امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوے آزاد نسخه 313

(01-09-2017، 20:48)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 20:34)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 19:00)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 18:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 17:48)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وضعیت طوری شده ک تو دعوا تیکه های خودتو ب خودت میندازن بعد احساس کول بودن شدیدم بهشون دست میده:||||||||

داداش حمید من یه عذر خواهی بت بدهکارم..  
یادت میاد اون موقع که با اسی و بقیه یه بخثی شد.. من بی دلیل و فقط از رو یه تعصب بچگانه از یه نفر دفاع میکردم..
حق با تو بود .. من هیچی نمیدونستم.. الان تک تک حرفات رو درک میکنم و تازه شناختم کامل شده..
حلال کن دفاع بی منطقی که داشتم رو..

+

سهند؟ :|

چرا بحث کردی داداش آخِه؟
تو که میدنستی این خَفن تَه زورش روی اختیاراتیه که داره..
پَس چرا بحث کردی.. هَمه بچه ها بودن و دیدن..
دوست نداشتم بَحث کنی..

سَعی کن از این به بعد محل ندی و کار خودتو بکنی..

أمثـــال اینا هَمیشه نقشاشون کمرنگ بـــوده..!!

دفعه بعد کلا یوزرت بسته میشه شما هم ب کار خودت ادامه بده گل پسر 
کسی با شٌما حرف نزد..!!
هرموقع که راجب شما بحث شد و اسم شما اومد میتونید خودتونو وارد بحث کنید..
این بار دومه که نقل قول میکنید... لطفا شٌما خانوم خوب قوی قدرتنمد مشتی بزرگ هنرمند نه بنده رو دیگه تگ کنید نه نقل قول..!!
هَر کار که نکردید بکنید..!!
موفق باشید
ببین شما از من رها کنی واقعا نیازی نمیبینم هم کلام ادمی مثلتون بشم چون شخصیت خودم میره زیر سوال
من نیستم ک میام در مورد شما حرف میزنم و هدف صحبت هام شما باشی اینو دیگه همه میدونن 
پس مراقب باش افرین 
بدرود
خیلی وقته رها شدید نیازی به گفتن نیست..
پس اگه نیازی نیست لطفا نقل قول نکنید و تگ نکنید بنده رو به هـیچ عنوان..!! مرسی..
آره همین که شما میگید.. همه شاهدن حتی نیازی به بحث نیست..
به اندازه کافی کاربرا قدیمی شناخت دارن ..
گٌفتم که..هرکار که نکردید بکنید..
یا علی
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، Son of anarchy
آگهی
(01-09-2017، 20:55)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 20:48)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 20:34)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 19:00)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 18:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داداش حمید من یه عذر خواهی بت بدهکارم..  
یادت میاد اون موقع که با اسی و بقیه یه بخثی شد.. من بی دلیل و فقط از رو یه تعصب بچگانه از یه نفر دفاع میکردم..
حق با تو بود .. من هیچی نمیدونستم.. الان تک تک حرفات رو درک میکنم و تازه شناختم کامل شده..
حلال کن دفاع بی منطقی که داشتم رو..

+

سهند؟ :|

چرا بحث کردی داداش آخِه؟
تو که میدنستی این خَفن تَه زورش روی اختیاراتیه که داره..
پَس چرا بحث کردی.. هَمه بچه ها بودن و دیدن..
دوست نداشتم بَحث کنی..

سَعی کن از این به بعد محل ندی و کار خودتو بکنی..

أمثـــال اینا هَمیشه نقشاشون کمرنگ بـــوده..!!

دفعه بعد کلا یوزرت بسته میشه شما هم ب کار خودت ادامه بده گل پسر 
کسی با شٌما حرف نزد..!!
هرموقع که راجب شما بحث شد و اسم شما اومد میتونید خودتونو وارد بحث کنید..
این بار دومه که نقل قول میکنید... لطفا شٌما خانوم خوب قوی قدرتنمد مشتی بزرگ هنرمند نه بنده رو دیگه تگ کنید نه نقل قول..!!
هَر کار که نکردید بکنید..!!
موفق باشید
ببین شما از من رها کنی واقعا نیازی نمیبینم هم کلام ادمی مثلتون بشم چون شخصیت خودم میره زیر سوال
من نیستم ک میام در مورد شما حرف میزنم و هدف صحبت هام شما باشی اینو دیگه همه میدونن 
پس مراقب باش افرین 
بدرود
خیلی وقته رها شدید نیازی به گفتن نیست..
پس اگه نیازی نیست لطفا نقل قول نکنید و تگ نکنید بنده رو به هـیچ عنوان..!!  مرسی..
آره همین که شما میگید.. همه شاهدن حتی نیازی به بحث نیست..
به اندازه کافی کاربرا قدیمی شناخت دارن ..
گٌفتم که..هرکار که نکردید بکنید..
یا علی

خدایا شکرت من میرم شیرینی بدم 
اودافظ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط αԃηєѕ ، _Lσѕт_
:| 
:||
:|||
 سپاس شده توسط αԃηєѕ ، Mïņ̃†êR
بریم.بخوابیم نسخرو بزاریم برا بعد و بقیهbathtime
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، αԃηєѕ
(01-09-2017، 21:02)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنـها بیست صفحه ی دیگر باقیست ! ._. 
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(01-09-2017، 21:03)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 21:02)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوای از درو دیوار بحرفیم؟
Channel
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، αԃηєѕ
آگهی
(01-09-2017، 21:01)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسپم :/
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Mïņ̃†êR ، αԃηєѕ
(01-09-2017، 21:03)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 21:03)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه :|
بخواب :|
شبت بخیر عزیزم ._. 

(01-09-2017، 21:04)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 21:01)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر تُ ک نامهربون نبودی :|
ب تُ بسپارن ک بدبخت میشیم :|
شیوا نـرو .. ! 
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR ، αԃηєѕ
(01-09-2017، 21:04)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2017، 21:03)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه :|
بخواب :|
شبت بخیر عزیزم ._. 

(01-09-2017، 21:04)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر تُ ک نامهربون نبودی :|
ب تُ بسپارن ک بدبخت میشیم :|
شیوا نـرو .. ! 

قضیه عباسه Telegh_01
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Mr. Potato Head ، ÆMÆշЇÑζ ، αԃηєѕ
نمیشناسم :|
 سپاس شده توسط αԃηєѕ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان