امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سیو تک تک مراحل Far Cry 4

سیو مراحل Far Cry نسخه ALI213 رو براتون اماده کردم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.mediafire.com/download/n7psau...fe/FC4.zip
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، Atosa.m
آگهی
(02-03-2017، 13:50)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ببخشید هر کاری میکنم دانلود نمیشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ali 2020
(16-08-2017، 14:21)alip77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2017، 13:50)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..
لینک دانلودش درسته ..
پاسخ
(16-08-2017، 16:10)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2017، 14:21)alip77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..
لینک دانلودش درسته ..

نمیدونم چشه
وقتی میزنم رو لینک یه صفحه ای باز میشه بعد داخل یه کادر آبی نوشته DOWNLOAD میزنم روش ولی دانلود نمیشه وارد یه سایت های دیگه ای میشه
چیکار کنم؟
لطف کنید راهنمایی کنید
پاسخ
شاید لینک دانلودش منقضی شده ..
پاسخ
(16-08-2017، 23:03)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب به نظرتون چيكار كنم؟
يه راه حلي بدين
ميشه بفرستينش به GMAIL من؟؟

(17-08-2017، 0:49)alip77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-08-2017، 23:03)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب به نظرتون چيكار كنم؟
يه راه حلي بدين

لطفا يه كاريش كنيد

(17-08-2017، 0:49)alip77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب به نظرتون چيكار كنم؟
يه راه حلي بدين

خب به نظرتون چيكار كنم؟
يه راه حلي بدين

لطفا يه كاريش كنيد

بازيشو نصب كردم
ولي يه مرحله اي رسيدم يه طناب ميده ميگه بايد بري بالا هر كاري ميكنم نميره باالا
دوستام هم اين مشكل رو دارن. حالا ميخوام سيو مرحله به مرحله رو دانلود كنم كه مشكلم حل بشه، داخل اين اينترنت فقط سيو كامل گذاشته
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آموزش Hک بازی ایرانی آفتابه + مراحل

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان