امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شما جذب چه مدل پارتنری میشین؟

(29-09-2021، 17:21)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیشعور باشه و فوش بده و اخلاقشم افتضاح باشه و عین آدم باهام رفتار نکنه و کلا آشغال باشه Telegh_26 خو این چه سوالیه. باید خوب باشه دیگه.

(29-09-2021، 13:40)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*خون دماغ)

اینم بی تاثیر نیس ک برای فکر کردن بهش واسه سنم زوده:^(؟)

خون دماغ؟Telegh_59 وچه تو مگه چن سالته که خون دماغم میشی
بعد تازه میگی فکر کردن بهش زوده؟ دیگه همه چیو گفتی که

یه اصطلاحه عزیز
۱۳
از نظر من هنوز برای سنم زوده این چیزا، وگرنه عقلم به اندازه ای میرسه که بدونم بیشتر باید دربارش فکر کنم.
تازه تا چند سال دیگه خیلی چیزا تغییر میکنه، از جمله علایق و سلایقم-
پاسخ
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، سهَ‌ند
آگهی
(29-09-2021، 18:19)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-09-2021، 17:21)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیشعور باشه و فوش بده و اخلاقشم افتضاح باشه و عین آدم باهام رفتار نکنه و کلا آشغال باشه  Telegh_26 خو این چه سوالیه. باید خوب باشه دیگه.

خون دماغ؟Telegh_59 وچه تو مگه چن سالته که خون دماغم میشی
بعد تازه میگی فکر کردن بهش زوده؟ دیگه همه چیو گفتی که

یه اصطلاحه عزیز
۱۳
از نظر من هنوز برای سنم زوده این چیزا، وگرنه عقلم به اندازه ای میرسه که بدونم بیشتر باید دربارش فکر کنم.
تازه تا چند سال دیگه خیلی چیزا تغییر میکنه، از جمله علایق و سلایقم-

میدونم اصطلاحه ولی آخه به سنت نمیخوره همچین چیزی بگی.
عجیب بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷ ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
کمی انسان باشد ، همین !
پاسخ
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ ، Mohlek
پاسخ
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، Medusa ، єη∂ℓєѕѕღ ، _sehun_ ، Mohlek ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، ραтяιcια ، ᗩᐯᗩ⁷ ، •ДmịrHoSsiŋ• ، ▪неизвестный▪
این پیام خالی است و تعداد زیادی سپاس دریافت کرده.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ ، shghyegh ، Prometheus ، Mohlek ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، ραтяιcια ، ᗩᐯᗩ⁷ ، Medusa ، THEDARKNESS
چرا هیچی نمیاد تو ذهنم@_@
=/
/=

ناشناس -_-
پاسخ
 سپاس شده توسط Mohlek ، ᗩᐯᗩ⁷ ، THEDARKNESS
آگهی
(01-10-2021، 1:22)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-10-2021، 1:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سهند جانم امیدوارم بهت برنخوره ااما
تو دیگه نگو ب سنت نمیخوره،اتفاقا من خیلی خوشحالم بچه از الان تصمیم میگیره
بزار از الان یاد بگیره
و کسایی ک خودشونو بزرگ جامیزنن مگه چی دارن؟بزار سن کوچیکا  از بچگی بفهمن و مث این بی رحما ک میگن بچست دیگه یادش میره
بچست دیگه بزار بازیش بدم و...
بگو اخه اگ سنش کمه تو غلط کردی بازیش میدی
البته بزدلی دست خودشون نیستااا اونا از بچگی چیزی  ندونستن چیزی میشه سر همین برو عمو جون سنت کمه میریزن
الان اگ بفهمن اینده هم به بچه ها اسیب روحی روانی نمیرسونن
ازار های خانواده به کنار
بچه دلش میخواد شاد باشه بخنده خاطره خوبی داشته باشه ،ک این حرفاتونم هست
سهند نمیخواستم بگم و دوست نداشتم جز خودم و پرستو و ترلان کسی بدونه
اما من خودم چند سالمه که تو این سن همچین سردرد ناگوار اومده به سرم؟من سرم اینطوری نبود نه،من اصلا اینطوری نبودمم !میدونی از کی؟از همون خرداد ک هر بلایی بود سرم اووردن
از کسی ک بهش وابسته بودم مث سگ بهش اعتماد داشتم بگیر تا...
اخرشم گفتن بچست دیگه بزار فراموش میکنه نفهمه بابا اره
اما نه اون فراموش نمیکنه!علاوه بر اون کلی مشکل داره اره!الان همون بزرگا میان میگن چقد کینه ایه این دختر اما نه من کینه ای نیستم فقط خب بخاطر همین وضعیتم سخته فراموش کنم
خب بگو دیگه
من بچم به نظرت چرا الان اینطوریم؟احتمالا بازم  الان میگن بچست داره همه چیو میگه ما بزرگا  دردامونو بروز نمیدیمو فلان
اما من اجازه نمیدم کسی بچه رو دست کم بگیره نه نمیزارم
شما بزرگین میگین  مجازیه هیچی نمیشه
اما اون بچه ک نمیدونه
الان حقیقتا با وجود اینکه سرم درد میکنه اینارو بهت میگم!هرچند این به کسی مربوط نیست اما خب ببینید چیکار کردین
من خودم پارسال اومدم و  اینجارم زندگی خودم حساب میکردم
اما دیدم نه اشتباه کردم
از همین ۱۶سالگی واسم تجربه شد
البته شاید بزرگ شدنمو نبینم!چرا؟چون همون بزرگا منو به این روز انداختن اونم به صورت مجازی
شماها ک میگین  به سنت نمیخوره فلان بهمان
خواستم بگم خودتونو بزرگ نشون ندین
چون خودتون هیچ چیزی نیستین
البته نمیگم همه اینطورین ،ادم  بزرگ خوب هم هست
راستی میدونی چرا ننوشتم باغیرت ترین کیه؟چون باغیرتی ندیدم حقیقتا تو خودت دیدی؟
زمونه خیلی خرابه اقا سهند
البته از نظر من زمونه خیلی خوبه و ربطی نداره
ادم ها بلد نیستن و نمیبیننش
بجای گیر دادن ب اینکه فلانی سنت کمه بهشون یاد بدیم و باهاشون مهربون باشیم!تا جامعه رو مث بعضیا ک خودشونو بزرگ  خطاب کردن به گند نکشیم
!
حالا زورتونم نرسید بزنید گزارشم کنید بیان بنم کنن ادم بزرگا خخ بعدشم جلو همه غرورمو بشکنید شخصیتمو له کنید اخرشم بگین بچست باید ادم شه،حق دارم حرف تکراری بزنم عزیزم حق!
اگ هم هنوز اینجام و نمیرم بخاطر همون افرادیه ک دوسشون دارم وگرنه یک لحظه هم جایی نمیمونم ک منو به این روز انداختن
همون ادم بزرگا اره افرین !

ولی منظورم همون خون دماغ شدن بود.. منظور من اینا نبود که گفتی.

خیلی زود بزرگ میشین واقعا. چرا باید تو ۱۵ سالگی وابسته یکی بشین که اصلا نه میشناسینش نه هیچی

من الان ۲۱ سالمه اصلا تحمل همچین چیزی رو ندارم و بهش فکر هم نمیکنم چون اصلا بشدت خسته کننده و انرژی بَره

حالا باز واسه مسخره بازی خوبه این چیزا ولی آخه خیلی جدی میکنین

در حد خندیدن و سرگرم شدن و وقت گذرونی باشه خیلی خوبه

یکم جدی گرفتیش، من منظورتو میفهمم واسه کسایی مثل شما که ۲۱ سالتونه مطمئنا باید جدی در مورد این موضوع فکر کنین که حالا تصمیم بگیرین دوست دارین پارتنر داشته باشین یا نه.
ولی همونطور که خودتم گفتی در حد خندیدن و سرگرمی خوبه
منم فقط چون دیدم اینجا همه نظرشونو گفتن از فانتزیام حرف زدم و سلیقه ای که دارم
جدی که قرار نیس پارتنر داشته باشم اونم تو ۱۳ سالگی!!
همونطور ک گفتم علایقمم هر لحظه که رشد میکنم توش تغییراتی ایجاد میشه.
نمیدونم چرا این وسط یهو زوم شد رو من ولی وقتی من از همچین چیزی حرف زدم با اینکه کم سن و سالم اونقدر به بلوغ فکری رسیدم و آگاهم که بدونم قرار نیست تو ۱۳ سالگی یا حالا تو سن غیر معقول رابطه ای داشته باشم حالا چه ذهنی و توهمات الکی چه واقعی
فقط مثل بقیه از تایپ مورد علاقه و خصوصیاتی که دوست دارم پارتنرم در "آینده" داشته باشم حرف زدم،
اینکه ازش حرف زدم دلیل نمیشه جدی وارد این قضایا بشم.
فکر کنم حتی هممون دیدیم بچه های ۸-۹ ساله و کمتر فانتزیایی در این مورد دارن.
مثل تمامی کسایی که تو این تاپیک نظرشونو گفتن حالا چه به سن موجه رسیده باشن چه نرسیده باشن.
من حتی منظورم شخص خاصی هم نبود که بهش وابستگی عاطفی یا هرچی داشته باشم و باعث ایجاد اختلال و توهمات توی ذهنم بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان