن ها و شباهتشان به حشرات و مهم تر از همه، بدون تعریف بودنشان، آن ها را به هیولاهایی وحشتناک در Resident Evil 2 تبدیل کرده است. آن ها خیلی آرام و با حرکات عجیب حرکت می کنند و ناگهان به سمت شخصیت داخل بازی می پرند که باعث ترسیدن هر آدمی، چه بزرگ و چه کوچک می شوند.

ترسناک ترین موجودات در بازی ها !! 1

Nemesis

Nemesis یکی از شخصیت های ماندگار Resident Evil 3: Nemesis است که هر بازیکنی را می ترساند. ظاهر انسان گونه و بزرگ او و خصوصیات وحشتناک باعث ترسناک شدن وی شده است. کشتن او هم بسیار سخت است و در نتیجه وی را خیلی قدرتمند جلوه می دهد. دندان های بزرگ و گوشت به نظر کباب شده او قطعاً در لیست ما جای دارد.

Big Daddy

این موجودات بزرگ و ترسناک در نسخه اول BioShock دیده شدند. Little Sisterها به محض احساس خطر به پیش آن ها می روند و آن وقت است که Big Daddy عصبانی می شود. واقعاً وقتی یک Big Daddy را در BioShock عصبانی می کنید، دستپاچگی و ترس در تمام وجودتان شکل می گیرد، چون آن ها خیلی بیرحم، سریع و محکم به سراغ شما می آیند و خدا می داند که چقدر تیر باید به آن ها شلیک کنید تا بمیرند.

Shadow Babies

در سری Silent Hill همه چیز خوفناک و کابوس وار است و یکی از ترسناک ترین موجودات Shadow Babyها هستند. این بچه های کوچک همه جا هستند و در تاریکی استتار می کنند و درست زمانی که فکر می کنید در امان هستید و کسی با شما کاری ندارد، خواهید دید که یکی از این بچه ها از سایه به آرامی برای شکار شما حرکت می کند.

Pyramid Head

Silent Hill پر از هیولاهای ترسناک است، ولی خوفناک ترین آن ها کسی نیست جز Pyramid Head. همانطور که از اسمش معلوم است، او بجای کله، یک هرم عجیب روی سر خود دارد. او بدن یک انسان را دارد و یک پارچه بلند را به تن کرده و یک شمشیر بسیار بزرگ دارد که با آن را روی زمین می کشد و تمام وجودتان را تهی می کند. مهم نیست کجا پنهان شوید و چقدر سریع فرار کنید، او سرانجام شما را خواهد گرفت.

Witches

آن ها پیرزن های جادوگر قصه ها نیستند. آن ها در تاریکی زندگی می کنند و در Left 4 Dead و Left 4 Dead 2 دیده شده اند. این دخترهای جوان به زامبی تبدیل شدند و خیلی سریع عکس العمل نشان می دهند. در حالیکه شاید یک محیط به نظر آرام برسد، ناگهان چند Witch می توانند دنیای شما را زیر و رو کنند.

Poison Headcrabs

این موجودات کوچک، بر خلاف اندازه خود، یکی از ترسناک ترین موجودات در Half-Life هستند. آن ها همه جا هستند و در گوشه و کنارها پنهان شده اند. چیزی که آن ها را بیش از همه ترسناک می کند، این است که آن ها به سمت صورت شما، آن هم در یک بازی FPS حمله می کنند و فقط چندتا از آن ها کافی هستند تا ترتیب شما را بدهند. بعضی وقت ها که داخل جعبه ها به دنبال Health Pack هستید این کوچولوهای منفور حساب صورت شما را می رسند. آن ها حتی می توانند روی سر انسان های دیگر سوار شوند و باعث حمله کردن آن ها به شما شوند.

سپاس فراوان ...
منبع : پردیس گیم
پاسخ
 سپاس شده توسط nikoo ، ps3000 ، SABER ، .ali. ، istanbul ، poya ، A * L * O * N * E b * o * y ، pink devil ، love 2012 ، serpico ، shayan1 ، Hamidreza jefri HHH ، erfan 2012 ، فلانی ، *RANGO* ، mohamad342 ، EMINEM2 ، AmItiSe ، ریحانه 6 ، cute flower ، KOH ، னιSs~டεனσή ، zaynab ، Nasim 12 ، zeinab ، سحر. ، art ، ناز نازی 1378 ، Albert wesker ، _VaMPiRe_ ، pegah-p ، vahid 77 ، assassin creed ، Mehrzad Zzz ، تیز بال ، Nazanin501 ، amirhossein1 ، T A R A ، Mahdi m.g ، Senator✘Strong ، MINA JOON ، B I N A M ، Mèg∆ñ ، Mason
آگهی
اخری واقعا ترسناکه . من خودم به خاطرشون 3 بار تو بازی سکته زدم دوباره زنده شدم .
وقتی متولد میشویم برایمان اذان می خوانند

وقتی میمیریم برایمان نماز می خوانند

پس زندگی به اندازه یک اذان تا نماز است

آری زندگی به معنای یک نیت است
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، poya ، pink devil ، .ali. ، Hamidreza jefri HHH ، னιSs~டεனσή ، amirhossein1 ، B I N A M
فقط شخصیت های بازی رزدنت اویل با با زی فر ترسناک هستن
A little thought can make all the difference
پاسخ
 سپاس شده توسط ~SoLTaN~ ، poya ، A * L * O * N * E b * o * y ، serpico ، Hamidreza jefri HHH ، *RANGO* ، amirhossein1
اولی و دومی ترسناک و موجودات اویل هستندShy
اخریه اصلا ترسناک نیس کHuh
=))

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، னιSs~டεனσή ، amirhossein1
من فقط از NEMESIS می ترسمExclamationConfused ولی بقیه اصلا ترسناک نیستنHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، amirhossein1
شما بازیشو بکنی سکته میبکنی من خودم تجربشو دارم آدم قشنگ میمیره و زنده میشهSleepy
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط Hamidreza jefri HHH ، ps3000 ، னιSs~டεனσή ، amirhossein1 ، eri 5
آگهی
عاشق nemisis هستم . خیلی ترسناکه.همین که یه چشم نداره جذابش کرده
با اجازه ی سلطان یه چن تا عکس از nemisis گذاشتم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ
 سپاس شده توسط ~SoLTaN~ ، helena ، AmItiSe ، mohamad342 ، HAMED HOSSEINI ، னιSs~டεனσή ، serpico ، Albert wesker
حالا اسم بازی ترسناک چیهcrying
پاسخ
Resident Evil 3: Nemesis
پاسخ
قد بلند و بدن هیکلی nemesis هم باعث میشه که بازیکن فکر کنه که یه مورچه هست در برابر یه تانک!
همینش هست که به آدم حال و هیجان میده
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فصل بعدی بازی Dead By Daylight با انتشار تریلری ترسناک معرفی شد
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  با وجود حواشی گذشته The Last of Us Part 2 یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های فروشگاه آمازون
  سازندگان بازی The Division 2 فعلا برنامه‌ای برای عرضه این بازی بر روی Nintendo Switch
  سازندگان بازی Days Gone در حال توسعه‌ی یک بازی AAA جدید هستند
  استودیوی سازنده‌ی بازی No Man’s Sky از عرضه‌ی محتوای بلندپروازانه برای بازی در سال ۲۰
  لو رفتن کد‌های اصلی دو بازی CS:GO و TF2 باعث نگرانی بازی‌بازها شده است
  Call of Duty: Modern Warfare پرفروش‌ترین بازی سال ایالات متحده تا امروز است
Shocked محبوب‌ترین بازی‌های هفته از دید مجله‌ی فامیتسو | سلطنت Final Fantasy 7 Remake !
  مصاحبه با سازندگان بازی Concrete Genie در مورد موجودات بازی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان