امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قهقهه _ ترسناک

Exclamation 
نه یا ده سالم بود که یه روز صبح ساعت 10 و 11 صبح تو خونه داشتم بازی می کردم و مادرم هم خونه بود...تو همون حین مادرم گفت داره میره بیرون یه چیزی بخره و برگرده ...مادرم از در که خارج شد من چند لحظه بعدش دیدم از توی راهرو یه صدایی میاد یه صدای خنده وحشتناک که اصلا شبیه صدای ادمیزاد نبود .. من که خیلی ترسیده بودم اول فکر می کردم مادرمه که از در نرفته بیرون و درو زده به هم و الان داره سر به سر من میذاره که منو بترسونه ولی اخه اصلا سابقه اینجور شوخی ها رو نداشت!...واسه همین چند دفعه هی صدا زدم مامان مامان تویی مامان ولی فقط اون صدای خنده میومد و در همین حین اون موجود از سر راهرو رسید به دم در اتاق و جلو چشمام ظاهر شد... خدا نصیب نکنه دیدم یه موجود سیاه پوش(لباسی شبیه شنل یا چادر عربی) و قد بلند با صورت سفید مثل گچ که دو تا چشم کاملا قرمز داشت و فقط صورتش معلوم بود داره خیلی خیلی اروم میاد طرفم و صدای قهقه بلندش هم به صورت متناوب قطع نمیشه ..دیگه با خودم داشتم اشهدمو میگفتم که الانه که بیاد منو بگیره که صدای کلید اومد که افتاد تو قفل در خونه تا صدای کلید اومد اون موجود که به نظرم جن بود یه دفعه غیب شد انگار که فهمید مادرم داره میاد خودشو ناپدید کرد...منم مادرم دید یه گوشه نشستم و تکون نمی خورم فقط تا یکی دو ساعت همونجا نشسته بودم و جرات هیچ کاری رو نداشتم تا اینکه کم کم جرات پیدا کردم رفتن تو راهرو دم در اتاق همونجایی که جنه نادید شده بود رو نگاه کردم دیدم به اندازه یه دایره بزرگ رنگ فرش تیره تر شده بود یعنی همون محل غیب شدن اون جن یا هر موجود دیگه ای که بود...تا چند ساعت بعد که ترسم ریخت و برای مادرم تعریف کردم باورش نمیشد و فکر می کردم خیالاتی شدم...اون تیرگی موضعی فرش هم بعد از چند ساعت از بین رفت!...البته چند سال بعد که دوباره اینو تعریف کردم همه باور کردن و نگفتن خیالاتی شدی...الان هنوزم که بعد از چند سال تعریف می کنم موی تنم سیخ میشه و وجودمو وحشت می گیره...
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان