امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اریــگاᓄـیــ(;

(26-07-2020، 23:28)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 
کاغذ باید باشه یا مقوا؟ 

کاغذ(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник
آگهی
تاپیک خیلی جالب و خوبیه .. اینجوری پیش بره دیگه دور و برم هیچ کاغذی پیدا نمیشه D:
زود زود آپدیتش کن ^_______^

من قایقو هم میخام شقاا .-.
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Волшебник ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
(27-07-2020، 12:36)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاپیک خیلی جالب و خوبیه .. اینجوری پیش بره دیگه دور و برم هیچ کاغذی پیدا نمیشه D:
زود زود آپدیتش کن ^_______^

من قایقو هم میخام شقاا .-.

ممنون عزیزمممم♥
دقیقا مثه الانه من...جدیدا رو اوردم ب روزنامه ها:ngh:با روز نامه قشنگتره:ngh:
هرشب میزارم4xv
امشب میزارم برات4xv
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Волшебник ، *Aɴѕel* ، شـــقآیــق
اون پرنده ی بالدار خیلی سخت من نمیتونم بسازم crying
ناشناس
پاسخ
 سپاس شده توسط Волшебник ، شـــقآیــق ، Ɗєя_Mσηɗ

آفتاب‌پرست
اریــگاᓄـیــ(; 2

اسب آبی
اریــگاᓄـیــ(; 2

روباه
اریــگاᓄـیــ(; 2
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر539 ، Волшебник ، سهَ‌ند ، Ɗєя_Mσηɗ ، امیر539 ، Волшебник ، Волшебник
قایق اریگامی

اریــگاᓄـیــ(; 2
قبل از اینکه شروع کنیم توصیه میکنم اگر واقعا میخواید این هنر رو یاد بگیرید باید تکه ای کاغذ یا روزنامه رو جلوتون بگیرید و طبق عکس ها پیش برید تا شکل مورد نظرتون در بیاد. این کار رو هم باید چند بار تکرار کنید تا در ذهنتون باقی بمونه.
برای درست کردن این قایق باید یک کاغذ مستطیلی انتخاب کنید. البته تفاوت طول و عرض مستطیل نباید خیلی زیاد باشه. همچنین هرچه کاغذ بزرگتری انتخاب کنید مسلما قایق بزرگتری هم خواهید داشت.
طبق فلش هایی که در عکس کشیده شده ابتدا کاغذ رو از وسط تا میکنیم. مجددا مستطیل بدست اومده رو از وسط یک تای دیگه بزنید. بعد تا رو باز کنید (شکل 3)و از قسمت بسته کاغذ، دو طرف گوشه ها به سمت داخل تا کنید(شکل 4). بعد هم قسمت جلوی پایین کاغذ رو که باز هست به سمت بالا تا کنید (شکل 5). بعد هم کار رو به پشت برگردونید و قسمت پایین پشت رو هم به سمت بالا تا کنید(شکل6).

اریــگاᓄـیــ(; 2
طبق فلش هایی که در تصویر زیر مشخصه اضافی اطراف کار رو به پشت تا بزنید و طبق شکل 9 کار رو باز کنید و از دو گوشه به هم وصل کنید. حالا گوشه باز پایین رو به سمت بالا تا کنید(شکل 10) و پشت کار رو هم به همین شکل از گوشه پایین به سمت بالا تا کنید (شکل 11 و 12).
اریــگاᓄـیــ(; 2
کار رو دوباره از وسط به سمت داخل تا کنید(13). حالا دو طرف کنج بالا رو بگیرید و از دو طرف بکشید تا کار باز بشه(شکل 14 و 15).
اریــگاᓄـیــ(; 2
سپاس یادتون نره(;
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Волшебник ، شـــقآیــق ، Волшебник
آگهی
پروانـهـ کاغـذیــ
یکی از ایده های دوست داشتنی و جالب کاردستی برای بچه ها ساخت پروانه با کاغذ رنگی است که با ساده ترین وسایل و بدون پیچیدگی انجام می شود. برای درست کردن کاردستی پروانه میتوانید کودکان را نیز با خود همراه کنید چرا که این مدل حیوان کاغذی با ابزار و وسایل بی خطر ساخته می شود و بچه ها از انجام ان لذت خواهند برد.
وسایل مورد نیاز درست کردن پروانه کاغذی:
کاغذ رنگی مخصوص کاردستی
قیچی
چسب
خودکار
چسب دوطرفه

مراحل ساخت کاردستی پروانه رنگی:
1. همه مواد رو تهیه کنید.
اریــگاᓄـیــ(; 2
2. از دو رنگ مختلف برای درست کردن بال های پروانه استفاده کنید، یکی در بالا ودیگری در پایین. یکی از رنگ های مورد نظر را بردارید و برای بال های بالا استفاده کنید. درست مانند شکل آن را ببرید.
اریــگاᓄـیــ(; 2
3. مانند شکل ، کاغذ را باید خیلی مرتب و در فواصل یکسانی از هم تا بزنید ، تکه کاغذ رنگی دیگری آورده و همین کار را بر روی آن نیز انجام دهید. این کاغذ باید از اولی کوچکتر باشد.
اریــگاᓄـیــ(; 2
4. 4 تکه کاغذ به صورتی که در تصویر می بینید، دربیاورید. دو تا برای شاخک ها استفاده می شود، یکی برای بدن پروانه است و دیگری هم برای اینکه دو تا بال رو نزدیک هم نگه دارد.
اریــگاᓄـیــ(; 2
5. تکه ای را که برای پیچیدن دور بال ها انتخاب کرده بودید را چسب بزنید.
اریــگاᓄـیــ(; 2
6. دو بال را از وسط نزدیک هم نگه داشته و خیلی دقیق و تمیز وسط آن ها را با تکه کاغذ چسب دار ببندید.

اریــگاᓄـیــ(; 2
7. دو کاغذ باریک تر را که برای شاخکها انتخاب کرده بودید را کمی تا کنید و یک صورت کارتونی بامزه هم برای صورت پروانه بکشید.
اریــگاᓄـیــ(; 2
8. در پایان یک تکه چسب دورو پشت پروانه بزنید.
اریــگاᓄـیــ(; 2
(((:

•ناشناس•
پاسخ
اگه اولیه رو بلدی به من یاد بده.
پاسخ
(08-10-2020، 13:21)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوی کاغذی؟
پرهام چجوری یادت بدم؟Telegh_01
بیشتر دقت کن..میتونی!(:
(((:

•ناشناس•
پاسخ
(08-10-2020، 13:22)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-10-2020، 13:21)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قوی کاغذی؟
پرهام چجوری یادت بدم؟Telegh_01
بیشتر دقت کن..میتونی!(:
من تنها چیزی که درست کردم یک قایق بود.
باشه.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان