امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مغزتون میخنده نه خودتون!!!!

محض رضای خدا یکی واسه این مادرا شفاف سازی کنه.....که اگه یه لباس نو میخریم معنیش این نیست که میتوی قبلی هارو دستمال گردگیری کنی!!!!!!!!!!

میشه گفت:مهمترین انگیزه ی من واسه خوندن رشته ی مکانیک این بودکه داداشم کتاباشو داشت!!!!!!!!!!!

من هنوز سر اون عیدی هاکه مامان وبابا ازم میگرفتنو میزاشتن تو حسابم اما هیچوقت ندیدمشون باهاشون درگیرم!!!!!!!!!!!!!!

ایناکه میگن وقت طلاست کاملا در اشتباه هستن.اگه وقت طلاست چرا من که این همه وقتم آزاده وضعم اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یادش بخیر دوران بچگی وقتی معلم بهمون اجازه میداد بریم دستشویی انگار بلیت سفر به اروپارو بهمون داده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینقدری که آجیل فروشی محلمون تو مغازش دوربین مداربسته ودزدگیر وقفل وزنجیر و درب زد سرقت گذاشته طلافروشیه محلمون نذاشته!!!!!!!!!!!!!

امروز رفته بودم پشت بوم که انتن تلویزیونمونو درست کنم.با گوشیم زنگ زدم خونه میگم:الو خوبه؟مامانم میگه:به سلام همه خوبن شما خوبید؟خانواده خوبن؟ببخشید به جا نیاوردم!!!!؟

امسال واسه خرید عید میخوایم بریم مترو.شنیدم همه چیز اونجا میفروشن!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه سپاس بده واسه عیدیمون!!!!!!!!!!!!!مرسی!
میگویند:باد آورده را باد میبرد..............اما دل من را که باد نیاورده بود.......

خطش را عوض کرد ومن ماندم باتمام پیامک های "دوستت دارم" که هیچگاه تحویل داده نشد.........
پاسخ
 سپاس شده توسط parnia tajik ، ...asall... ، gamander ، LOVE KING ، ♣erfan♣ ، ^BaR○○n^ ، the crazy vampire ، sohrabe khaste ، pegah-p ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، قاتل ، vampire fans ، delphic ، اذر خوشگله ، D-:
آگهی
چه جالب مرسی+
‌‌  ‌‌      ‌‌‌‌
.
                   ᶤᵗ'ˢ ᵇᵉᵉᶰ ᵃ ˡᵒᶰᵍ ᵗᶤᵐᵉ
               ᶤ ʰᵃᵛᵉᶰ'ᵗ ᵈʳᵉᵃᵐᵗ ᵒᶠ
             ᵈᵒᶰ'ᵗ ʸᵒᵘ ᵗʰᶤᶰᵏ ᵒᶠ ᵐᵉ ᵃᶰʸᵐᵒʳᵉ

پاسخ
با حال بود ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
ممنون بهتر بود
حال عالم سر بسر پرسیدم ازفرزانه ای...
گفت یا خاکیست یا بادیست یاافسانه ای
گفتمش آنکس که او اندر طلب پویان بود.
گفت یاکوریست یا خامیست یا دیوانه ای

پاسخ
ههههههه مرسي
پاسخ
وظیفه بود دوستان!!!!!!!!!!!!!!SmileBig GrinTongueWink
میگویند:باد آورده را باد میبرد..............اما دل من را که باد نیاورده بود.......

خطش را عوض کرد ومن ماندم باتمام پیامک های "دوستت دارم" که هیچگاه تحویل داده نشد.........
پاسخ
 سپاس شده توسط LOVE KING
آگهی
حیف که بیشترازیکی نمیشه واگرنه 10,20سپاس میدادمSmile
بمیردروزگارباخاطراتش
پاسخ
(15-03-2013، 11:59)atosa123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حیف که بیشترازیکی نمیشه واگرنه 10,20سپاس میدادمSmile

یه دونه سپاست 100تا می ارزه گلمSmileBig GrinHeart

پاسخ
 سپاس شده توسط canr2000 ، قاتل
من که خیلی حال کردم
‌‌  ‌‌      ‌‌‌‌
.
                   ᶤᵗ'ˢ ᵇᵉᵉᶰ ᵃ ˡᵒᶰᵍ ᵗᶤᵐᵉ
               ᶤ ʰᵃᵛᵉᶰ'ᵗ ᵈʳᵉᵃᵐᵗ ᵒᶠ
             ᵈᵒᶰ'ᵗ ʸᵒᵘ ᵗʰᶤᶰᵏ ᵒᶠ ᵐᵉ ᵃᶰʸᵐᵒʳᵉ

پاسخ
(15-03-2013، 12:07)beautiful gril نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که خیلی حال کردم

شما عزیزی.قابل نداشت.قول میدم بازم بزارم!Big GrinBig GrinBig GrinSmileSmile

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگر میخواید یه پسر/دختر رو عاشق خودتون بکنید بخونید(راه حل)
  به نطر خودتون نفر قبيلتون چه جور آدمي بوده؟
Heart با سمبل و سنگ ماه تولد خودتون آشنا بشین ...
Lightbulb سن بیولوژیک خودتون رو تخمین بزنید
  نمیدونم چی بگم خودتون بیاین بخونین
  دست سازه خودتون...
  این جمله رو معنی کنید!(با علم خودتون نه با علم گوگل!)
  كارهاي خودتون...
Thumbs Up برای خودتون با شکلک امضا یا لگو بسازید خیلییییی باحال!!!
  دخترا بیاید واسه خودتون عکس عروسکی بسازید خوشملنا از من گفتن بود+سپاس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان