امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

×~ گفتگو آزاد | نُسخه ۴۲۸ ~×

(11-05-2021، 14:23)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 14:18)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خوبم *-* فرجه ها شروع شده بعدشم امتحاناست و درگیر پروژه های دانشگاهم
تو چه میکنی ؟ امتحاناتون حضوریه؟

عه خودت گفتی ._.
اُنلی گاد کَن جاج یو ؟
گفتم کات کردم
حرفی از زمانش نزدم._.
نو بادی کن جاج می، ایون گاد._.
گفتی من تازه سینگل شدم . “تازه”

گاد کن جاج اِوری وان

(11-05-2021، 14:25)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 14:23)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز طوطیم جوجه خودشو خورد ._.

کی تموم میشه راحت شیم -.-
۲۴ خرداد-.-

من کلا ۱۶ واحد برداشتم این ترم
دو تا امتحانمم تو یه روزه
بقیشم پشت سر همه
فکر کنم تو ۱۲ روز تموم بشه نهایتا
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
منم شاهدم گفت سینگل شدم اومدم اینورا O_O
 سپاس شده توسط *VENUS*
(11-05-2021، 14:25)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 14:23)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم کات کردم
حرفی از زمانش نزدم._.
نو بادی کن جاج می، ایون گاد._.

گاد کن جاج اِوری وان

یور ساچ اِ لایر
آی دیدنت سِی دت=(
 سپاس شده توسط *VENUS*
(11-05-2021، 14:25)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 14:25)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۴ خرداد-.-

من کلا ۱۶ واحد برداشتم این ترم
دو تا امتحانمم تو یه روزه
بقیشم پشت سر همه
فکر کنم تو ۱۲ روز تموم بشه نهایتا

خوش به حالت[:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط *VENUS*
کمک پلیز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-20210511-151320.jpg
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
16 واحد خیلی کم نیس بهار؟
@*VENUS*
 سپاس شده توسط *VENUS* ، shghyegh
آگهی
(11-05-2021، 14:28)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گاد کن جاج اِوری وان

یور ساچ اِ لایر
آی دیدنت سِی دت=(

یو دُنت نو می
دُنت اِوِر تینک ، تینک یو نو می
جاست فالو می
جاست فالو می
جاست فالو می

(11-05-2021، 14:26)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره اره میبینی -.-
خوده ملعونش داره میپیچونه

(11-05-2021، 14:31)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*

Lolll چرااااااا
خیلی کمه
ولی من گشاد بودم و این ترم حوصله درس نداشتم -_-
البته که با همین ۱۶ واحدم دهن سرویس شده ولی خب :>
 سپاس شده توسط Đęąđ.ğïřł ، *Aɴѕel* ، shghyegh
(11-05-2021، 14:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 14:28)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یور ساچ اِ لایر
آی دیدنت سِی دت=(

یو دُنت نو می
جاست فالو می
جاست فالو می
جاست فالو می

(11-05-2021، 14:26)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره اره میبینی -.-

خب بعدش یه مدت طولانی زمان برد تا با قضیه کنار بیام._.
 سپاس شده توسط *VENUS*
(11-05-2021، 14:31)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یور ساچ اِ لایر
آی دیدنت سِی دت=(

یو دُنت نو می
جاست فالو می
جاست فالو می
جاست فالو می

اره اره میبینی -.-

(11-05-2021، 14:31)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*

Lolll چرااااااا
خیلی کمه
البته که با همین ۱۶ واحدم دهن سرویس شده ولی خب  :>
شوما رشتت چیه ؟_؟
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط *VENUS*

Lolll چرااااااا
خیلی کمه
البته که با همین ۱۶ واحدم دهن سرویس شده ولی خب  :>

سخت میشه کارت ک ترمای بعد
پیش نیازارو باید زودتر پاس کنی خب-_-
 سپاس شده توسط *VENUS*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان