امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک لیوان عاشقانه!

راه که میروم مدام برمیگردم و پشت سرم را نگاه میکنم..........دیوانه نیستم!خنجر از پشت خورده ام.

هیچکس نفهمید که شاید شیطان عاشق حوا بود که به آدم سجده نکرد...............

کنار حوصله ام بمان!...اگر نباشی دلم که هیچ،دنیاهم تنگ میشود..........

اینبار تو بگو دوستت دارم...نترس!من آسمان را گرفته ام که به زمین نیاید...............

بالا و پایین پریدنم از شوق زندگی نیست.....ماهی روی آب را دیده ای؟...........

ساحل جواب سرزنش موج را نداد..........گاهی سکوت سزای سبک سریست............

عشق یعنی:به یاد اونایی که هرچی سعی میکنی فقط یه لحظه بهشون فکر نکنی...فقط یه لحظه.اما نمیتونی......

به یادت افتادم اشک از چشمانم جاری شد..........یادم رفته بود که بزرگی یادت هم در ذهنم نمیگنجد..........

شب را دوست دارم!چراکه در شب چهره ها معلوم نمیشود..........وهرلحظه این امید درونم ریشه میزند که آمده ای....اما من ندیدمت..............

همانند پلی بودم برای عبورت........به فکر تخریب من نباش........رسیدی دست تکان بده.......من خود فرو میریزم..............

آنقدر پیش این و آن از خوبی هایش گفتم که وقتی رفت شرم کردم بگویم تنهایم گذاشت........

من مینویسم و تو نمیخوانی!..اما مخاطب که تو باشی مدیونم اگر ننویسم............

روزهای تعطیل سختر میگذرند......چون میدانم وقت داری به من بیندیشی اما نمی اندیشی.....

نمیدانم چرا عادت فراموش کاریم شامل تویکی نمیشود.............

تلخ میگذرد..این روزها را میگویم که قرار است از تو که آرام جانم بودی برای دلم یک انسان معمولی بسازد.................

برای کسی که رفتنی است راه را باز بگذارید وگرنه از روی جنازتان رد خواهد شد............

یه وقتایی هست که باید لم بدی یه گوشه و جریان زندگیت رو فقط مرور کنی!بعدش به خودت بگی:آفرین به خودم که این همه تحمل داشتم..............

آنقدر دوستش داشتم که وقتی او را در کنار عشقش دیدم......چشمانم از شادی خیس شد.......

نشسته ام..کجا؟......کنار همان چاهی که تو برایم کندی......عمق نامردیت را اندازه میگیرم..........

خدایا ساده از خطاهایم بگذر..........همان گونه که ساده از آرزوهایم گذشتی...........

اگر روزی عاشق شدی قصه ات را برای هیچکس بازگو نکن.......این روزها چشم حسودان به دود اسفند عادت کرده است......

دوستان سری دومم داره.منتظر باشید

سپاس ونظر یادتون نره!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
میگویند:باد آورده را باد میبرد..............اما دل من را که باد نیاورده بود.......

خطش را عوض کرد ومن ماندم باتمام پیامک های "دوستت دارم" که هیچگاه تحویل داده نشد.........
پاسخ
 سپاس شده توسط LOVE8 ، NASIM.BH ، LOVE KING ، شکوفه2 ، *setare* ، parnia tajik ، ღSηow Princessღ
آگهی
قشنگه اما عشق واقعی نیست همش دوروغه

وقطی ازم جدا شد هیچی نگفتم چون توی شوک بودم که ایا این همون کسیه که شب وقطی اسمس داد دوست دارم تا صبح بیدار موندم؟
یک سلامم را اگر پاسخ بگویی میروم ، لذتش را با تمام شهر قسمت میکنم
دانی که چیست موزون میکند شعر مرا ؟ در قدم برداشتن های تو دقت میکنم  
کاظم بهمنی 
پاسخ
 سپاس شده توسط مخ دخترا
خیلی قشنگ بود من ب عشق اعتقاد دارم وب نظرم یک نیروی خیلی قویHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط maha.
liiiiiiiiiiiiiiiiikeHeart
وسعت عشق پسرا اونقدر زیاده که دوست دوست دخترشونوهم دوست دارنExclamationExclamation
پاسخ
(21-03-2013، 18:05)عاشق دیونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قشنگه اما عشق واقعی نیست همش دوروغه

وقطی ازم جدا شد هیچی نگفتم چون توی شوک بودم که ایا این همون کسیه که شب وقطی اسمس داد دوست دارم تا صبح بیدار موندم؟

تو در حدی نیستی که بخوای درباره عشق نظر بدی...... حالا هرکی از راه میرسه میگه عشق دروغه اخه شمارو چه به عشق؟چی ازش میدونی که میای برا خودت نظر میدی هان؟
یک لیوان عاشقانه! 1
مَـــرآ اَز هـــر طَـــرَفـــ کـِـهـ  نِـــگــآهـ کــنــیـ عـــــــــآشِـــــقـِـــ تـــو اَز آبــ دَر مــیــایَــمـ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان