امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱

(22-07-2017، 19:16)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 19:09)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 17:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

: )

باشه Telegh_08

حصين از طريق بستن قرارداد با كمپاني خارجي ( الان دقيق حضور ذهن ندارم  پول و پله خوبي بش رسيده..
ولي منظور من از تنها نبودنش خانومش ( ژاله ) صادق..شايع...عضو جديد كاغذ ركورد كه تو البوم ياد معرفي ميشه...داش جفي.. كل اكيپ كاغذ ركورد...
منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.
اون كه استوري يه ماه پيش هيچكسه  :|

الان مجاز تا يه قدمي فروشه..
خود ترك مجاز هم ضبط شده..
تا الان 11 تا ترك داره البوم مجاز..
اهنگسازياش هم توسط مهديار تموم شده..
فقط ميكس و كنترل نهاييش مونده..
گرچه كه فن ها دل خوشي از قول هاي ملتفت ندارن..ولي خوب توييت هاي هيچكس اينو ميگه...
بیخیـــ ـال   |:

(22-07-2017، 18:56)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:51)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سيكتير كن باو خفن...
امثــــال تو هميشه نقشاشون كمــــرنگ بــــوده  : )
تو اسمشو بزار همين ك ميگي..
من ميگم شعور اجتماعي...
فراموش كردن ديالوگ هاي خوشمزه..
و ابرو بردن يه شخص جلو ده ها چشم...!!

باي باي  Wink
ببین ! منم میتونم بهت دوتا فوش گنده تر بدم ک دهن گشادتو جمع کنی .... ولی حیف ک دور از ادبمه (:
شعور اجتماعی شما به فوش دادنه ؟
ابرو ی کسی برده نشده اینو خود نازنینم میدونه چون بهش توضیح دادم و اینکه الانم باهم دوستیمو مشکلیم نمیبینیم ._. !
شما داری یه مسعله رو زیادی گنده میکنی دیگه (:

الان كي گفت بيشعور؟؟
كي توهين كرد خفن؟؟

من بده ام كه تو پ.خ چندين نفر مسخره كردن ما رو سر ديالوگ هاي شيرين شما..
و همچنين گ.ا..

هيس ادامش نده ولش...

شما خوبي ..شما خفني..

شبخير
قبلش کی گفت سیکتیر ؟ :|
معلومه تو توهین کردی اینو انکار نکن !
کیا مسخرت کردن مثلا ؟ هر کی ک این کارو کرده خودش فاقد شعور اجتماعی بوده !
انقدم خفن خفن نکن :|

من نَگفتم سیکتیر..!!
گٌفتم سیــک حافظی..ملی فرق دارن باهم..!!
اره..هرکی  کرده شَهص بدی بوده ‎(:‎
با ابن حساب فک کنم نصف انجمن از نشر شما بده ان..!!
خَفن..دیالوگت رو گٌفتی....کارت رو کردی ..تهش میگی هرکی گفته فاقد شعور اجتماعیه..؟
شما خیلی خف..نی.. ‎(:‎
باشه .
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، _Lσѕт_
آگهی
از اخطار دادنای من ایراد میگیرن وگرنه الان حداقل 3 نفر 20 درصدی میشدن  :|
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، _Lσѕт_
(22-07-2017، 19:19)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر زود روز سیکتیر شد |:
سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/2017-07-22-20-47-03-Telegram-15-.png  

عاشقتم یعنی 25r3025r3025r30
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
(22-07-2017، 19:24)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 19:19)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

OMG 
D: 
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Demoniac- ، IM JUST TIRED
(22-07-2017، 19:24)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:

من متعلق به همتونم :||
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، -Demoniac-
(22-07-2017، 19:19)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 19:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:00)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 17:52)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 17:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخیـــ ـال   |:

(22-07-2017، 17:46)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهنگای سینا حجازی خیلی باحاله ^.^*!
از ریتمش خوشم میاد !(:
+
اگه کسی از یه خواننده خوشش نمیاد توهینم نکنه لطفا !
فقط در همین حد میشه جواب بعضیارو داد !
خب بابا جناب فرهیخته و دانا و در جه یک ! وقتی از یکی خوشت نمیاد به علایقشم توهین نکن ! باهاشم حرف نزن !
شمایی ک ادعای فرهنگ و تمدنتون میشه باید این چیزارو خوب بدونین دیگه (:
سعیم کردم ک از دلت دربیارم ... هرچند نمیدونم چی شد ک این طوری شده ولی خب به هر حال ....
ولی بازم نخواستی !
حالام جلوی همه میگم اگه من ناراحتت کردم شرمنده ! ولی لطفا توهین نکن به ادم !
دور از انسان بودنه این رفتارا ((:!
تاكييد ميكنم خلسه هيچ ع*ن ي نيست تو رپ و هيپ هاپ..
به خاطر حصين كه عكس گرفته باش و ازش بالا رفته چند وقته ديده شده..
چيزي كه حقيقت داره..!!

(:
علي ك نبود ببينه چه رنگ قهوه اي زدي تو گ.ا ناخواسته يا خواسته به ما  (:

باز خوبه يادت هم نيست ..  D:

شما خيلي خفني...
ميتوني ليبل جديد كاغذ ركورد باشي شما به عنوان يه نمونه خفن..!!

روز خوش  Smile
حالا هرچیک بوده و هست لزومی نمیبینم به کسی توهین بشه ! اوکی ؟

لیبل قهوه ای ؟ D:
اون فقط یه شوخی مسخره بود ک از نظر من هیچ موردی نداشت هرچند از نظر یه ادم نفهم و بی جنبه و ناز نازویی مث شما شاید یه لیبل قهوه ای طرقی بشه !

من هیچ وقت نخواستم ادعای خفن بودن یا شاخ بودن بکنم -_-
بابا شما ها چرا این طوری اید ؟ -_-  

داری از حرف زدن در میری ؟ بیا یه بار واسه همیشه این بحث و تموم کنیم :|
هعی واسه من روز خوش شب خوش میکنه -_-

(22-07-2017، 18:58)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخیـــ ـال   |:

(22-07-2017، 18:50)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه دقت کنی میبینی ک مخاطبش منو تو بودیم !

دقت نكن از اين به بعد بين حرف 2تا پسر..
آفــــرين  : )
گمشو بابا ....!

ٌب الان من چی بگم ب این خَفن..
تاکید میکنم..
امــثـال تو هَمیشه نقشاشون کَمرنگ بــوده...!!
من هیچ وقت واسه پرنگ شدنم تلاش نکردم ولی شما مثل اینکه خیلی دوس داری خودتو نشون بدی :|
و من اصلا واسه ای ملامتت نمیکنم !

اسکی نَرو خفن....
ارزش میخواد اینکارایی ک ت میگی...

من نیازی ندارم ب امثال شماها خودم نشون بدم..
ثابت کردن به ی دختربچه چیزی رو اضافه نمیکنه..
فق طرفو از تیک ها و خوشمزه بازیاش مصمم تر میکنه..
عبـــاس ً‎=D
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
آگهی
(22-07-2017، 19:25)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:

OMG 
D: 
این فقط یه تیکه کلامه ک وقتی از یه چیزی خندهام بگیره میگم :|
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ
(22-07-2017، 19:27)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 19:25)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:

OMG 
D: 
این فقط یه تیکه کلامه ک وقتی از یه چیزی خندهام بگیره میگم :|

میدونم عزیزم :| 
منظوری نداشتم :|
اونم ی تیکه کلام بود :|
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Demoniac-
(22-07-2017، 19:26)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 19:19)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 19:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:00)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 17:52)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاكييد ميكنم خلسه هيچ ع*ن ي نيست تو رپ و هيپ هاپ..
به خاطر حصين كه عكس گرفته باش و ازش بالا رفته چند وقته ديده شده..
چيزي كه حقيقت داره..!!

(:
علي ك نبود ببينه چه رنگ قهوه اي زدي تو گ.ا ناخواسته يا خواسته به ما  (:

باز خوبه يادت هم نيست ..  D:

شما خيلي خفني...
ميتوني ليبل جديد كاغذ ركورد باشي شما به عنوان يه نمونه خفن..!!

روز خوش  Smile
حالا هرچیک بوده و هست لزومی نمیبینم به کسی توهین بشه ! اوکی ؟

لیبل قهوه ای ؟ D:
اون فقط یه شوخی مسخره بود ک از نظر من هیچ موردی نداشت هرچند از نظر یه ادم نفهم و بی جنبه و ناز نازویی مث شما شاید یه لیبل قهوه ای طرقی بشه !

من هیچ وقت نخواستم ادعای خفن بودن یا شاخ بودن بکنم -_-
بابا شما ها چرا این طوری اید ؟ -_-  

داری از حرف زدن در میری ؟ بیا یه بار واسه همیشه این بحث و تموم کنیم :|
هعی واسه من روز خوش شب خوش میکنه -_-

(22-07-2017، 18:58)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقت نكن از اين به بعد بين حرف 2تا پسر..
آفــــرين  : )
گمشو بابا ....!

ٌب الان من چی بگم ب این خَفن..
تاکید میکنم..
امــثـال تو هَمیشه نقشاشون کَمرنگ بــوده...!!
من هیچ وقت واسه پرنگ شدنم تلاش نکردم ولی شما مثل اینکه خیلی دوس داری خودتو نشون بدی :|
و من اصلا واسه ای ملامتت نمیکنم !

اسکی نَرو خفن....
ارزش میخواد اینکارایی ک ت میگی...

من نیازی ندارم ب امثال شماها خودم نشون بدم..
ثابت کردن به ی دختربچه چیزی رو اضافه نمیکنه..
فق طرفو از تیک ها و خوشمزه بازیاش مصمم تر میکنه..
عبـــاس ً‎=D
باشه .

(22-07-2017، 19:25)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیُ-یک-تیر
کشک چی پشم چی ▼ D:

من متعلق به همتونم :||
برداشت بد نکن :|
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، _Lσѕт_
کوروش ول کن برو نیم ساعت دیگه بیا 
اونموقع حرف بزن آروم تر میشی جَو برای دعوا ایجاد نمیکنی /:
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان