امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6

@Волшебник
@*Aɴѕel*
شما دوتا اخلاق خیارتون اینه تگ میکنید بعد ک جواب دادم دیگ جواب نمیدین/:جمعش کنین این خیار بازیارو تروبخدا._.
بعدشم ملیکا میری ناشناس مینویسی جواب بدین/:
شایدم فقط با من اینطوری میکنین._.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Волшебник
آگهی
(10-03-2021، 21:52)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-03-2021، 21:50)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی عشق به سرعت یا عشق به ماشین چیع؟
اگ بدونی چه حالی میده
من بابام پژو پارس داره یه بار ازش کش رفتم:/
در ضمن پر سرعتترین ماشین ایرانی پژو پارس ای ال ایکسه

من درمورد سرعتش نمیدونم
ولی شکل و شمایلش افتضاحن:/

(10-03-2021، 21:51)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنهایی فک کردی ؟ (:

حال ندارم وارد فاز اعتماد ب نفسم بشم
دس بردار
باشه باشه غلط کردم
فقط جون هر کی دوس داری نرو تو فاز :/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، моои
(10-03-2021، 21:52)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-03-2021، 21:50)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی عشق به سرعت یا عشق به ماشین چیع؟
اگ بدونی چه حالی میده
من بابام پژو پارس داره یه بار ازش کش رفتم:/
در ضمن پر سرعتترین ماشین ایرانی پژو پارس ای ال ایکسه

من درمورد سرعتش نمیدونم

(10-03-2021، 21:51)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنهایی فک کردی ؟ (:

دس بردار
اینو ببین

@"BTS.ARMY"
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفت و گو آزاد نسخه ۴۱6 4
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(10-03-2021، 21:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Волшебник
@*Aɴѕel*
شما دوتا اخلاق خیارتون اینه تگ میکنید بعد ک جواب دادم دیگ جواب نمیدین/:جمعش کنین این خیار بازیارو تروبخدا._.
...
.-.
محتوای بالا داری فحشِ بسیار بدی بود
نآشناس
 سپاس شده توسط Emmɑ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Волшебник
من هنوز شک دارم بین ما چند نفر یکی یه اخطار 30 درصدی یا 40 درصدی داره Telegh_26
Everything is Temporary(:
 سپاس شده توسط Волшебник
(10-03-2021، 21:54)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من درمورد سرعتش نمیدونم

دس بردار
باشه باشه غلط کردم

ت نمیزای عاخه:/
Nashenas(:
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek
آگهی
(10-03-2021، 21:51)Волшебник نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-03-2021، 21:49)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز کن نسخه رو ریپ بزنم جواب بدم -_-
حال ندارم تگ کنم ):

باشه -_-

باز کن یه دیقه-______-
 سپاس شده توسط Волшебник ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(10-03-2021، 21:50)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-03-2021، 21:49)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون هلوعه ^^

کجاش هلوعه:/
خیلیم زشته
بهترین ماشین ایرانی همون ۲۰۶ صندوقداره والااا
من عاشق سفیدشممممم ژوننننن
خفنه آبجی :/
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(10-03-2021، 21:55)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-03-2021، 21:54)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Волшебник
@*Aɴѕel*
...
.-.
محتوای بالا داری فحشِ بسیار بدی بود
خیلی سعی کردم جلو خودمو بگیرم._.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ
(10-03-2021، 21:55)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-03-2021، 21:54)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه باشه غلط کردم

ت نمیزای عاخه:/

غلط کردم خوبه ؟
ناشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان