امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد | نُسخه 454 ]

(18-08-2021، 15:54)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 15:53)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینکه زشته؟
^^ من این صحنه رو انگار جایی دیدم

جانت سلامت :]
ممنونم گلم **
*-*
خیلی خوبی**

این ایموجی برام اشناس^^ ، تو حرفای قشنگ قشنگ زدی تو ناشناسم؟**
ب خوبی تو ? :]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
:}
آگهی
(18-08-2021، 15:55)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 15:54)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*-*
خیلی خوبی**

^^
عع لو رفتم *-*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط מַברִיק
(18-08-2021، 15:58)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 15:55)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^^
عع لو رفتم *-*

*.* عزیزی ،مرسی :}}
:}
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ

*-*
خیلی خوبی**

می‌شه خواب منم تعبیر کنی؟ ):  Heart
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(18-08-2021، 16:01)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 15:58)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^^
عع لو رفتم *-*

*.* عزیزی ،مرسی :}}

*-* خواهش میکنم عزیزم

(18-08-2021، 16:01)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*-*
خیلی خوبی**

می‌شه خواب منم تعبیر کنی؟ ):  Heart

حتما جیگرم*-*
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط מַברִיק ، Medusa
من خواب دیدم @Ɗєя_Mσηɗ بی دلیل بنم کرد. تعبیرش چیه؟
ناشناس
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، βάરãɲ ، Ɗєя_Mσηɗ
آگهی
(18-08-2021، 16:04)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.
الان دقیقا چیشو تعبیر کنم؟
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط βάરãɲ
(18-08-2021، 16:06)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 16:04)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.

خوابای من دیگه در همین حدن شرمنده
ناشناس
 سپاس شده توسط βάરãɲ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(18-08-2021، 16:09)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2021، 16:06)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._.

خوابای من دیگه در همین حدن شرمنده

._. دشمنت شرمنده
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، βάરãɲ
دیگه میخوام ب کسایی ک بهم سپاس نمیدن سپاس ندم 10
☆هیچ مخدری مثل احترام بیش از حد...
                               توهم زا نیست ...♡

https://harfeto.timefriend.net/16332835215615 ♡
 سپاس شده توسط TinaMk ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، سهَ‌ند ، م‍حمّد ، Medusa

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان