امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه 350 ≈

(12-04-2020، 16:11)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2020، 16:10)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهش سپاس ندید :<

چشم ، میرم پس میگیرم .  14k

منم میرم پس می گیرم Rolleyes
 سپاس شده توسط Faust ، ρσєѕɪ ، Itsali ، Medusa ، red_Queen ، شـــقآیــق
آگهی
(12-04-2020، 16:08)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اطلاعاتم راجع به راک خیلی کمه، در حد همون یه سری بندای معروف قدیمی نیروانا و گانز و پینک فلوید و اینا. 

خب قدیمیام خوبه فقط
اگر خواستی مراجعه کن من یه مدت پرافیت بودم (:
 سپاس شده توسط Faust ، ρσєѕɪ ، red_Queen ، Medusa ، شـــقآیــق ، sober
(12-04-2020، 16:11)Itsali نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی بشور هی ضد عفونی کن ..

ببین بابای من دیگه تهشه !
ی چیزی رو میشوره ضدعفونی میکنه 
بعد من دستم بخوره بهش میگه دستاتو بشور !
میگم چرا ؟ مگه ضدعفونی نکردی ؟ میگه همش یبار وایتکس زدم یه دور با کارواش شستم دیگه !
 سپاس شده توسط Itsali ، ρσєѕɪ ، Medusa ، red_Queen ، شـــقآیــق ، sober
(12-04-2020، 16:12)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2020، 16:10)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی:ngh:

نه
میخوام بیام بزنمت20  Big Grin
میخواستم اوللللل شم crying  crying  crying

با چاقو بکشش
الان چاقو بت میدم
 سپاس شده توسط Medusa ، red_Queen ، شـــقآیــق ، Faust
(12-04-2020، 16:12)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2020، 16:11)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2020، 16:10)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهش سپاس ندید :<

تابلو نشه :<
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، شـــقآیــق ، sober ، Itsali ، Faust
(12-04-2020، 16:14)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2020، 16:12)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2020، 16:10)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه

با چاقو بکشش
الان چاقو بت میدم

خخخخخخ
بدو بیار
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Medusa ، Faust
آگهی

@"Kind-girl-nafas"

نه

Bg6صبر کردم نیومدی...Be4
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Medusa ، Faust ، red_Queen
(12-04-2020، 16:13)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین بابای من دیگه تهشه !
ی چیزی رو میشوره ضدعفونی میکنه 
بعد من دستم بخوره بهش میگه دستاتو بشور !
میگم چرا ؟ مگه ضدعفونی نکردی ؟ میگه همش یبار وایتکس زدم یه دور با کارواش شستم دیگه !

دیدی از حموم میای پوست دست چطوری مچالس ؟
دیروز بعد از اینکه رسیدم خونه دستکشو دراوردم همونطوری بود (:
دوست دارم به خدا بگم Man stop
 سپاس شده توسط Faust ، ρσєѕɪ ، sober

چشمت سلامت ، دورو برت بگردم (((:

(12-04-2020، 16:12)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هش کیه؟
به هش سپاس ندیم؟

به یه ضدحال !

(12-04-2020، 16:12)Sober نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرین ، راضیم ازت .
(ستاد مبارزه با سپاس بیجا)
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، Itsali ، ρσєѕɪ ، Medusa ، sober
(12-04-2020، 16:14)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-04-2020، 16:14)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه

با چاقو بکشش
الان چاقو بت میدم

خخخخخخ
بدو بیار

تقدیم با عشق
http://dl.akskhor.ir/uploads1/5371533.jpg
 سپاس شده توسط red_Queen ، Faust ، Medusa

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان