امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

×گفت و گو آزاد نسخه ۴۱2×

(27-02-2021، 12:14)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۳ هفته دیگه عیده هورااااااااااتاااالعللااابنب

حال بدون خرید فایده ای داره ؟&^&
چه عیدی پسرم چه عیدی ۰-۰ نمیتونیم جایی بریم که ۰-۰ فقط میتوانیم از تخت خواب به دسشویی و حمام نقل مکان کنیم برا تنوع ._. آشپزخونه هم جای خوبیه بدک نیست ۰-۰ حالا موارد زیاده باید بشینیم فک کنیم ۰-۰
آگهی
نقل قول: @Musalick
حسام برا تو اطلاعیه میاد؟
@"♜THE DARKNESS♜"
عارع حاجی تنها چیزی ک تو این زندگیم سالمه همین اطلاعیس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(27-02-2021، 12:16)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب سهون میگم من دیر رسیدم تا کتکتون بزنه crying
فکر کنم بیشتر از ما خودت کتک میخوری
(27-02-2021، 12:17)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 12:15)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو رو بیشتر از تو دوس دارم یعنی چه خخخ

اصطلاحه ینی خیلی میخوامت!

نخیر چرا الکی میگی باید یه do آخرش میذاشتی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(27-02-2021، 12:09)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوللللللللِل

https://www.myinstants.com/media/sounds/ultimate-thug-life.mp3

آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، *VENUS* ، *Aɴѕel*
(27-02-2021، 12:15)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 12:14)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"ƤᴏᴏƁᴏи"
Say something I don't know 
Love u more than u♡
منو بیشتر از من دوست داری؟واوو
چرا دوسم داری حالا؟._.

I'm gone on u 16
آگهی
(27-02-2021، 12:15)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 12:13)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دفه بعد خواستی گ.آ بزنی با من هماهنگ کن :| @Волшебник
من کلی جواب فرنود و بهار و اون یکی دوازدهم تجربیه رو داده بودم اح :/

جون **

منم همیشه همین مشکلو دارم ._.
هیح ._.* Heart

با توعم هماهنگ نمیکنه ؟ :| بقول شما ئحمصثبلاگحک -_-*
Unknown
×گفت و گو آزاد نسخه ۴۱2× 4
 سپاس شده توسط Волшебник
(27-02-2021، 12:17)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 12:16)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب سهون میگم من دیر رسیدم تا کتکتون بزنه crying
فکر کنم بیشتر از ما خودت کتک میخوری

چرا؟؟؟؟؟؟
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Волшебник
(27-02-2021، 12:17)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 12:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خوبم .^.

من ۲۱ سالم شده متاسفانه .__.

بله خدارو شکر که خوب هستید. چرا متاسفانه؟
۳ سال از من بزرگ تر هستید.

چون احساسِ پیر بودن میکنم ._.
همه چی وقتی بدتر شد که برگشتم فلش و دیدم از ۹۹ درصدِ بچه ها بزرگترم .__.
 سپاس شده توسط Волшебник
(27-02-2021، 12:18)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 12:17)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصطلاحه ینی خیلی میخوامت!

نخیر چرا الکی میگی باید یه do آخرش میذاشتی

More than u do
داریم مگه؟
ساقیت؟!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان