امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خوابتو تعریف کن . .

حالا این خواب میتونه ترسناک ، خنده دار ، غمگین و هر چیز دیگه ای باشه . .
2 . . I Can Do It
پاسخ
 سپاس شده توسط لاله ناز ، Mr. Potato Head ، موناجون خوشگل
آگهی
Sad وقتی 8 سالم بود خواب دیدم که توی اتاقم پر گرگه (البته من عاشق گرگم ) بعد زن عموم توی خوابم خونمون بود یکی از گرگها میره زنعمو گاز میگره توی خواب خیلی ترسیدم وقتی از خواب بیدار شدم خوابمو برای مامانم تعریف کردم ولی اون بهم گفت همش خوابه تعبیرش رو نمی دونستم رفتم تعبیر در بیارم که معنیش شد طلاق تعجب کردم و گفتم همش خواب بوده تا اینکه بعد از 5 سال پسر عموم از زنش طلاق میگیره منم رفتم دقیق تر معنی خوابم رو از اینترنت در اوردم که معنیش شد طلاق فرد یا فرزندانش خودم باورم نمی شد خوابم واقعی بود و تعبیر داشت تنها خوابم بود که تعبیر داشت از اون زمان همیشه تعبیر همه ی خواب هامو در میارم
من از بیگانگان ،
هرگز ننالم...........
که با من هر چه کرد
ان اشنا کرد.........!

پاسخ
یادمه چهار سال پیش خواب دیدم که توی خونه ی مامان بزرگمم.خاله ام اونجا بود.بهم گفت من یه بچه سه چهار ماهه حامله ام.
بعد از ظهر روز بعد،رفتیم خونه ی مامان بزرگم.خالم اونجا بود.خوابمو تعریف که کرد گفت که حامله اس ولی نمیدونه چن وقتشه.
چن روز بعد که خالمو دیدم گفت که زمانی که تو خواب هم اعلام کرده بود درسته و اوایل ماه چهارم بارداریش بود....
هنوزم یادمه اون خوابو و منتظرم دخترخالم بزرگ بشه که براش تعریف کنم و بگم که اولین کسی که توی خانواده وجود تو رو متوجه بود من بودم.
وقتی دلتنگم بشقاب ها را نمی شکنم
شیشه ها را نمی شکنم
غــرورم را نمی شکنم
دلت را نمی شکنم
در این دلتنگی ها زورم به تنها چیزی که میرسد ،
این بغض لعنتی است …
پاسخ
یه بار خواب دیدم رفتم تو آشپزخونه ،درِ یخچال رو باز کردم آب خوردم بعد از خواب بیدار شدم

خواهشا اگه تعبیرش رو میدونید بگید خیلی ذهنم رو مشغول کرده...

Telegh_26
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط n.leito
یبار خواب دیدم تو یه اتاق پر از پروانه های سبز زرد نارنجی سفیدم اصلا رویا رو گذاشته بود تو جیبش این خواب.فوق العاده بود
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Tongue نفر قبلی خود را تعریف کنید
  تعریف رفو و دلایل نیاز آن
  تعریف نسبتهای فامیلی ! (طنز) مجموعه : مطالب طنز تعریف نسبتهای فامیلی ! (طنز) :: خاله
  از هیکل زنا تعریف نکنید اینجوری میشه دیگه!
  تعریف شرکت های رایانه ای
  تعریف شرکت هولدینگ
  تعریف شرکت‌های سرمایه‌گذاری
  بگذار دختر بودن را برایت تعریف کنم:)
  تعریف شما از " پدر " چیه؟؟!
  مطالب طنز : طنز : تعریف مشاغل مختلف

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان