امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد | نُسخه 456 ]

(21-08-2021، 16:20)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2021، 16:16)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:///////

سلاممممم

سلامممممممم خوبم خوبی
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
آگهی
(21-08-2021، 16:20)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2021، 16:17)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام Bb8
چی بگم اصل کفایت میکنه؟ [=
سلام
ببخشید فصولیم گل کرد دیگه  Big Grin
بعله همون کافیه Telegh_01

ببخشید نداره که 
ملیکا ۲۰ تهران 10
خودت چی ._.
 سپاس شده توسط βάરãɲ
اقا داستان چیه
حقیقت جیه؟
وات د ف.اک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
(21-08-2021، 16:23)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2021، 16:20)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاممممم

سلامممممممم خوبم خوبی

نه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł
من چیو برداشتم دوباره گذاشتم Smile
خب بیا ب خودم پ.خ بدع Smile))
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(21-08-2021، 16:34)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشون هر کی باشه کمپری بیش نی
ما به کمپرا رحم نمیکنیم
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط KᏙ¥றᏙƝ
آگهی
(21-08-2021، 16:36)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2021، 16:34)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشون هر کی باشه کمپری بیش نی
ما به کمپرا رحم نمیکنیم

اسکلی بیش نی
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
[ گفتگو آزاد | نُسخه 456 ] 3

چرا تو ناشناسای بقیه انقد چیزای جذاب مینویسن
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، شـــقآیــق ، Mohlek
@βάરãɲ
وصیت میکنم بعد من لباس سیاه نپوشید...
چون @"†ᴰᵃᴿᶜʸ†" عزیزت میخواد منو پاره کنه
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، βάરãɲ
(21-08-2021، 16:40)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@βάરãɲ
وصیت میکنم بعد من لباس سیاه نپوشید...
چون @"†ᴰᵃᴿᶜʸ†" عزیزت میخواد منو پاره کنه

تازه مرگتو راحت کردم در اصل میخواستم زجرکشت کنم4fvf
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان