امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نتایج اسمکدان۲۹ نوامبر۲۰۱۹

رینز به رینگ میاد و درباره ی عید شکرگزاری حرف میزنه و اون رو به مردم تبریک میگه. رینز میگه پارسال من این موقع مریض بودم اما خوشحالم که امسال با سلامتی کامل اینجا ایستادم. رینز بعدش برای کوربین کوری میخونه و از اینکه در سریس کوربین رو زد خوشحاله. کوربین میاد و عملکرد رینز در سریس رو زیر سوال میبره اونا کمی کوری میخونند تا اینکه رود برای مسابقه وارد میشه

رود مقابل رینز
رینز رفت اسپیر بزنه اما رود با اسپین باستر جوابش رو داد و کاورش کرد که البته موفق نبود. کوربین عصای پادشاهی خودش رو به رود داد تا باهاش رینز رو بزنه اما داور متوجه شد و کارشون نگرفت. بعدشم رینز یکی یه فینیشر به هر کدومشون زد و رود رو کاور کرد
برنده رینز

بعد از مسابقه هیلها ریختند سر رینز و کتکش زدند اما رینز اونا رو یکی یکی گیر انداخت و یکی یه ضربه به اونا زد تا اینکه هیلها عقب نشینی کردند

وایت در بخش مربوط به خودش میحرفه و میگه که من خوشحالم که کمربند یونیورسال رو دارم و در سریس هم بازی خوبی با دنیل داشتم و میخوام تکرارش بکنم. مطمئنم که دنیل هم این چالش رو قبول میکنه.

تصویر شیمس رو داریم که میگه هیچ کدام از کشتی گیران اسمک مثل او نیستند و از وقتی که او رفته اسمک شل و ول شده

علی مقابل گولاک

علی یک کراب روی حریف میزنه و گولاک پرت میشه به گوشه ی رینگ. علی با تورنادو دی دی تی کار رو ادامه میده. بعدش میره روی طناب و با اجرای 450 میره برای پین کردن حریف
برنده علی

بیلی و بنکس در پشت صحنه هستند

تیم هوی ماشینری محصولاتی رو تبلیغ میکنن

در یک گوشه از پشت صحنه دنیل براین داره فکر میکنه

بنکس و بیلی به رینگ میان و بابت باخت تیم زنان اسمک در سریس ناراحتند و تقصیر رو به گردن بقیه زنان اسمک می اندازند. اونا ضمن تعریف از خودشون، بقیه رو فقط ادمهای ضعیف معرفی میکنن. لیسی اوانز میاد تا جوابشون رو بده. او میگه من فقط بابت عید شکرگزاری اومده بودمد اما باید حرفهایی رو به شما بگم. شما اون ادمهای خاص و قوی که میگید نیستید. اگر تیم اسمک باخت به خاطر این بود که شما به عنوان رهبران زنان اسمک اصلا قابل اعتماد نیستید و باید رهبر جدیدی مثل من در این بخش فعال بشه.
بنکس میره با اوانز درگیر بشه اما اوانز یه مشت بهش مینزه و میره.

گزارشگر در پشت صحنه از براین میپرسه که ایا چالش وایت رو قبول میکنه. قبل از اینکه دنیل جواب بده تصویر وایت رو میبینم که با عروسک خوک حرف میزنه و میگه تو میتونی تغیر بکنی همونطور که دنیل میتونه عوض بشه. وایت عروسک رو تشویق به رپ خونی میخونه و با هنرنمایی اونا، به دنیل براین برمیگردیم که اصلا از این کارا خوشش نیومده و بدون هیچ حرفی میره

دویل مقابل نیکی کراس
کراس روی طناب رفت اما رز دور از چشم داور باعث شد تا کراس حواسش پرت بشه و دویل هم اومد و کراس رو به رینگ هل داد. دویل فکر کرد کراس نمیتونه بلند بشه و داشت خودنمایی میکرد که کراس ناگهان رولش کرد و برد
برنده کراس

بعد از مسابقه رز و دویل به کراس حمله کردند اما بلیز اومد و کراس رو نجات داد

میز سراغ براین میره و میگه وایت همیشه باعث تغیرات بدی در ادمها میشه همونطور که رولینز و بالور بعد از مسابقه دادن با او هیل شدند. میز میگه من رفیق یا مربی تو نیستم اما نمیخوام که اسمک و خانواده ات تو رو از دست بدند.

موریک در پشت صحنه به دانا بروک پیشنهاد میده که کمی در تعطیلات گردشی با هم داشته باشند و دانا میگه انگار یادت رفته که تو ازدواج کردی. تروت میاد و میگه اگر این خبر به گوش همسر موریک برسه ببین چی میشه.

کوفی و بیگ ایی به رینگ میان و میگند به مناسبت عید شکرگزاری و حراجهای عید، ما هم میخواهیم چوب حراج به کمربندمون بزنیم و هر کسی که بخواد میتونه سر کمربند تیمی مقابل ما مسابقه بده
زین همراه سزارو و ناکامورا میاد. سی ام پانک نیوز. او عید و حراجها رو فقط بهانه ی دوشیدن پول از مردم میدونه و باهاشون مخالفه اما بدش نمیاد یه مسابقه ی عادی بر سر کمربند تیمی برگزار بشه.

مسابقه بر سر کمربند تیمی اسمک
سزارو و ناکامورا مقابل نیو دی

سزارو از روی طناب یه شیرجه روی کوفی میزنه. زین دور از چشم داور یه چیپ شات به کوفی میزنه اما داور بالاخر متوجه میشه و زین رو اخراج میکنه. سزارو رفت کار رو ادامه بده اما کوفی بهش تریبل این پارادایس زد و برد
برنده و همچنان قهرمان نیو دی

براین به رینگ میاد
او میگه وایت میخواد سر کمربندش مسابقه بدیم. الان خیلیها اومدند و بهم مشاوره دادند. من میدونم که وایت، ست و بالور رو تغیر داد و شاید منم نیاز به تغیر داشته باشم. من در سریس همچو تغیری رو حس کردم که البته ناشی از خود وایت نبود بلکه مردم بودند که باعث تحولم شدند. او بعدش به قبول چالش بر سر کمربند مقابل وایت اشاره میکنه ومردم با شعار یس تاییدش میکنند.
وایت در صفحه ی سالن دیده میشه و میگه این نیروی تو قابل تحسینه اما میز حق داره و ممکنه تو دچار تغیراتی بشی. تازه تو هم جرو کسانی بودی که من رو متحول کردی تا بخش خانه ی بازی رو بسازم. ایا یادت میاد؟ خوب من خوب یادم هست اما تو گاهی فراموش میکنی. البته مهم اینه که قرار بود امشب یه شخصیت جدید رو معرفی کنم. بعدش چراغها خاموش و قرمز میشند و وایت به رینگ میاد. او سعی میکنه براین رو به زیر رینگ ببره. براین مقاومت میکنه اما وایت بهش فینیشر میزنه و میبرتش زیر رینگ و بعدش به یک مشت مو بیرون میاد و شروع به خندیدن میکنه و شو تموم میشه.
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نتایج ایمپکت رستلینگ 16 ژوئن 2020
  مهندسی نتایج؟ پرسپولیس 10 امتیاز اختلاف دارد
  نتایج مسابقات انجام شده پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰
  نتایج کوتاه اولین ان اکس تی سال۲۰۲۰
  نتایج آخرین شو راو سال ۲۰۱۹
  نتایج شو راو ۲ دسامبر۲۰۱۹
  نتایج شو ۲۰۵ لایو ۶ دسامبر ۲۰۱۹
  نتایج شو اسمکدان۶ دسامبر ۲۰۱۹
  نتایج شو استار کد ۱ دسامبر۲۰۱۹
  نتایج شو مین اونت ۲ دسامبر۲۰۱۹

پرش به انجمن: