امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تلاش برای شکار روح سرگردان پیر زن

هنگامی كه رسانه‌های محلی در «كوآلیسلند» در ایرلند شمالی گزارش مشاهده روح سرگردان بانوی سالخورده‌ای را در سطح ایرلند مخابره كردند، بسیاری از روح‌گیرها به سمت محل مشاهده این روح هجوم بردند.
روزنامه «دیلی میل» از قول ساكنان منطقه روستایی «كوآلیسلند» نوشت: مردم و ساكنان محلی حدود شش هفته است كه در یكی از خانه‌های مخروبه روستایی، روح زنی را با لباس سفید مشاهده می‌كنند كه در تمام روستا می‌گردد و باعث بروز ترس و وحشت ساكنان شده ‌است، به طوری كه ساكنان این روستا جرات نمی‌كنند، شب‌ها و در گرگ و میش هوا تنهایی از منازل خود خارج شوند.

این در حالیست كه ساكنان روستا این روح را، زنی سالخورده تصویر كرده و می‌گویند: این روح سرگردان صدای ناله و شیون از خود بروز می‌دهد. با این حال، ‌هیچ‌ یك از ساكنان نمی‌دانند صورت این زن چگونه ‌است؛ چراكه در هاله‌ای قرار دارد.

در این میان،‌ هنگامی كه اخبار مربوط به ظاهر شدن یك روح سرگردان در منطقه ایرلند شمالی توسط رسانه‌ها منتشر شد،‌ بیش از 60 نفر از روح گیرها و عكاسان خبری به منطقه «كوآلیسلند» هجوم آوردند تا شاید بتوانند در یك لحظه مناسب، روح سرگردان زن سالخورده را شكار كنند.

همچنین براساس شواهد و مدارك موجود،‌ گفته می‌شود این زن در یك تصادف رانندگی كه در جاده این منطقه روستایی روی داد، ‌جان خود را از داده ‌است و از آن روز به بعد دایما،‌ روح او در این روستا سرگردان است.
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
پاسخ
 سپاس شده توسط KOH ، .ali. ، deymon1 ، cute flower ، ململ جوجو ، M LOVE M ، j0oj0o ، ♥ Sky Princess♥ ، aref333 ، pegiti ، paniz ، Ehsan_shz ، reza alirezaee ، noora91 ، NASIM.BH ، bi kas ، فرشته آسمانی ، بهرخ ، علی جوکر ، girl of chaos
آگهی
جالبBig Grin
در زندگی به 3 چیز تکیه نکن : غرور - دروغ - عشق .ادم با غرور می تازد با دروغ می بازد باعشق می میرد.(دکتر علی شریعتی)
مهران مديري ديالوگ:   تا ديروز جلوي اسانسور واي ميستاد ميگفت دربست  حالا براي من فرهنگ اپارتمان نشيني ياد ميده
فيلم "دايره زنگي"
پاسخ
 سپاس شده توسط Albert wesker ، aref333 ، فرشته آسمانی
من میخوام اعتراف کنم دارم از ترس میمیرم الان که دارم اینومینویسم نصفه شبه و همه خوابن خواستم بخوابم اما با این مطلب دیگه میترسم بخوابمConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
میگن دکمه سپاس خراب شده میشه شما امتحان کنی؟؟؟؟HuhHuh
پاسخ
کجاش ترسناکه
no war no israel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلاش برای شکار روح سرگردان پیر زن 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Albert wesker ، aref333 ، reza alirezaee ، girl of chaos
(24-01-2012، 22:23)ململ جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخوام اعتراف کنم دارم از ترس میمیرم الان که دارم اینومینویسم نصفه شبه و همه خوابن خواستم بخوابم اما با این مطلب دیگه میترسم بخوابمConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
ساعت 10:53 دقیقه نصفه شبه ؟؟ SmileSmile ای بابا هرکی تو این انجمن میخواد یه جوری جلب توجه کنه ConfusedConfused
پاسخ
 سپاس شده توسط Albert wesker ، aref333 ، reza alirezaee ، street girl ، girl of chaos
خیلی جالبه البته من اعتقادی به روح ندارم ولی در کل بد نبود مرسیSmileConfusedBig Grin
پاسخ
آگهی
جون من نظر بدیدcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط aref333 ، فرشته آسمانی
TongueHeartعالی بودTongueHeart
Heartمیدونی چرا غروب سرخه؟؟؟؟؟؟؟؟چون خورشید وقتی می بینه من و تو با هم هستیم اتیش میگیره.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Albert wesker
ممنونHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط فرشته آسمانی
کجاش ترسناکه؟؟؟؟Huh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تلاش برای شکار روح سرگردان پیر زن 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Albert wesker

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شکار لحظه ی من ......عکس
  وحشت کارگران از روح سرگردان یک پیر زن!! +تصاویر
Lightbulb تلاش سنگین وزن ترین مادر جهان برای رکورد شکنی+ عکس
  روش های خنده دار شکار دخترها توسط پسرها
  عکسی برای همه به همراه سپاس برای همه ی شرکتکنندگان
  شکار ماده تاریک با ماهواره‌های جی‌پی‌اس
  داستان های از ارواح سرگردان حیوانات
Wink شکار لحظه به این مییییییییییییییییییییگن
Star دلیل موجهی برای اینکه دانش آموزان ودانشجویان وقت برای درس ندارند(طنز)
Wink شکار لحظه های خنده دار و جالب ورزشی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان