امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نسخه 462

(07-11-2021، 1:02)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2021، 23:52)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دا من از بچگی فیزیک دوست داشتم

حتی یبار پریدم تو چاه ، الفا غنطورس فرود اومدم
اره پایتم

زدی تو کار شیمی الان؟
احتمالا یکم گرمت شده اونجا که بودی. سفر بعدیت کجا فرود اومدی داش

ارهدا

گرم بود

من با فضاپیما دمبل میزنم دا
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪
آگهی
(06-11-2021، 23:41)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2021، 23:37)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم نمونه دولتی بودم خیلیم سخت میگرفتن نگران نبااش

الان حس میکنم وسط بازی مرکبم و هیچ راه برگشتی ندارم (:

دورت بگردم غصه نخور. (: امتحانای کلاسی و فصل به فصل واقعاً اونقدرا اهمیتی نداره. اگه ترمات رو خوب بدی مستمرت هم معلما خوب می‌دن و همون می‌ره توی کارنامه اصلیت. اگه به معلما بگی من توی امتحانای بعدی جبران می‌کنم و لطفاً این نمره رو در نظر نگیرین و اینا، باهات راه میان. مخصوصاً توی راهنمایی. من میان‌ترم ریاضی ترم یک نهمم رو شدم سیزده. :دی ولی برای ترم خیلیییی خوندم و نوزده و نیم شدم. مستمرم رو معلمه داد بیست. به نوع و میزان سختگیری مدرسه هم ربط خاصی نداره من سمپاد بودم و این شکلی بود. غصه نخور. ♥
 سپاس شده توسط _sehun_
(06-11-2021، 23:41)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2021، 23:37)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حق داریی
درست میشه ولی منم فک کنم کلاس هفتم اولاش بود ک علوممو ۵گرفتم(:
چون پایه درسیت عوض شده اینجوریه
 سپاس شده توسط _sehun_

عاحححححح ._.
بازی مرکبم راه هایی برا زنده موندن دارره هاااا(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، _sehun_
(06-11-2021، 23:23)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2021، 23:22)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعضیاشونم عین منن تا حالا رل نزدن.(مجازی که حساب نیست هست؟)
حالا هرچی کلا گلن

عاه چرا حسابه رل رله منم مجازی مجبوری تهدیدییی رل زدم'-'

مجازی رو کار ندارم این مجبوری تهدیدی دیگه چه صیغه ای هستش؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
رل مجازی حساب نیست؟:/
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
آگهی
(07-11-2021، 9:19)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2021، 23:23)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاه چرا حسابه رل رله منم مجازی مجبوری تهدیدییی رل زدم'-'

مجازی رو کار ندارم این مجبوری تهدیدی دیگه چه صیغه ای هستش؟

خر بودم دیگ...داستانش طولانیه._.
از اون موقع زل میبینم حالم بد میشه گزمم میشه ووییی فوبیا ترس اط رل Telegh_01

(07-11-2021، 9:52)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرت میگه توجه نکن
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، THEDARKNESS
(07-11-2021، 10:19)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2021، 9:52)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرت میگه توجه نکن

بابا ول کنید این رل ملارو وایسین رو پا خودتون
احوال شما(:
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(07-11-2021، 10:27)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-11-2021، 10:19)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرت میگه توجه نکن

بابا ول کنید این رل ملارو وایسین رو پا خودتون
احوال شما(:

ویشش
مخسی موسیو تو خوبییی؟
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(06-11-2021، 22:38)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2021، 18:42)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطووووووور؟ ||=

نه حالی نه احوالی

خیلی کم میام انجمن بمولا :/
 سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان