امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوووووووووک فقط جوک

غضنفر يتيم خونه ميزنه، روز اول جلسه اوليا مربيان ميذاره!

بچه به معلمش: خانوم معلم من از شما خیلی خوشم می یاد . معلم: اخه من از بچه خوشم نمی یاد . بچه می گه: خوب جلوگیری می کنیم !!

نگاهم با نگاهت كرد برخورد، خدا مرگت بده حالم بهم خورد!
غضنفر صبح از خواب بلند میشه میبینه هوا خیلی خوبه زنگ میزنه هواشناسی تشکر میکنه

درد دل یک دختر دم بخت: اول دبستان خواندیم آن مرد آمد. سالها از آن روز می گذرد، هنوز اون مرتیکه نیومده!

اي همه دار و ندارم، اي تو ماه شب تارم، جز تو من كسيو ندارم، كه سر كارش بذارم!

آدم آب حوض رو با چنگال خالي كنه ولي اس ام اس تكراري نخونه...

سلام. خوبي؟ يه خبر خوش. بالاخره من هم زن گرفتم. يه هم زن برقي!

غضنفر با دوستش ميره بمب گذاري دوستش ميگه يه وقت نتركه ! - ميگه نه نگران نباش يكي ديگه دارم !!!....

مرسی منم خوبم ، تو چطوری !؟ خوبی ؟ سلامتی ؟ <طرح شرمنده سازی دوستان>

گنجيشكه با موتوري تصادف ميكنه از هوش ميره وقتي به هوش مياد ميبينه تو قفسه تو دلش ميگه خاك تو سرم موتوريرو كشتم

تنهایی" ؛ یعنی اینکه وقتی برات اس ام اس میاد، مطمئن باشی که از طرفه ایرانسله

دلم برات پاره پوره شده بود دادم دوختند الان تنگ شده!

لبخندت را به هر قیمتی خریدارم شوخی کردم ! نخندیا ! ۱۰۰۰ تومن بیشتر ندارم !

قد گل ، قد خدا ، قد تموم عاشقا قد شب ، قد دعا ، قد دلای با صفا قد من ، قد خودتت قد کدوم بلند تره !؟

يه ضرب المثل چینی هست كه ميگه: 啊那會怎樣(台語唔、喔...乎你死乎你死去死啦!...唔、
喔...乎你死乎你 عبرت گرفتي؟

یارو...... تو دستشویی غش می کنه وقتی به هوش می یاد می گه:من کیم؟ اینجا کجاست؟ کی منو ریده؟

طرف(میدنیدکیه دیگه) سوار تاکسی می شه می گه اقا چقدر می شه ؟ یارو می گه 50 تومن .طرف می گه اووووووه چه خبره اولا 40 تومن بیشتر نمی شه بعدشم من 30 تومن بیشتر ندارم حالا این 20 تومن رو بیا بگیر یارو می شمره می بینه 10 تومن

به (...) می گن برای جلوگیری از بچه دار شدن چه روشی رو در نظر گرفتی؟ می گه در و پنجره ها رو از تو قفل می کنم

پدری پسرش رو نصیحت می کرد که پسر جون زن بگیر وقتی شب خسته از سر کار می یای لازمه یکی تو خونه باشه برینه تو حالت

در راستای اسلامی تر شدن اسم شهرها نام سوسن گرد به فاطی قلمبه تغییر یافت

تهرانیه می ره مکه تو مراسمی که باید به شیطون سنگ بزنه یهو سنگاش تموم می شه.....اونم به جاش فحش خواهر مادر می ده

یارو(....) بن لادن رو پا می کنه می ره به بوش می گه: من بن لادن رو بهتون می دم ولی به جاش شماهم باید این پسره تو تایتانیک رو به من بدین

یه(>>>>>>>) با هزار بدبختی می ره امریکا تا داریوش رو ببینه .خلاصه بعداز کلی مکافات داریوش رو می بینه .به داریوش می گه داریوش جان من بعد از کلی بدبختی اومدم اینجا تا اهنگ (کفتر کاکل به سرو)واسم زنده اجرا کنی!!!

(........) می ره یه خونه دزدی چون چیزی واسه دزدی پیدا نمی کنه مشقای بچه رو خط می زنه یارو

بسیجیه می خواسته به یه دختره متلک بگه.می گه: خوشگله نمازتو خوندی؟

یارو((.......)) موقع مرگش به زنش می گه : اگه به من خیانت کنی تنم تو گور می لرزه! بعد از 1ماه اون دنیا به اصغر ویبره معروف می شه

یه ضرب المثل می گه: ابجو و پفک و دختر بازی . شراب و کباب و خانوم بازی .عرق سگی و سیراب شیردون و بچه بازی .ما هم که اب یخ و ادامس و اس ام اس بازی

دخترا در 18 سالگی مثل توپ فوتبالن 22نفر دنبالشونن /28سالگی مثل توپ هندبالن 10نفر دنبالشونن/ 38سالگی مثل توپ گلفن 1نفر دنبالشونن /48 سالگی مثل توپ پینگ پنگن دونفر می خوان از خودشون دورش کنن/ در 58سالگی مثل توپ جنگی هستن همه ازشون فرار می کنن

چشمات مثل دریا می مونه .می ذاری جورابمو توش بشورم؟

زن: بسه دیگه مرد بیار بیرون . مرد: نه هنوز نچسبیده . زن: ول کن زخم شد . مرد: اه بذار کارمو کنم . زن: خجالت بکش یه ربعه دست کردی تو دماغت

به ترکه می گن: چرا اسم یکی از خیابونای تهران رو گذاشتن (ولی عصر)؟ می گه: اخه صبح که می ری اونجا خبری نیست ظهر که می ری اونجا خبری نیست ووووووووووووولی عصر

به (>>>) می گن بچه کجایی؟ می گه: این که دلیل نمی شی

ادم تا وقتی زن نداره فقط زن نداره وقتی زن داره فقط زن دار

وقتی بچت بچه است تو دستت می رینه 20 سالش که شد به هیکلت 30 سالش که شد تو اعصابت 40 سالش که شد تو پولات وقتی مردی تو روحت

به (درررر) می گن افراد خانوادتو نام ببر؟ میگه: صا ایران .امرسان .موبایل .امریکا! میگن : این چرت و پرتا چیه می گی؟ میگه: اخه شما نمی دونید : صا ایران دختر کوچیکمه هر روز بهتر از دیروز ! امرسان دختر بزرگمه زیبا جادار مطمین ! موبایلم خانوم جانه هیچ وقت در دسترس نیست ! امریکام خودمم که هیچ غلطی نمی تونم بکنم

(تتتتتت) می ره خواستگاری بابای دختر می گه: اقا شما خونه داری ؟ می گه: خونه نه ولی برو بچه ها مکان زیاد دارن

به (ررر) می گن خاک یر سر بی غیرتت دیدی در خونتون مردای شهر صف کشیدن؟ رشتیه می گه: اقدس طلایی دیگه بابا

به (ت ت ت ت )می گن می دونی امام حسین کجا خاک شد؟ می گه: نه .می گن: کربلا می گه: ای خوشا یه سعادتش

به(ت ت ت ت ) می گن خسته نباشی .می گه باشم چه گهی می خوری؟

سر کلاس پزشکی استاد به دانشجوها می گه: کدوم یکی از اعضای بدنه که 9برابر بزرگ می شه ؟ دختره می گه استاد من می دونم.......ولی روم نمی شه بگم .پسره می گه: من می دونم استاد مردمک چشمه .استاد به پسره می گه : افرین .به دخترم می گه: شماهم اینقدر توقع بی جا نداشته باشید

(ت ت ت ت ) می خواسته زیر بارون خیس نشه هی جا خالی می ده

(ت ت ت ) می ره استادیوم جای اینکه فوتبال نگاه کنه مرتب بالا سرشو با تعجب نگاه می کرده. بهش می گن چرا فوتبال نگاه نمی کنی؟ می گه: دنبال کلمه زنده می گردم

(ر ر ر ر)به رفیقش می گه: خاک بر سر بی غیرتت .خانومم عکس ابجیتو رو سینه عباس اقا خالکوبی شده دیده

دختر (ر ر ر ر) به مامانش می گه مامان چه انگشتر خوشگلی داری بابا واست خریده؟ مامانش می گه نه بابا من اگه به امید بابات بودم تو رو هم نداشتم

(ت ت ت ت) می ره نماز جمعه جو می گیرش موج مکزیکی می یاد

(ت ت ت ت ) ترکه ریش بزی می ذاره دچار بحران شخصیت میشه

(>>>>) می ره 200 میلیون می دزده زنگ می زنه می گه بچه رو بیارید پولارو تحویل بگیرید

به (ر ر ر ر ) می گن زنتو تو باغ با یه مرده دیدن .می گه اووووووووه چقدر قضیه رو گنده می کنید باغ کدومه چندتا درخت بیشتر نبوده

دانشمندان به تازگی کشف کردن که: کسانی که موقع ریدن فکر می کنن موقع فکر کردن می رینن

به (ت ت ت ت ) مي گن اگه دنيا رو بهت بدن چي كار مي كني

مي گه من فعلا مي خوام

درسمو ادامه بدم

(ت ت ت ت ) میره بالای درخت چنار بهش میگن اون بالا رفتی چکار؟

میگه دارم توت میخورم

میگن اون درخت چناره نه توت!

میگه!

توتها تو جیبمه

صبح که از خواب پا ميشم نميتونم صبحانه بخورم چون به فکر تو هستم

ظهر که نوبت ناهار ميشه نميتونم ناهار بخورم چون تو فکر تو هستم

شب که نوبت شام ميشه نميتونم شام بخورم چون تو فکر تو هستم

شب وقتي ميخوام بخوابم خوابم نميبره چون گشنمه

رشته های مخصوص اقایون:
1مخ زدن دختر بسیجی در 10 ثانیه 2 تحمل 10 دختر سمج در 60 ثانیه 3 دوی استقامت در حیاط مدرسه دخترانه 4 رقابت با دخترها در رشته چونه زدن و پر حرفی پشت موبایل و تلفن(سنگین ترین رشته که اغلب اقایون انصراف می دن) 5 ناز کشی دختر( می دونم خیلی سخته)

رشته های مخصوص خانوم ها:
1 پیچوندن دوست پسر در کمتر از یک چشم به هم زدن
2 گریه و زاری به مدت سه روز 3 مخ نشدن در کمتر از 10 ثانیه (خیلی سخته می دونم) 4 برای یک بار هم که شده ناز نکردن ( این قسمت رو هم بانوان انصراف می دن ) 5 تجمل یک پسر سمج در 1 ثانیه (چون پسرا خیلی سمج ترن تخفیف دادیم تا مشتری شوی

پیامگیر موبایل (؟؟؟؟؟؟) : الان دستم بنده ببم جان. اگه پسری پیغام بذار . اگه دختری برو وگرنه می یام داداشتو........
bagh

معلم (؟؟؟؟؟) به شاگرد: پسر جون اینجوری قبول نمی شی نه کلاس می یای نه bagh

سخنی از بزرگ (؟؟؟؟؟):تا امید هست ارزو نمی کنم!!!

فرق تو يا عزاييل مي دوني چيه؟ عزراييل رو يه روز ببينم مي ميرم تو رو يه روز نبينم مي ميرم

به (ت ت ت ت ) مي گن دوتا کلمه متضاد بگو ؟ مي گه انجير و زنجير.مي گن چه ربطي داشت؟ميگه پولدار که باشي زن جيرت مي ياد. بي پول که باشي ان جيرت مي ياد

اگه يه مرد در ماشين رو واسه خانومش باز کنه 4تا نتيجه مي شه گرفت: 1ماشين تازه است2 زنش تازست 3 طرف زنش نيست 4 مرده گلابي و زن زليله

وقتي دلم مي گيره مي رم به ده .توام اگه دلت گرفت بيا بده
پاسخ
 سپاس شده توسط ... R.m ... ، ღSηow Princessღ ، darya1 ، ana16 ، هستی17. ، M.A.A.7.7 ، Ѧℳℐℝ ، Andrea ، LOVE KING
آگهی
ممنون جوووووک های جدیدی بودن و خنده دار!Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط darya1 ، هستی17.
mamnoon they are newwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nkyBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط darya1
خیلی زیاد بود,ولی تا آخر خوندم.قشنگ بود,ممنون..............
p329انسان خوبی باش اما وقتت را برای اثباتش به دیگران تلف نکن(چارلی چاپلین)...aquarium
پاسخ
خیلی باحال بودن مرسی .فقط چندتاشون تکراری بود
پاسخ
یکی مونده به آخری خیلی باحالهBig Grin
جوووووووووک فقط جوک 1
پاسخ
آگهی
خخخخخخ خیلی باحال بود اما محرمه باید احترام بکگذاریم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Big Grin جوووووووووک

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان