امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [461]

(22-10-2021، 20:43)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 20:40)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برکانا
بیا منم بخور

چوخ ممنون
عه من میگم اَلَرین مرسی
 سپاس شده توسط _sehun_
آگهی
(22-10-2021، 20:52)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 20:43)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چوخ ممنون
عه من میگم اَلَرین مرسی

یوخ
منیم متودوم فرکلیدیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Emmɑ
(22-10-2021، 20:54)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 20:52)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه من میگم اَلَرین مرسی

یوخ
منیم متودوم فرکلیدیر
زدی مترجم گوگل؟چ کاریه بیا خودم یادت بدم
 سپاس شده توسط _sehun_
(22-10-2021، 21:06)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 20:54)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یوخ
منیم متودوم فرکلیدیر

نخیییییر من همکلاسیم ترکه(وی دماغش دراز میشود)
فهمیدی چی گفتم؟ -_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Emmɑ
(((((:
(22-10-2021، 14:25)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 13:56)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول بگو کدوم کشور رو قبول داری تا بت بگم
ببین قبول دارم اما ببین ما بعد چھل و سہ سال تازہ استارت زدیم بقیہ کشورا حدود سیصد سالہ خوب چہ انتظاری داری؟
ھمین چھل و سہ ھشت سالش ک فقط تو جنگ بودیم
حداقل دلمون خوشہ استقلال داریم
پس تاریخ معاصر رو خوندی درستہ؟ تو کدومشو میپسندی؟ قبل یا بعد انقلاب؟

والا همه جا ب غیر از اینجا
بعد ۴۳ سال استارت زدیمممم؟ ینی تازه الان استارت زدیم ؟چل سال چ غلطی میکردیم ک هنوزم هیچی نشدیم ببخشید؟
میتونستیم تو جنگ نباشیم
ترجیح میدم نگم

جدن ھمہ جا بہ غیر از ایرانو قبول داری؟ میدونستی ژاپن آلمان و ایتالیا ارتش ندارن؟ میدونستی 40% مردم آمریکا کارتن خوابن؟ حالا امنیت ب کنار
بعد انقلاب استارتمون رو زدیم و خوب از خودت نمیپرسی این انرژی ھستہ ای ک آقایایون بی غیرت دارن روش مذاکرہ میکنن چیہ و از کجا اومدہ؟
والا خیلی طولانیہ بگم؟
مگ ما جنگ رو شروع کردیم؟ بعد جالبہ پونزدہ کشور علنا بہ عراق کمک میکردن
پس میخوام پھلوی رو با خاک یکسان کنم اشکالی ندارہ؟
آگهی
(22-10-2021، 21:07)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 21:06)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهمیدی چی گفتم؟ -_-
منیم متودوم فرکلیدیر
همکلاسیت ترک کجاعه؟|:
متودوم دگ ینی چ
فرکلیدیر هم فکر کنم همون فرقیلیدی یا فرق الیر
ودف
 سپاس شده توسط _sehun_
(22-10-2021، 21:14)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 21:07)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهمیدی چی گفتم؟ -_-
منیم متودوم فرکلیدیر
همکلاسیت ترک کجاعه؟|:
متودوم دگ ینی چ
ودف

ترک اینجا/: نه واقعا راست میگم چنتاشون ترکن اینجا ترک زیاد هست
من به ترکی آذربایجان زدم مترجم گوگل(:::
ینی روش من فرق داره

سن کوس اشکیشین
 سپاس شده توسط Emmɑ
(22-10-2021، 21:19)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 21:14)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منیم متودوم فرکلیدیر
همکلاسیت ترک کجاعه؟|:
متودوم دگ ینی چ
ودف

ینی روش من فرق داره

سن چوس اشکیشین
عه
ترکی آذربایجان برایِ کشورِ آذربایجانه عشگم
منیم رَوِشیم فرق اِلیر
ب همین سادگی و خوشمزگی
اشکیشین؟o_o
 سپاس شده توسط _sehun_
(22-10-2021، 21:31)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2021، 21:19)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی روش من فرق داره

سن چوس اشکیشین
عه
ترکی آذربایجان برایِ کشورِ آذربایجانه عشگم
منیم رَوِشیم فرق اِلیر
ب همین سادگی و خوشمزگی
اشکیشین؟o_o

ایش خب بلد نیستتم
آرمی یکی از دوستام مهمونیه کار و فناوریشو که کاردستیه انجام نداده عکس داری بفرستی؟ -_-
 سپاس شده توسط Emmɑ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان