امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایردراپ جدید Dogs

ایردراپ جدید Dogs 1
معرفی و نحوه کار و آموزش کار با ربات Dogs بر اساس سن سال ساخت اکانت تلگرام

این ایردراپ بر اساس سن اکانت تلگرام شما به شما کوین میده و هیچ راه ماین کردنی درحال حاضر نداره فقط زیرمجموعه گیریه.

زیرمجموعه گیریش هم بر اساس افرادی هست که قدیمی باشن
به طور مثال من یه زیرمجموعه بیارم اکانتش برا 10 سال پیش باشه اندازه 50 نفر که امسال تلگرام نصب کردن امتیاز میده !!

لینک ورود به dogs :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://t.me/dogshouse_bot/join?startapp=oKua72tgS7CN6r0zw3rYng

توضیحات بیشتر:

حالا چرا ایردراپ باارزشی هست؟ هنوز به صورت رسمی نگفتن برا تلگرامه ولی بنظر میرسه ایردراپ برای خود تلگرام باشه کلا هم 2 ساعت به صورت رسمی ایردراپش بالا اومده و توی 2 ساعت 100 هزار نفر رد کرده.

از طرفیم داخل متن معرفیش که همین 10 ساعت پیش بود از پاول نام برده شده .
متن ترجمه شده چنل رسمیش: اسپاتی کیست؟  Spotty، لوگوی غیر رسمی و طلسم اصلی VK، توسط پاول دوروف ساخته شده است. او این سگ نمادین را در یک حراجی خیریه برای حمایت از یتیم خانه ها کشید و به زودی اسپاتی به نماد محبوب VK تبدیل میشود.

خلاصه که حس میکنم از اون ایردراپ خفناس.

حتما بزنید ایردراپ باحالیه
فارم ، ماین این چیزا هم نداره ازش داشته باشید شاید یه روز لیست شد یه چیزی دستتون گرفت.

ولی این ایردراپ قدیمی بودن فرد خیلی مهمه
بگردید آدمای قدیمی پیدا کنید استارت کنن براتون.

من الان یه اکانتم 10 سالس با تلگرام پرمیوم 5 هزار تا داده
یه اکانتم بدون پرمیوم 11 سالش هست 10 هزار تا داده
یعنی قدیمی بودن اکانت مهم ترین چیزه.
الان من دارم‌نگاه میکنم هرکسی استارت میزنه 500 تا 1000 تا نهایت 2000 تا میده بهشون.

من حدس می‌زنم این ایردراپ برای خود پاول باشه میخواد به قدیمی های تلگرام و به قول خودشون og ها ( old is gold ها) یه جایزه ای چیزی بده مثلا قدردانی کنه…
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
آگهی
تنها ۱۰ ثانیه وقت بگذارید و پاداش خود را نسبت به وفاداریتان به تلگرام دریافت کنید.

دوستان عزیز، پروژه جدید DOGS با حمایت مستقیم سازنده پروژه نات‌کوین راه‌اندازی شده است.

در این پروژه به نسبت قدمت اکانت تلگرام شما، توکن به شما تعلق می‌گیرد. هرچه اکانت شما قدیمی‌تر باشد، توکن بیشتری دریافت خواهید کرد. همچنین، اگر از تلگرام پرمیوم استفاده می‌کنید، توکن‌های بیشتری به شما تعلق می‌گیرد.

این پروژه نیازی به کلیک کردن یا برداشت زدن ندارد. فقط کافی است یک بار روی لینک پایین کلیک کنید، استارت کنید و سهم توکن خود را دریافت کنید. سپس صبر کنید تا توکن‌ها لیست شوند و آنها را بفروشید.
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Art ایردراپ جدید Elon Musk

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان