امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــگـوےِ آزاد [44۹]

(29-07-2021، 22:32)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2021، 22:28)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوم؟._.

هومممممممممم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتــگـوےِ آزاد [44۹] 177
زنده باد خلق قهرمان
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(29-07-2021، 23:12)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2021، 23:10)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظرم یکی دیگ بزنید.... 
یکی ام مدیرش باشه که با کسی مشکل نداشته باشه بایکوت کنه ملتو|:
مدیرش ک الان منم|`:
مهسا رفت داد دست من|`:
شما بزن

شقایق تو بزن

نه من بزنم 
وایسا الان میزنم 
جمع کنید از دیسکورد سریعععع
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Đęąđ.ğïřł
(29-07-2021، 23:08)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2021، 23:03)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین اولیسس
مرسی نفس♥️

(29-07-2021، 23:05)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
کسی هست؟ :ngh:
سلامممممم آقا ناظممممم
خوبیننن؟:ngh:

(29-07-2021، 23:05)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بقران تلگرام کامل ترین مسیجر کل دنیاس 
اون حجمی ک دیسکورد پر کرده میتونه آهنگای خفن باشه نکنید اینکارو با خودتون 6
گروه بزنید اونجا بکنید (وویس چت) منم اد کنید  Big Grin

هنوز اونجا پا برجاستBb8
اد بزنم اونجا؟25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30

سلام مرسی تو خوبی؟
من همکلاسیم بات دیسکورد برنامه نویسی کرده خواستید بگید سورس رباتشو بدم تو سرورتون استفاده کنید.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(29-07-2021، 23:12)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2021، 23:10)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظرم یکی دیگ بزنید.... 
یکی ام مدیرش باشه که با کسی مشکل نداشته باشه بایکوت کنه ملتو|:

من بدون تو اصلا جایی نمیرم 
همون
فک کردم خیانت کردی
از رفیقت خبر نگیری یه وقتp329 اب میوه و کمپوتت کو

مریض شدی؟؟؟؟؟؟؟؟ کرونااااا؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Đęąđ.ğïřł
(29-07-2021، 23:12)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2021، 23:08)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ملیکا

امیدوارم حالتان بر وقف مراد باشد  

(29-07-2021، 23:09)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

help meeeeeeeeeeeeee

It's none of my business .________. 
نه شوخی کردم 
بگیر بخواب

لالالالایییییی
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی
(29-07-2021، 22:45)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2021، 22:42)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امشب کی پایس تا ۵ زر بزنیم crying

من تا سه پایم ولی زیاد حرفم نمیاد =_=

برویم؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(29-07-2021، 23:13)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2021، 23:08)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی نفس♥️

سلامممممم آقا ناظممممم
خوبیننن؟:ngh:

هنوز اونجا پا برجاستBb8
اد بزنم اونجا؟25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30

سلام مرسی تو خوبی؟

قربان شما
ماهم خوبیمD::
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
چرا کسی منو نقل قول نمیکنه )=
نآشِنآسَم(:
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، شـــقآیــق
(29-07-2021، 23:14)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-07-2021، 23:12)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون
فک کردم خیانت کردی
از رفیقت خبر نگیری یه وقتp329 اب میوه و کمپوتت کو

مریض شدی؟؟؟؟؟؟؟؟ کرونااااا؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

یسbathtime
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان