امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مُـدافِـع حَـرَم (آپدیت)

بسم الله الرحمن الرحیم
این تاپیک در رابطه با مدافعان حرم هست 
سعی میشه زود ب زود آپدیت بشه ..

توجه:درصورت گفتن حرف های ناشایست و... با شخص خاطی برخورد میشه(بدون درنظر گرفتن موقعیت شخص)،اینجا فقط جای عاشقان است،عاشق نیستی نظر الکی نده .. در این مورد بسیار جدی برخورد میشه (چه بر بخوره بهتون چه نخوره).. اگه سوالی یا ابهامی دارید توی پ.خ پرسیده بشه چون تاپیک اینجا باید اپدیت بشه ..

(استثناً این موضوع کمی سخت گیریش برای من بیشتره)

آقا و خانوم x میگی مدافعان حرم میرن مدافع حرم بشن که پول بگیرن؟

مُـدافِـع حَـرَم (آپدیت) 1

این صحنه ارزش داره؟ کدوم پدری حاضره بچه چن ماهه یا شاید چن سالش این صحنه رو ببینه؟
اگه برای تو ارزش داره حاضرم دوبرابرشو بدم به شرطی بری سوریه و بجنگی ..

پرویز پرستویی:

«و کسانی را که در راه خدا کشته شده‌اند، مرده مپندارید که اینان زنده‌اند و در نزد پروردگارشان متنعم‌اند» (سوره آل عمران، آیه ۱۶۹ از قُرآن کریم)

امروز دوباره در کوچه‌های شهر ما شهید می‌آورند، شهید حرم؛ شهیدِ دفاع، دفاع از ارزش و دفاع از اعتقاد و دفاع از مرزهای کشورم که اینان به احساس و شعور خطر را در پیرامون آن حس کرده‌اند؛ و این دفاع آن‌چنان برای ایرانی مقامی بلند و ارزشی والا دارد که گلهای وطنم چون آوازی از آیه‌های هماهنگ انسانی، آگاهانه در پی آن به استقبال مرگی پر از شرف و عزت، می‌شتابند و جان خویش را فدای امنیت، آسایش و آزادی آینده میهن خود می‌کنند.

افسون در مهر آنها و شگفت‌زده از بیداری آنها و احساس مسئولیت آنها، بغضی عظیم و گران سینه‌ام را می‌فشارد؛ آری، خاموش کردن آتش خطرى که هرلحظه بیشتر به‌سوی سرزمینم زبانه می‌کشد، بهایش جان شیرین مردانِ مرد ایران من است.

آنان که از مرگ نمی‌هراسند و آن را گرم در آغوش می‌گیرند و شیرینی وصالش را به حسی پرغرور از ایجاد امنیت برای مردم سرزمین خود آکنده می‌کنند.

تو با خون خود گواه و شاهدی هستی بر تاریخ کشورم از حماسه از آزادگی و از مرگی اصیل و راستین و پر از بینایی و دارای هدف؛ که تو در پی قهرمانی و کشته شدن و پیروزی نرفتی بلکه در پی احساس وظیفه در برابر مردمان و خاک میهنت رفتی و چه مرگی از این زیباتر و شورانگیزتر و چه روحی از روح تو زنده‌تر و جاویدتر و حاضرتر؟!... .

(تو می‌دونی گردان بره خط، گروهان برگرده یعنی چی؟ تو می‌دونی دسته بره خط، نفر برگرده یعنی چی) ؟؟

همسر شهید مدافع حرم سعید سامانلو  که اواخر بهمن ماه سال94  در جریان عملیات آزادسازی دو شهرک شیعه نشین "نبل" و "الزهرا" به شهادت رسید دلنوشته زیبا که نشان از صبر زینبی این بانو که فرزند شهید نیز می باشد دارد در اختیار سایت ثامن قرار داده است.

بسم رب زینب و عشاق زینب

کجایی ای دل بی قرارم، کجایی ای مهربان همیشه سر بلند روزگارم، کجایی ای یادگار زیبای بهارم، کجایی همسرم، بهانه عطراگین حرف ها و بیانم

تو چه زیبا از قفس هایت گذشتی تو همچو کبوتری بال گشوده همیشه آماده پرواز بودی و اکنون بر سر سفره کریمانه ی مولا نشستی، تو زیبا با خدایت نجوا داشتی، با چشمان دلت هر دم او را می دیدی و راز ها داشتی

تو مهمان دل شب بودی، تو رسم لحظه ناب سحر را بلد بودی، عزیز دل تو رفتی و مرا با خاطراتت همنشین کردی، هوای خانه را با عطر زینب زهرا اجین کردی.

دل من تا ابد به میزبانی دل نوشته های مهربانیت گرفته شده، آن همه شور و محبتت را، آن عشق و علاقه ات را با کدامین جملات بیان کنم، چگونه عظمت روح لطیفت را به وادی توصیف کشانم. سعیدم چطور همه را به روی صفحات کاغذ بیاورم، حال که تو در آبی آسمان ابدیت به خرمی سیر می کنی.

تو با تمام عظمتت همیشه خود را حقیر می خواندی بی خبر از آنکه تو عزیز خدا بودی. خدا قلبت را به روی حقایقی از جنس نور گشود، دل نوشته های عارفانه ات سندی ست برای اثبات عزیز بودنت، برای خاص بودنت و من به تو غبطه می خورم

ندیدی چگونه از باورم نمی گذشت خبر نیامدنت، ندیدی چه حالی شدم از فراق همیشگی ات، ندیدی چگونه با اولین توسل در معراج شهدا از محضرت، خدا صبر زینبی به من اعطا کرد . خدا تو را همچون پدرم نشانه گرفت و نفس های پاک تو را همچون نفس های پاک پدرم به عاشقی متبرک ساخت. سعید جان من به جا مانده از خاطره سبز طراوت بارانی بودم که طلایه دار راه عاشقی شد سلام مرا به پدرم سید محمد، بزرگ مرد خدا برسان. تو با او هر دو چه زیبا سرنوشتی را از پروردگار هدیه گرفتید. شهادت ، این برترین خیر به گفته ی مولایم علی است. مطمئنم در آن دیار باقی تو به دیدار علی و زهرا می روی پس از تو خواهش می کنم دستان مهربانت را برای همسر و دو فرزندت (علی و محمدحسین) رو به آسمان بالا ببر و نام مان را مانند همیشه با ترنم لحن دل انگیزت در پیش گاه خدایمان بخوان و برایمان دعا کن

ای همسر جاودانه ام جایت چه خالی ست در کنار ما، من درد فراق را در چشمان دو فرزندت (علی و محمدحسین) نظاره می کنم و دم در نمی آورم تا محکم باشم و نشکنم و فرزندانمان را همانطور که خواسته بودی با راه تو مانوس کنم. نمی دانی وقتی محمدحسین کوچکت بی قراری می کند و زبانی ندارد تا بگوید پدرم کجاست چه حالی پیدا میکنم محمد حسین تو فقط 2 سال داشت که تو رفتی.. نمی دانی وقتی پدر و مادرت را می بینم که در نبود تو اشک می ریزند قلبم به درد می آید.

من اکنون مادرم را درک می کنم که همیشه در فراق پدرم (سید محمد) اشکانی به سپیدی مروارید می ریخت و وقتی دلتنگ می شد با یاد بانو رباب آرام می گرفت. او سختی های زیادی را تحمل کرد و به مانند کوهی از صبر بود.

راستی با آن همه عشق چگونه از ما گذشتی؟.....اما نه...... تو عاشق تر ز الله بودی و برای حفظ حریم عمه من رفتی . تو با سلاله پیامبر وصلت کردی و داماد بی بی زهرا شدی، تو بیشتر از فرزندشان به آنها نزدیک شدی خوش به سعادتت که عاشق بودی.

آری دنیای تو آمیخته به نور تقوا بود، آغشته به لطافت قران بود. یادت می آید چقدر باران را دوست داشتی ؟ اما نه...... تو خالق باران را بیشتر دوست میداشتی و در قطره قطره دانه های باران خدا را می دیدی تو چه زیبا رسم بندگی را به جا آوردی تو اهل معناهای دیار روشنایی بودی.

یادم می آید چقدر دل ها برایت مهم بود تا نشکند، چقدر مراقب بودی تا خاطری آزرده نگردد، چقدر با احترام خلق خدا را دیدار می کردی و چه مهربانی خالصانه ای را همیشه با خودت به خانه می آوردی  من زنده ام، با یادت، با لحظه لحظه خاطرات شیرین زندگانیمان، در زمانه ای که مولای بهارم مهدی موعود غایب است و مهر و مهربانی کیمیا شده توچه خوب رسم محبت را با قلب دریای ات ادا کردی، کلام و قلم قاصرند از بیان تمام ویژگی ها و ارزش هایت، آری بخشی از وجود با شکوهت برای خلق ناشناخته می ماند، اما تو را در آسمان ها، تو را در عالم بالا خوب می شناسند

تو از این به بعد ستاره های شانه ات را با دستان رسوالله می گیری، تو اربابم حسن و اربابم حسین را نظاره می کنی، تو رفتی تا حرم زینب امن بماند. می دانی اگر عباس بن علی بود چه می کرد؟

عباس که وقتی به وادی نینوا رسید به پیشگاه قدم های اولیا مخدره زینب نشست تا او پا بر سر پای او بگذارد و از اسب پیاده گردد، تا عباس بود هیچ یک از عدو جرات نزدیک شدن به خیمه را نداشت سعیدم خوش به حالت که لبخند رضایت عمویم عباس را به جان هدیه گرفتی و از حریم بانوی عرشیان دفاع کردی.

زینب آن عظیم بانوی مهربان اسلام، زینب دُردانه علی و زهرا، زینب که در یک روز داغ هجده تن از پارهای تنش و هفتاد و دو تن را چشیده، زینب که گهواره اصغر را خالی دیده و اکبر را اِربن اِربا فهمیده، زینب که درد قاسم را به جان خریده و اشک بر دستان رقیه ریخته......

آه که دل زینب چه دیده و چه کشیده...  پدرم، همسرم و دو فرزندم به فدای زینب، خودم و بقیه خانواده ام به فدای زینب، من شکر گذار پروردگارم هستم که همسرم را مدافع حریم حرم نورانی و مقدس زینب قرار داد، اجر تو چه نیکوست وقتی سرو کارت با بانویم زینب است. عمه جان من از تو می خواهم مرا در سرای آخرت همنشین آنها بگردانی آنجا که سر خان کریمانه ی آل طاها ست. انشالله. و به امید ظهور آن نگار غایب از نظر

سادات تو

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلنوشته خودم:

+خواهرم؟
-بله،بفرمایید
+ما مدافع حرمیم ...
-به سلامتی .. میخواستید نشید ..
+مدافع حرم شدیم تا...
تا صدای تیر از مرز کشورت نگذره...
آروز کردیم کاشکی در کنار حسین ابن علی میبودیم و شهید میشدیم،حالا که دارن به ناموس حسین ابن علی جسارت میکنن وقتشه بریم ...
مدافع حرم شدیم تا تو آزاد باشی بله آزاد ...
ساپورت بپوشی،قلیونت رو بکشی،با دوست پسرت بری بیرون،جونت رو به نمایش بذاری .. ما بخاطر همه این کارایی که تو امنیت انجام میدی لیتر لیتر خون داریم میدیم خواهرم، حالا جون و پیکر پیش کش (:

خواهرم مدافع حرم شدم ...
زن جوونم که زیر چادره تو 60 درجه گرما توی جنوب با بچه 3 ماهه خودم تنها گذاشتم و رفتم...

که شما زیر کولر و آزادانه با دوست پسرتون عشق بازی کنید .. (:

ما توی سوریه میریم آب آشامیدنی میخوریم ، آبی 1هفته توی تانکر مونده، شما تو امنیت با دوست پسرت کاپیچنو بخور .. (:

شما شبا تا صبح با دوست پسرت از آینده و بچهاتون حرف بزنید .. اما خانوم من تا صبح از شوهر شهیدش برای بچهاش میگه و غصه میخوره ..

شما توی امنیت کامل توی شهر قدم بزن بگو ، اونا اسکولن میرن سوریه .. کشور خودمون نیازمنده خودمون فقیریم چرا به سوریه کمک میکنن ولی یادمون رفته ما مرز کشورمون رو گسترش دادیم،یادمون رفته واسه ناموس حسین ابن علی داریم خرج میکنیم و این خرجا هیچ ارزشی نداره ...

برادرم با شمام هستم(:
پاسخ
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ßяɪcε ، ђคvzђเภ ، mohsenniceboy ، _RaYaN_ ، mnhh ، sama00 ، *Ramesh* ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Thyme ، ѕтяong ، mahdi.ir ، شکوفه سیب ، ❤...M...❤
آگهی
(23-08-2017، 0:49)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2017، 0:46)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2017، 0:31)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2017، 0:23)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: پرویز پرستویی:

«و کسانی را که در راه خدا کشته شده‌اند، مرده مپندارید که اینان زنده‌اند و در نزد پروردگارشان متنعم‌اند»
Telegh_02
مطمئنی قبل از پرویزخان پرستویی کس دیگری نگفته باشه؟!!!!!!

کاش معلم ها،اندیشه کردن را بیومزد نه اندیشه هارا ..

نوشتم پرویز پرستویی چون پرویز آقا این متن ها و... تو گزارشی که ازش گرفته شده چنین چیزی گفته .. و اول متن داخل گسومه گذاشتم این متن چون نقل شده از کَس دیگه ای بوده :/

کاش اینقدر خود شاخ پندار نباشیم و زود به تریپ قبامون برنخوره:|
منظورمو اشتباه متوجه شدی. آیه سوره آل عمران گذاشتی، نقل قول پرویز پرستویی زدی-_-
ماشالله چقدرهم انتقاد پذیری.
انتقاد باید سازنده باشه .. نه از روی کَم خِردی .. الان همه میدونن کلمات و نوشته های داخل گیومه یعنی چی .. تازه بولدش هم کردم قشنگ متوجه بشید ‌‌..

+اینم برای نقل قول .. بخون تا متوجه بشی :

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950221001275

جناب پـُر خِرَد، وقتی یکپارچه همش جزء نقل قوله فلذا ضرورتی نداره اینچنین یه قسمتش فقط بلد شه و از مابقی جدا  و باعث کژفهمی بشه.و من هم فقط سوال کردم، ضرورتی نداشت اینچنین با تندخویی حمله ور بشین.
به علت اشکال ویرایشی و نگارشیتون دچار سوء تفاهم شدم. شما فقط آیه رو داخل گیومه بعد از نقل قول گذاشتین که غلطه!!!

+ بهترین مسلمانان، خوش خلقترین آنهاست. نه مدعیان غره ی تندمزاج
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
نقل قول: حاجی خیلی جدیانه تو پست دوم بهت توضیح دادم نقل این موضوع چطوریه .. حتما انتظار داری قربون صدفقت برم؟عجبا:/
 به قدری جدی بود که بیشتر شبیه توهین بود:| به هر حال

نقل قول: +کجا اشکال ویرایشی داره؟ نوشتم پرویز پرستویی:
بعد خط پایین ترش یه حدیثی رو نوشتم جهت زمینه چینی متن اصلی :/ شما مگه تاحالا انشا ننوشتی؟ یا نامه ای  یا ...
که مثلا اولش بنویسی حمد و ستایس ازآن خداست ..

یه حدیثــــــــــــــــ؟-_- Telegh_11
وقتی یه آیه قرآن رو نتونی از حدیث تشخیص بدی خیلی زور داره حرف از دین و مدافع حرم شدن و ... بزنی و کلی هم ادعات بشه.

به ما گفتن دو نقطه گیومه باز گیومه بسته یعنی نقل قول تمام!!!!!!!چیز دیگه ای یاد شما دادن؟! Telegh_26

متن اصلا تو گیومه نیست، صرفا آیه توی گیومه هست. که منم گفتم آیه نقل قول ایشون نیست.همین.وشما هم خرده گرفتناتون رو شروع کردید.

هرچند مشخص شد علتش اینه که نمیدونستید اصلا این آیه هست، حدیثه ، یا حرف پرویزخان پرستویی. Telegh_53
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، Faust
(23-08-2017، 1:30)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: حاجی خیلی جدیانه تو پست دوم بهت توضیح دادم نقل این موضوع چطوریه .. حتما انتظار داری قربون صدفقت برم؟عجبا:/
 به قدری جدی بود که بیشتر شبیه توهین بود:| به هر حال

نقل قول: +کجا اشکال ویرایشی داره؟ نوشتم پرویز پرستویی:
بعد خط پایین ترش یه حدیثی رو نوشتم جهت زمینه چینی متن اصلی :/ شما مگه تاحالا انشا ننوشتی؟ یا نامه ای  یا ...
که مثلا اولش بنویسی حمد و ستایس ازآن خداست ..

یه حدیثــــــــــــــــ؟-_- Telegh_11
وقتی یه آیه قرآن رو نتونی از حدیث تشخیص بدی خیلی زور داره حرف از دین و مدافع حرم شدن و ... بزنی و کلی هم ادعات بشه.

به ما گفتن دو نقطه گیومه باز گیومه بسته یعنی نقل قول تمام!!!!!!!چیز دیگه ای یاد شما دادن؟! Telegh_26

متن اصلا تو گیومه نیست، صرفا آیه توی گیومه هست. که منم گفتم آیه نقل قول ایشون نیست.همین.وشما هم خرده گرفتناتون رو شروع کردید.

هرچند مشخص شد علتش اینه که نمیدونستید اصلا این آیه هست، حدیثه ، یا حرف پرویزخان پرستویی. Telegh_53
برای اینکه ذهنم روی حدیث گیر بود و داشتم به حدیث فکر میکردم .... آیه رو نوشتم حدیث(فک کنم تو علم پزشکی ی اسم خاصی داشته باشه این عمل نا خودآگاه رو نمیدونم چیه ولی..) شمام فقط همینو سپر دفاع خودتون کردید :/

++مشکل اکثر ما اینه اگ کسی حرفی زد،یا ضرب المثلی زد یا خلاص ی چیزی گفت ما ب خود میگیریم و احساس میکنیم شخص خودش رو بالاتر میدونه و مارو پایین تر ..

+سایت فارس نیوز سایت خبریه .. و این متنی که نوشتم دلنوشته بود‌..
کتاب نیست که طرف برای حرفی که داخلش زده مدرک بیاره و...

مشکلی یا سوالی هست توی پ.خ پرسیده بشه .. دیگه ادامه ندید اینجا ..

تا مدیر ناظم بیاد این اسپم هارو پاک کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط ђคvzђเภ ، _RaYaN_
اشکال ویرایشتون رو برطرف کنید.خیلی هم مهم نیست البته.بیخیال اصلا
ولی مهم اینه که سعی کنید از این به بعد با تندخوییتون باعث نشید بقیه ناخواسته در مقابل دین جبهه بگیرن. یخورده هم نرمتر با انتقاد برخورد کنین.خواه همفکرتون باشه خواه نباشه(منظورم دقیقا اون دو خط قرمزیه که اول تاپیک نوشتین.) اگه قرار باشه صرفا برا موافقا بنویسین که فایده نداره:|
از طرف من به عنوان داداش کوچیکتر این نصیحتو داشته باشین. 4xv .شرمنده اگه خیلی جدی برخورد کردم چون واقعا می طلبیدSmile
موفق باشید. فی امان الله
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، Faust
مدافعان حرم اهل بیت یا به اختصار و مشهور به مدافعان حرم نیروهای شبه نظامی هستند که توسط حکومت جمهوری اسلامی ایران سازماندهی و به کشورهای سوریه و لبنان اعزام می‌شوند که بنابر ادعای دولت جمهوری اسلامی هدف حفاظت از حرم خاندان محمد را دارند و به گروه‌های همفکر در این کشورها کمک‌های مستشاری و عملیاتی می‌کنند.[۱] بیشتر افراد این گروه را نیروهای رسمی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران و بسیج تشکیل می‌دهند که اکثر کشته شده‌های ایران نیز از این دو نهاد نظامی ایران هستند.[۲]

این گروه بخشی از نیروی نظامی ایران است که در جنگ نیابتی ایران و عربستان مبارزه می‌کنند و بیشتر شیعه مذهب و به «سپاه بین‌المللی شیعیان» معروف هستند.[۳]این افراد بیشتر از کشورهای ایران، یمن، افغانستان، عراق،سوریه و لبنان هستند.[۴] بنا برا ادعای این گروه این افراد از حرم اهل بیت در مقابل حمله گروه‌های داعش حفاظت می‌نمایند. عده‌ای از این افراد در درگیری‌های بین نیروهای دو طرف کشته شدند.[۵][۶] مدافعان حرم بخشی از دو هزار نیروی ایرانی یا تحت حمایت ایران در سوریه هستند.[۷]کشته شدگان این گروه شبه نظامی تحت حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران جمهوری اسلامی ایران قرار می‌گیرند که بیش از نیمی از این افراد افغانی هستند.[۸]

حکومت جمهوری اسلامی ایران در ابتدا فقط به نقش مستشاری در جنگ داخلی سوریه اذعان می‌داشت ولی بعد از کشته شدن نظامیان بلندپایه سپاه پاسداران از این کشته‌ها به عنوان مدافعان حرم یاد کرد و این اصطلاح رواج یافت.[۹] این اصطلاح پس از تخریب مقبره حجر بن عدی توسط گروه‌های تروریستی و تهدید این گروه‌ها مبنی بر حمله به حرم زینب بنت علی، در اوایل ۱۳۹۲ خورشیدی وارد ادبیات اجتماعی شد.[۱۰]

در فهرست کشته شدگان مدافع حرم افرادی از اهل سنت دیده می‌شوند.[۱۱]
پاسخ
 سپاس شده توسط _RaYaN_ ، sama00
آگهی
مُـدافِـع حَـرَم یا مُـدافِـع اَسَد؟! مسئله این است
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(23-08-2017، 10:56)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرجا به مظلومی ظلم بشه،بچه مسلمون شیعه اونجاست .. اونم وقتی که به ناموس حسین ابن علی داره جسارت میشه ..
واای که چه ثواب هایی چه سعادت هایی داشتند کسایی که شهید شدن ..
سوریه و عراق مرز های دوم و سوم ما هستند ...
پاسخ
 سپاس شده توسط _RaYaN_ ، sama00 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
(23-08-2017، 12:05)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2017، 10:56)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هرجا به مظلومی ظلم بشه،بچه مسلمون شیعه اونجاست .. اونم وقتی که به ناموس حسین ابن علی داره جسارت میشه ..
واای که چه ثواب هایی چه سعادت هایی داشتند کسایی که شهید شدن ..
سوریه و عراق مرز های دوم و سوم ما هستند ...

باشه داداش فقط یه خواهش دارم ازت..
رفتی این تتلو رو هم با خودت ببر خیلی رو مخه :|
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، # αпGεʟ
فیلم کامل پای حرف خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی

پای حرف خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی شهید حججی برای راضی کردن پدر و مادرش به مشهد سفر می کند-شهید «بی سر» مدافع حرم محسن حججی، جهادگر 25 ساله اهل اصفهان، چند روز پیش در مرز سوریه با عراق به دست گروه تروریستی داعش افتاد و دو روز بعد در حالی که سر از بدنش جدا شد به مقام شهادت نائل آمد.فیلم-برای شهید «بی سر» مدافع حرم لحظه اسارت شهید مدافع حرم محسن حججی فیلم کامل از لحظه اسارت شهید محسن حججی

قضاوت با شما...

مُـدافِـع حَـرَم (آپدیت) 1  مُـدافِـع حَـرَم (آپدیت) 1

برای شما چندین لیتر خون داد ...؟
پاسخ
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ßяɪcε ، mohsenniceboy ، sama00 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان