امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه 404

(08-02-2021، 13:27)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای جونم فقط ۱۰ تا اطلاعیه دیگهههههه *-*
ووووویییی ۷۷۷ *^*
انقده خون دل خوردم تا انقدی شددد &^& ://
نگا نگا ببین بابایی تقصیر توعه ها منم به این مرض ۷ مبتلا کردی /////:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۱۰۲۰۸-۱۴۰۶۵۷.jpg
خاکککککککک Telegh_01
این هفت و چیزای مربوطش که عالیه؛ فقط دخترم من اینا رو ده نشده پاک میکنم Telegh_01
یکم مثل جامعه و مردم باعش 129f
آگهی
بچا برین نظر بدین بیاد بالا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=289453
 سپاس شده توسط _Strawberry_
@"♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿"
@"صباnafas"
@"Rasha_rap"
بیاین دیر نکنین dit

(08-02-2021، 13:32)Мухаммад. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-02-2021، 13:27)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به آرش ما چیکار داری؟! -_-
اون نمیتونه محروم کنه -_-
کار آقا امیرحسین بود فکر کنم .-.

من یه بار تو زندگیم اول شدم اونم درست بعدش یه ثانیه نگذشت بن شدم عایا انصافه این واقعا
برا تو که سابقت داغونه آری dit
 سپاس شده توسط Prometheus ، _ƇRAƵƳ_ ، لــــــــــⓘلی
(08-02-2021، 13:27)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ووووویییی ۷۷۷ *^*
غیر فعالش کن دختر/:
 سپاس شده توسط ᗩᐯᗩ⁷
وات لعنت اخر شدم که
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
(08-02-2021، 13:38)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ووووویییی ۷۷۷ *^*
غیر فعالش کن دختر/:

به حضرت خودت قسم رو اتوماتیک نذاشتم ۰-۰
میخوای اسکرین بگیرم ۰-۰؟؟
حاصل چن هفته زحمتهههه ۰-۰ ///:

(08-02-2021، 13:39)Мухаммад. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-02-2021، 13:35)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿"
@"صباnafas"
@"Rasha_rap"
بیاین دیر نکنین dit

ببخشید ها انقد که بی تی اس بعضیا ها رو ساییده من رفتم تحقیق کنم بی تی اس چیه و یکی از اهنگاشونو دانلود کردم که متاسفانه اصلا باهاش ارتباط نگرفتم آهنگاشون به نظرم خیلی خشک بودن و اصلا هیچی ازشون نفهمیدم برا چی هی بی تی اس بی تی اس میکنین ؟؟؟

لابد آهنگ رپ بوده ۰-۰
من اونارم خیلی دوس دارم ولی شاید سلیقت آهنگ پاپ و تند نیس
آهنگ آرومشونو گوش کردی؟؟ ۰-۰
برو تو پروفایل من و بابایی آهنگایی که گذاشتیمو گوش کن ۰-۰
جفتش مال بی تی اسه ۰-۰
مال من یکی از پرطرفدار ترین آهنگاشونه خیلی ملایم و در عین حال قشنگه
مال باباییم که رتبه ۱ بیلبورد شد ۰-۰
حتما گوش کن
آگهی
(08-02-2021، 13:12)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"♡Араш R♡" اون ارور مسخره ک نزاشت اول بشی قبلنا ..

اره
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی ازاد نسخه 404 3
قانون اول فلشخور :
آفلاین شدن شما با زدن چتروم جدید نسبت مستقیم دارد :///
ناشناس
(08-02-2021، 13:35)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿"
@"صباnafas"
@"Rasha_rap"
بیاین دیر نکنین dit

(08-02-2021، 13:32)Мухаммад. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه بار تو زندگیم اول شدم اونم درست بعدش یه ثانیه نگذشت بن شدم عایا انصافه این واقعا

:/// عه نسخه جدید
(08-02-2021، 13:53)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿"
@"صباnafas"
@"Rasha_rap"
بیاین دیر نکنین dit

:/// عه نسخه جدید

استاد میدونستی قلقش دست منه؟ ۰-۰ cof
جدیدا تا بچه رو تگ میکنم سریع میاد نسخه رو میزنه تا من حکومتمو پس بگیگیرم ۰-۰
بچم خیلی آقاس ننه قربونش بره 129f
 سپاس شده توسط Prometheus

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان