امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱

باز چه طولانی ریپلای میکنن .___.
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، -Demoniac- ، _Lσѕт_
آگهی
(22-07-2017، 18:54)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوروش من گزارشت کردم..!
دلم نیومد خودم بت اخطار بدم 
2 بار شد
موفق باشی (;

دمت گرم داداش مرسي...
تو وظيفت رو انجام دادي...

از شما به ما رسيده...اخطار هم ميدادي عيب نداشت..

سر سلامت باشه..
بقيش حاشيش  (:
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
(22-07-2017، 18:51)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 17:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:54)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:
واقعا علي؟؟ نكن اينكارو باو..چرا اخه؟؟
من كه هستم تنها چي؟؟!!

:||
||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!
احساس سيجل؟؟؟ خخخ تف  :|

ناموسا دم نويسندش گرم  :/
شاید اینکار حس خوبی بم میده 
هیم :|
وقتی من رفتم این شعرو بخون D: ▼
من اگه تو نباشی، دیگه چیجوری واسه گُنده عا بُکُنم قاطی ، دلمو خوش بکنم به چی وقتی هس دورم آژیر |:
لاتیشو پُر کن D:
حصین پولُ پله زیاد داره انگار دوستایِ فنی ام همینطور
+
و دلیلِ نیومدن آلبوم مجازم اینه که هیچکس گفت پول ندارم برم استدیو ظبط کنم آهنگارو 
: )

باشه Telegh_08

حصين از طريق بستن قرارداد با كمپاني خارجي ( الان دقيق حضور ذهن ندارم  پول و پله خوبي بش رسيده..
ولي منظور من از تنها نبودنش خانومش ( ژاله ) صادق..شايع...عضو جديد كاغذ ركورد كه تو البوم ياد معرفي ميشه...داش جفي.. كل اكيپ كاغذ ركورد...
منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.
اون كه استوري يه ماه پيش هيچكسه  :|

الان مجاز تا يه قدمي فروشه..
خود ترك مجاز هم ضبط شده..
تا الان 11 تا ترك داره البوم مجاز..
اهنگسازياش هم توسط مهديار تموم شده..
فقط ميكس و كنترل نهاييش مونده..
گرچه كه فن ها دل خوشي از قول هاي ملتفت ندارن..ولي خوب توييت هاي هيچكس اينو ميگه...
بیخیـــ ـال   |:

(22-07-2017، 18:48)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 17:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:58)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باشه Telegh_08

حصين از طريق بستن قرارداد با كمپاني خارجي ( الان دقيق حضور ذهن ندارم  پول و پله خوبي بش رسيده..
ولي منظور من از تنها نبودنش خانومش ( ژاله ) صادق..شايع...عضو جديد كاغذ ركورد كه تو البوم ياد معرفي ميشه...داش جفي.. كل اكيپ كاغذ ركورد...
منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.

گرچه كه فن ها دل خوشي از قول هاي ملتفت ندارن..ولي خوب توييت هاي هيچكس اينو ميگه...
بیخیـــ ـال   |:

(22-07-2017، 18:38)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:29)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببين...
ساسي و تتل و خلصه هم رپ ميخونن..سورنا و شايع و بهرامم رپ ميخونن...
ديگه فك كنم جوابتو گرفتي..!!

چي بگم بت اخه...وقتي فراموش كردي ديالوگ هاي خوشمزت رو من فقط ميتونم لبخند بزنم  (:

خودت ميگي حرفا خودت رو خودت هم نقض ميكني...!!

به حرف مردم نيس.. به لطف خيليا اين حرفا همه دايورتن به مار چپم..!!

ولي خوب اذهان عمومي اون موقع رو تا مدت ها و چه بسا تا همين الان مخدوش خودت كردي  :‌|

خب بگو اگ بلدي Telegh_01

نه جدي اگ دلت درد ميكنه بگو من برم تا بيشتر از اين زخميمون نكردي خفن Telegh_01Telegh_16

تو لايو اينستا اگه قرار باشه علي خان شما ياد ظرف شستن و مستي و جفنگ گفتن هيچكس بيفت..  :|
ياد تپق بيفت..
ياد لكنت فدايي بيفت  :| ...
بازم بگم؟؟
باز سگ سيگار كشيدن شرف داره به گاف دادن  :/
+
نداشتيم حاج علي  (:
+
هوا گرمه اونحا... .__.
بیا تلگرا با چن تا وویس قانت کنم خسته شدم از تایپ -_-

سيك حافطي كن باو خفن...
فكرشم نكن..!!
چه بیشعور ((:
خب نیا به درک !
بعضیا باید تو تفکرات عقب موندشون دست و پا بزن (:
سيكتير كن باو خفن...
امثــــال تو هميشه نقشاشون كمــــرنگ بــــوده  : )
تو اسمشو بزار همين ك ميگي..
من ميگم شعور اجتماعي...
فراموش كردن ديالوگ هاي خوشمزه..
و ابرو بردن يه شخص جلو ده ها چشم...!!

باي باي  Wink
ببین ! منم میتونم بهت دوتا فوش گنده تر بدم ک دهن گشادتو جمع کنی .... ولی حیف ک دور از ادبمه (:
شعور اجتماعی شما به فوش دادنه ؟
ابرو ی کسی برده نشده اینو خود نازنینم میدونه چون بهش توضیح دادم و اینکه الانم باهم دوستیمو مشکلیم نمیبینیم ._. !
شما داری یه مسعله رو زیادی گنده میکنی دیگه (:
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، _Lσѕт_
(22-07-2017، 18:51)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:45)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:44)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:41)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:39)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خود مسخره وقتی تورو دید سجده کرد :|
روشو سفید کردی -_-
باهم دوست باشید D: !!
:V
فعلا نمیتونم راجب این مورد بهت قول بدم :|

+
راستی :/
بیرون رفتنمونو یادته خراب شد -_- ؟
یجوری میگی بیرون رفتن الان ملت فکرایه خراب میکنن
قرار بود اکیپی بریم یه نفرم بهمون اضافه شد  D:
خب منم جمع بستم گفتم بیرون رفتنمون :|
من و تو والی :|
به بقیه چه ربطی داره -_-؟
ماشینشونو فک نکنم بیاره :|
بعدشم اینکه شما انگار خیلی مصمم نیستین..!
ولی من پایه ام :| خونمونم تقریبا جاییه که به همه طرف نزدیکه و حداقل راحت راه داره..!
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، _Lσѕт_
(22-07-2017، 18:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:54)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-07-2017، 16:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(:
من كه هستم تنها چي؟؟!!

||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!

من اگه تو نباشی، دیگه چیجوری واسه گُنده عا بُکُنم قاطی ، دلمو خوش بکنم به چی وقتی هس دورم آژیر |:
لاتیشو پُر کن D:
+
و دلیلِ نیومدن آلبوم مجازم اینه که هیچکس گفت پول ندارم برم استدیو ظبط کنم آهنگارو 

باشه Telegh_08

منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.

بیخیـــ ـال   |:

(22-07-2017، 18:50)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:44)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسخره نيستيم ولي مسخره ها رو دوست دارم ( h.rah )

باشه Telegh_03
خود مسخره وقتی تورو دید سجده کرد :|
روشو سفید کردی -_-
الان طرف صحبت من شما نبودي ك خودتو مشبوه چيزي وسط انداختي   D:

وقتي دوتا پسر دارن حرف ميزنن نپر وسط حرفشون..وقتي مخاطب نيستي..!!
اگه دقت کنی میبینی ک مخاطبش منو تو بودیم !

دقت نكن از اين به بعد بين حرف 2تا پسر..
آفــــرين  : )
گمشو بابا ....!
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، _Lσѕт_

(19-07-2017، 16:47)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توتول؟! آشناس D: [!]
نه دیگه میخوام از مدیریتُ اینا استعفا بدم، برم خیلی مُنزوی گونه ،عین ی پسر خوب واسه خودم خَلوَت کُنم
این عکس نوشته خَزه رو هم ببین▼
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://s9.picofile.com/file/8301021968/12394192_1533613623619323_288091500_n.jpg

(:
من كه هستم تنها چي؟؟!!

||:

حصين تنهاهه اخه؟؟!!

لاتیشو پُر کن D:
+

باشه Telegh_08

منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.

بیخیـــ ـال   |:

(22-07-2017، 18:56)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:51)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لاتیشو پُر کن D:
+

باشه Telegh_08

منظورم اوناس...
+
علي خيلي عقبي .__.

بیخیـــ ـال   |:

(22-07-2017، 18:48)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:43)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخیـــ ـال   |:

(22-07-2017، 18:38)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا تلگرا با چن تا وویس قانت کنم خسته شدم از تایپ -_-

سيك حافطي كن باو خفن...
فكرشم نكن..!!
چه بیشعور ((:
خب نیا به درک !
بعضیا باید تو تفکرات عقب موندشون دست و پا بزن (:
سيكتير كن باو خفن...
امثــــال تو هميشه نقشاشون كمــــرنگ بــــوده  : )
تو اسمشو بزار همين ك ميگي..
من ميگم شعور اجتماعي...
فراموش كردن ديالوگ هاي خوشمزه..
و ابرو بردن يه شخص جلو ده ها چشم...!!

باي باي  Wink
ببین ! منم میتونم بهت دوتا فوش گنده تر بدم ک دهن گشادتو جمع کنی .... ولی حیف ک دور از ادبمه (:
شعور اجتماعی شما به فوش دادنه ؟
ابرو ی کسی برده نشده اینو خود نازنینم میدونه چون بهش توضیح دادم و اینکه الانم باهم دوستیمو مشکلیم نمیبینیم ._. !
شما داری یه مسعله رو زیادی گنده میکنی دیگه (:

الان كي گفت بيشعور؟؟
كي توهين كرد خفن؟؟

من بده ام كه تو پ.خ چندين نفر مسخره كردن ما رو سر ديالوگ هاي شيرين شما..
و همچنين گ.ا..

هيس ادامش نده ولش...

شما خوبي ..شما خفني..

شبخير
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
آگهی
(22-07-2017، 18:56)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:54)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوروش من گزارشت کردم..!
دلم نیومد خودم بت اخطار بدم 
2 بار شد
موفق باشی (;

دمت گرم داداش مرسي...
تو وظيفت رو انجام دادي...

از شما به ما رسيده...اخطار هم ميدادي عيب نداشت..

سر سلامت باشه..
بقيش حاشيش  (:
اینجوری ام نمیشه البت یه چیزی به طرف بگی اخطار بگیری تموم شه 
آدم یا نباید طرف بحث بره یا جنبه داشته باشه
خدافظ ((;
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ÆMÆշЇÑζ
بینه دوتا بحث طرف حق داره سمت دوست پسرشو بگیره 

پ.ن همونموقع که ما بحثمون شد سه نفر ریختن سرمون. ولی درسا چیزی نمیگفتی بهتر بود رابطه ها کشف شد لعنت
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ 170

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ 170
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، _Lσѕт_ ، -Demoniac-
چی شُده .!؟ :|
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED ، -Demoniac-
(22-07-2017، 18:57)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:51)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:45)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:44)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 18:41)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باهم دوست باشید D: !!
:V
فعلا نمیتونم راجب این مورد بهت قول بدم :|

+
راستی :/
بیرون رفتنمونو یادته خراب شد -_- ؟
یجوری میگی بیرون رفتن الان ملت فکرایه خراب میکنن
قرار بود اکیپی بریم یه نفرم بهمون اضافه شد  D:
خب منم جمع بستم گفتم بیرون رفتنمون :|
من و تو والی :|
به بقیه چه ربطی داره -_-؟
ماشینشونو فک نکنم بیاره :|
بعدشم اینکه شما انگار خیلی مصمم نیستین..!
ولی من پایه ام :| خونمونم تقریبا جاییه که به همه طرف نزدیکه و حداقل راحت راه داره..!
من مصمم :|
فقط باید ننم راضی شه :/
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان