امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلفی نمایندگان مجلس با موگرینی(واکنش هنرمندان و مردم)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلفی نمایندگان مجلس با موگرینی(واکنش هنرمندان و مردم) 1

حاشیه های روز گذشته در مراسم تحلیف ریاست جمهوری هنوز ادامه دارد. کافی است با هشتگ سلفی گشتی در شبکه های اجتماعی بزنید با واکنش های جالبی رو برو می شوید.
برخی هنرمندان و چهره های شاخص در اینستاگرام و توییتر خود واکنش های جالبی نشان دادند که در ادامه مشاهده می کنید:
المیرا شریفی مقدم: درحاشیه مراسم تحلیف
اشتیاق زیاد برای گرفتن سلفی با موگرینی !
به خاطر همین کارهاست که شهر رو موقع اومدن خارجیها تعطیل میکنن
بهنوش بختیاری: اگه ایوانکا ترامپ اومده بود چی میشد؟

مهناز افشار : اصالت وفرهنگ نه به مقام است و منصب،نه به اسم است وآوازه،نه به سواد است ونه به جناح سالهاست جوهره رنگ رخساره باخته

حسام الدین اشنا: مشکل سیاسی نیست، فرهنگی است. ای کاش با تک تک نمایندگان محترم حاضر در آن تصویر سلفی، مصاحبه ای عمیق گرفته شود

فریبا نادری (بازیگر): کاش قانونِ نانوشته ممنوع الکاری فقط برای هنرمندان و فرهنگی ها نبود گویا فقط هنرمند است ک باید همیشه و همه جا تابع قوانین باشددددد
سارا خوئینی ها :سلفی در شرایط سخت...

در ادامه برخی از واکنش های کاربران شبکه های اجتماعی را به حواشی روز گذشته در مراسم تحلیف را مشاهده می کنید:
- درسته به سلفی نماینده‌ها با موگرینی ایرادمیگیریم امانماینده‌ها هم یکی مثل بقیه!بعضیا با صحنه تصادف وجنازه هم سلفی میگیرن چه برسه به موگرینی!
-جمعی از فعالان اینستاگرامی دربیانیه ای خواستار نمایندگی درمجلس شدند ایشان افزودند: قول میدهیم 955هزار سلفی با مقامات خارجی ایجادکنیم
-میسیییز...کام هیِعر!....فوتووو. دسته جمعی . . . نمایندگان مجلس شورای اسلامی حین گفت و گوی دیپلماتیک.
-آقای رجبی عذرخواهی کرد باقی چی؟ حالا این هیچی نگاهی که موگرینی رو میخواید چطوری عوض کنید؟
-فکر کنم اگه ایوانکا دختر ترامپ میومد مراسم تحلیف روحانی، سر سلفی گرفتن حداقل ۵ تا کشته میداد!
-چقدر سعودی هارو بابت عکس و رفتارشان جلو ایوانکا ترامپ مسخره کردم! باید برم ازشون حلالیت بگیرم!
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، ßяɪcε ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، mT_pOoM_taaK ، _Lσѕт_ ، امیر‌حسین ، Son of anarchy ، *yoksel*
آگهی
حیف اون پاسدار شهیدی که برای حفاظت ازین موجودات حقیر شهید شد،تاسف...
پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK ، Son of anarchy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

D;
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Son of anarchy
رفتن خانم ها به ورزشگاه رو هم ممنوع میکنن چون خودشون میدونن بیجنبه و بیفرهنگ هستند...!
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، امیر‌حسین ، Son of anarchy
آبروی کُل کشورُ با این کاراشون میبرن ..! :|
بعد هر روز فتوا صآدر میکُنن :|
واقعا متاسفم برای این دولت ..! 
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
(06-08-2017، 19:08)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آبروی کُل کشورُ با این کاراشون میبرن ..! :|
بعد هر روز فتوا صآدر میکُنن :|
واقعا متاسفم برای این دولت ..! 
دولت ۴% ها Telegh_01
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head
آگهی
واکنش نمایندگان اگه دختر ترامپ به مجلس بیاد |:

پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مردم ازاری
  جوک خنده دار و عکس العمل جالب مردم به قطع رابطه با ایران
  مردم آزاری لذتی داره ها... (وای نمیدونی چه حالی میده)
  آخر و عاقبت شخصیت های محبوب کارتونی ! طنز(از خنده مردم)
  قضاوت مردم در مورد پولدارها و پول ندارها(بسیار جالب)
  وااااااااای مردم از خنده -شلوارا داره در میاد
Shocked نماینده مجلس در حال دیدن فیلم مستهجن+عکس
  داستان طنز عمل زیبایی لیلی و واکنش جالب مجنون
  واکنش آقایون در برابر آرایش خانوماشون (بیا بخند)
  تفاوت دویدن مردم در کشورهای مختلف (طنز تصویری)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان