امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاسخ رضا رشیدپور به مریلا زارعی / ترجیح می دهم در ذهنم سپید باقی بمانید!

پاسخ رضا رشیدپور به مریلا زارعی / ترجیح می دهم در ذهنم سپید باقی بمانید! 1
مریلا زارعی بازیگر زن ایرانی اخیرا در گفتگویی با اشاره به حضورش در برنامه «شب شیشه ای» رضا رشیدپور برنامه وی را «شبه زرد» خطاب کرد.

به نقل از صبا، رضا رشیدپور با نگارش متنی در صفحه اجتماعیش پاسخ زارعی را داد:

بانوی هنرمند سرکار خانم مریلا زارعی عزیز، سلام عرض می کنم.

اظهار نظر سرکار عالی را در چندین خبرگزاری محترم مطالعه کردم و دانستم که برنامه های من را زرد خطاب فرموده اید. حالا که پس از نزدیک به یک دهه کماکان گفتگوی کم نظیرمان در شب شیشه ای را به یاد دارید سبب افتخار من است.

پس به عنوان یک برنامه ساز زرد - البته به تعبیر سرکار عالی - فاش می گویم که شما را بازیگری بسیار وزین و مودب می دانم و همواره توانایی تان در ایفای سخت ترین نفش ها را تحسین می کنم. بی شک شما یکی از ارزنده ترین همکاران من هستید که همواره به حق درخشیده و به عشق مانا شده اید. پس در جنگ ابن روزهای رنگی، ترجیح می دهم که در حافظه ام سپید بمانید. چون شما را از جنس اشاره های درد می دانم و نه از بدجنسی کنایه های زرد.

حالا یک دهه از آن شب متفاوت سپری شده و من ترجیح می دهم بدون استفاده از قلم موی زرد رنگی که به من نسبت داده اید روی بوم سپید نگاه زلال شما و طرفداران با وقار و فرهیخته تان کلام ارادت و احترام بنویسم. بی هیچ رنگی درنگی. و اتفاقا با صدای بلند بگویم که مریلا زارعی اولین بازیگری بود که با اقتدار و اعتماد به نغس هنرمندانه به من کمک کرد که حداقل یک بار هم که شده، مفهوم هارد تاک واقعی را به مخاطبانمان نشان بدهیم.

بانوی سبز اندیش ایرانی، این همکار زردتان همیشه ارادتمند شما باقی خواهد ماند. یا علی
پاسخ
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آیا عروسک مشهور آنابل واقعاً گم شده؟ پاسخ به یک شایعه
  پاسخ منوچهر هادی به منتقدان « دل »: همینی که هست! / اگر خوشتون نمیاد نبینید!
  رضا رشیدپور به دلیل اظهاراتش به پلیس فتا احضار شد!
  مریلا زارعی : برنامه رشیدپور « شبه زرد » است
  دروغ سیزده کار دست مجری مشهور داد! / رضا رشیدپور از فضای مجازی خداحافظی می کند
  شفاف سازی رضا رشیدپور درباره دستمزدهای جنجالی اش!
Video بررسی 10 معمای بی پاسخ سریال Game of Thrones؛
  کارگردان مشهور آمریکایی: ترجیح می دهم در حین کار کرونا بگیرم و بمیرم!
  شکست فیلم جدید ساشا بارون کوهن در گیشه / « زوتوپیا » صدرنشین گیشه باقی ماند
  هیلاری داف خطاب به کسانی که از خانه بیرون می رود: کثافت های نسل هزاره در خانه بمانید!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان