امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان های کوتاه باحال+جالب+غم انگیز(تکراری نیست..............)

(10-12-2013، 22:32)mahbod2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داستان اخری نامردی بود
سگ بدبختcryingcryingcrying

اخر وفاداری همینه غیر این نمیتونه باشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
آگهی
وااااااااااااااااااای سپاس دمت بخاری برقی من خیلی احساسی ام الان با خوندن این نشستم یه عالمه گریه کردمcryingSadHeart[size=xx-large][color=#FF69B4][font=Verdana]
[i]
  تو خیلی باکلاسی قبول ولی من عادت دارم کلاسا رو بپیچونم,پس هری...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داستان های کوتاه باحال+جالب+غم انگیز(تکراری نیست..............) 2
پاسخ
میسسسسسسسسی عالی بود
چه شده؟
اي دل ديوانه هوايش كردي؟
با دو چشمان پر از اشك صدايش كردي؟
گفته بودم كه دلش معدن بي معرفتي ست.
تو نشستي و دلت خوش به وفايش كردي؟!
پاسخ
Thumbs Down 
:crying::crying: اخریههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه اشکموووووووووووووووووووو در اورد هنوزم گریه میکنم:@ای ادم اشغال
پاسخ
خیلی قشنگ بودن مخصوصا اخریهcryingcryingcrying
بازم به معرفت سگ که معرفتش از بعضیا خیلی بیشترهSad
پاسخ
داستانای خوبی بودنHeartHeartHeartHeart ولی همشونو شنیده بودم حقیقتش شنیدن داستان هیچ وقت روم تاثیر نمیزاره چون همیشه فکر میکنم اینا فیلم یا داستانن و حقیقت ندارن ولی واسه ترنم جون و داستان عشقش دلم سوخت همیشه فکر میکردم هیچ عشقی وجود نداره یعنی یه حسی وجود داره ولی نه با این حدی که همه شلوغش میکنن اونم خیلی زود و اسون از بین میره حالا با شنیدن داستان ترنم فهمیدم واقعا همینجوریه و اینکه فقط خودتی ترنم که نمیخوای فراموش کنی گذشته رو ولی پیزی که خیلی بدم میاد از خیانت نامردی و بدقولیه ما خود ادما هستیم که باعث ازار خودمون میشیم اگه همه خوب رفتار میکردن دیگه باعث نمیشدن فرد دیگه ای واسش مشکل پیش بیاد شاید ما بگیم که وقتی دیگران خوب نیستن واسه چی ما خوب باشیم ولی حقیقت اینه که هر کسی باید از خودش شروع کنه اگه همه از خودشون شروع کنن میتونیم خوبیارو زیادتر کنیم ولی اگه هرکسی بخواد به دیگران توجه کنه مطمئنا اوضاع هیچ فرقی نمیکنه میدونم کسی نمیخونه چون من خودم ازخوندن نظرات طولانی و ونایی که به انگلیسی نوشته شدن متنفرم ولی نمیدونم چی شد که نظر ترنمو خوندم مطمئنم که اگه سنمو بفهمید میگید چه بزرگتر از دهن خودش حرف میزنه واینکه معمولا دخترا تو این سن احساسی هستنBig Grinنمیخواد از فضولی بمیرید بهتونم میگم14 سالمه خخخخخخخخخخخخخRolleyes
پاسخ
آگهی
قشنگ بوووووووووووووووووووووووووووود...

فرقی ندارد ... گودال کوچکی باشی یا دریای بی کران ... زلال و پاک که باشی...تصویر آسمان در توست...
پاسخ
عالی بود میسی

پاسخ
خیلی قشنگ بود
پاسخ
خیلی باحال و فوق العاده بود.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation مجنون (داستان ترسناک واقعی) +18
  این یک داستان بی معنی است.
Heart یه داستان عاشقانه غمگین و زیبا از یک دختر((( حتما بخونید)))
Exclamation داستان بسیار ترسناک خونه جدید !
  داستان عاشقی یک پسر خیلی قشنگه(تکراری نیست)
Eye-blink داستان ترسناک +18
  داستان کوتاه دختر هوس باز(خیلی قشنگه)
Rainbow یک داستان ترسناک +18
  داستان|خيانت آرمان به دختر همسايه|
Heart داستان عاشقانه و غم انگیز ستاره و پرهام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان