امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد | نُسخه 453 ]

(13-08-2021، 23:12)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2021، 23:11)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی قشنگه نه؟

میخوام باهات رو راست باشم Telegh_01 تا حالا گوشش ندادمTelegh_01

Telegh_01
علاقممم بهت بیشتر شد
مرسی که با این وجود همراهیم کردی
(:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(13-08-2021، 23:12)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2021، 23:12)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوام باهات رو راست باشم Telegh_01 تا حالا گوشش ندادمTelegh_01

Telegh_01
علاقممم بهت بیشتر شد
مرسی که با این وجود همراهیم کردی

کیس کیس Telegh_01 Heart
(13-08-2021، 23:12)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2021، 23:09)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*صدای نچ نچ کردن*

میدونی چی پیدا کردم؟

چی؟

راستی ارمی امروز مامانت زنگ زده بود مامانم....مامانم سعی میکرد ارومش کنه
چیزی شده به من نگفتی؟ -_-
 سپاس شده توسط Emmɑ
(13-08-2021، 23:11)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2021، 22:58)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی.   

خوشگلمممم کی بایددد جوابشونو بدممم

هروقت حال و حوصله داشتی :دی
چون کسِ دیگه‌ای تو نوبت نیست
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(13-08-2021، 23:14)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2021، 23:12)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی چی پیدا کردم؟

چی؟

عکس تولد ۱ سالگیمممم شبیه گوساله بودی

من خونه نیستم
 سپاس شده توسط Prometheus
(13-08-2021، 23:14)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگلمممم کی بایددد جوابشونو بدممم

هروقت حال و حوصله داشتی :دی
چون کسِ دیگه‌ای تو نوبت نیست

عه باشه پس‌ فردا میدم؛)
(:
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(13-08-2021، 23:15)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-08-2021، 23:14)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی؟

عکس تولد ۱ سالگیمممم شبیه گوساله بودی

من خونه نیستم

عرررررررررر
کو ببینم -___- از کجا اوردییی؟

:/ پیگیر شو ببین چیشده
 سپاس شده توسط Emmɑ
(13-08-2021، 23:11)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر بار بات هم صحبت میشم وسط مکالمه نسخه جدید میزنی

بذارش پای عامل یه مکالمه جدید (الکی مثلا Telegh_46 )
 سپاس شده توسط KᏙ¥றᏙƝ
@*Aɴѕel*
چند سالت بود؟ چند سالگی اومدی فلش؟
ایشون چند سالشه؟ @itinamk
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(13-08-2021، 23:17)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*Aɴѕel*
چند سالت بود؟ چند سالگی اومدی فلش؟
ایشون چند سالشه؟ @itinamk

متولد ۲۰خرداد ۸۲ام
(:
 سپاس شده توسط THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان